У черкащан 1 «золото», 2 «срібла» і 4 «бронзи» Чемпіонату України з боксу серед юнаків та дівчат

19 Червня, 2023

Минулого тижня у Черкасах відбувся Чемпіонат України з боксу серед юнаків та дівчат 2009-2010 років народження. За нагороди змагалися 299 юнака та 86 дівчат з усієї країни.

У складі збірної команди Черкаської області єдину «золоту» медаль виборола вихованка Уманської ДЮСШ та Б.К. «АРЕС» Дар’я Лягоцька, яка почергово впевнено виграла три бої у ваговій категорії 46 кг і в підсумку отримала кубок за кращу тактико-технічну підготовку.

Готували спортсменку до змагань Петриченко В.Б., Смирнов А.О., Кабанов В.М. та Лягоцький М.М.

Ще в одного вихованця Уманської ДЮСШ та Б.К. «АРЕС» Тимофія Коваля – 3 місце у ваговій категорії 52 кг.

Двічі на п’єдестал пошани піднімалися вихованці ватутінської школи боксу:  у ваговій кктегорії 51 кг у Поліни Лисак – 2 місце та у ваговій категорії 46 кг у Ярослава Сміхотура – 3 місце.

У господарів чемпіонату з Черкас також дві медалі: у ваговій категорії 44 кг Софія Тараненко фінішувала на 2 місці і у ваговій категорії 54 кг Ангеліна Чаброва здобула 3 місце.

Серед хлопців ще одну нагороду – «бронзову» виборов Нікіта Негрун з Червоної Слободи у ваговій категорії 60 кг.