Визначилися переможець і призери відкритого чемпіонату Черкас з волейболу серед чоловіків «Златогор-Ліга»

19 Квітень, 2021

Окрасою чемпіонату став фінальний матч: багато емоцій, влучних «ейсів», напруга в грі тривала до останнього результативного м’яча у підсумку фінал грали з п’яти партій.

У першій  півфінальній грі «Фіналу-чотирьох» зустрічалися команди “Златогор” м.Золотоноша та “Нафтохімік” м.Кременчук, де впевнену перемогу з рахунком 3-0 (25-21, 25-18, 25-23) виборола команда “Златогор”. Друга півфінальна гра між командами “Dark Side” м.Черкаси та “ЧІПБ” м.Черкаси була більш інтригуюча та емоційна, першу партію досить легко виграла команда “Dark Side”, але друга вже була за пожежниками 25-21. Команди в третій і четвертій партіях по ходу йшли на рівних, але в кінцівках партій більш кращими були гравці “Dark Side” 25-22, 25-22. Тож остаточний рахунок в зустрічі  3-1 на користь команди “Dark Side” м.Черкаси.

Гра за 3 місце між командами “ЧІПБ” та “Нафтохімік” видалась жвавою та цікавою на моменти. В підсумку перемогу з рахунком 3-1 (рахунок в партіях 25-19, 25-18, 24-26, 25-20) виборола команда Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.

Фінал був дійсно фінальним. Багато емоцій, влучних “ейсів”, напруга в грі тривала до останнього результативного м’яча, в підсумку фінал грали з п’яти партій. Перші дві партії були за командою “Златогор” 29-27, 25-20, але переломивши хід гри більш молодша команда за віком “Dark Side” нав’язалу свою гру Златогору і перемогла три партії поспіль з рахунком 25-16, 25-22 та 15-10. Тож остаточний рахунок в грі 3-2 на користь команди “Dark Side”.

Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, медалями та грамотами та командними призами від ТМ “Златогор”. Також кожна з 9 команд-учасників чемпіонату отримала пам’ятні плакати з фото команд-учасниць.

Організаторами змагань були “Федерація волейболу Черкащини”, Черкаська обласна організація “Фізкультурно-спортивне товариство “Спартак” та департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys