Важлива перемога: волейбол. чемпіонат України. МСК «Дніпро» – ВК «Буковинка-ДЮСШ №4» – 3:2

6 Березня, 2021

Волейболістки черкаської команди на домашній арені здобули чергову перемогу у чемпіонаті України з волейболу серед колективів вищої ліги

6 березня черкаські волейболістки у спортивному комплексі «Сокіл», що знаходиться на «Черкаси-Арені», провели черговий матч чемпіонату країни серед жіночих команд вищої ліги. Суперницями черкащанок була команда з Чернівців.

Початок зустрічі пройшов при інціативі господарок майданчика. Але згодом суперницям вдалося заволодіти перевагою у рахунку і перемогти у першій партії. Наступні два сети поєдинку пройшли під диктовку черкаської команди і на чергову перерву команди пішли при рахунку 2:1 на користь дніпрянок.

Досить нервово пройшла четвертий період зустрічі, але закінчився перемогою команди з Чернівців  і 2:2 по партіях.

П’ятий період поєдинку пройшов під акомпанемент атак господарок майданчика, які у підсумку здобули заслужену перемогу – 3:2.