Склади та фото команд-учасників відкритого чемпіонату м. Черкаси з волейболу серед чоловіків «Златогор-Ліга»

28 Грудня, 2019

Цього року у змаганнях беруть участь вісім команд, у складах яких грають 99 волейболістів

МКлубІВНПЗМПМРМО
1ЛНЗ644710714934115151
2МСК “Дніпро”118391366194274-80130
3УТК51376816844124117
4“Вікторія”4236421193386112
5“Базис”51328111165363104
6Златокрай-20175129913104683696
7УТК-2372737118516784
8“Базис-2”3724310102485475

 «ЗЛАТОГОР» м. Золотоноша

  1. Булатецький Максим
  2. Калашник Сергій
  3. Середа Сергій
  4. Лахтуров Василь
  5. Артеменко Богдан
  6. Семенко Степан
  7. Адаменко Євгеній
  8. Бойко Євген
  9. Хаджиханов Ян
  10. Мурований Євгеній
  11. Прокопенко Віталій
  12. Ткаченко Віктор

Тренер команди : Голубєв Віктор Миколайович

УМГ «ЧЕРКАСИТРАНСГАЗ»  м. Черкаси

  1. Цибенко Андрій
  2. Горобець Олександр
  3. Шандра Володимир
  4. Постригань Олексій
  5. Лога Віталій
  6. Горобець Ярослав
  7. Сірий Віталій
  8. Регурецький Руслан
  9. Білорус Михайло
  10. Середа Роман
  11. Болюк Василь
  12. Магльований Дмитро
  13. Дерев’янченко Дмитро

Тренер-представник : Білорус Олександр

Начальник команди : Марієнко Руслан

«Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля»

м. Черкаси

  1. Аврамов Денис
  2. Гребенюк Олександр
  3. Гребінюк Владислав
  4. Друзь Павло
  5. Зідрашко Владислав
  6. Іпієв Арсен
  7. Новгородченко Віталій
  8. Ручка Артем
  9. Ситий Анатолій
  10. Солончук Максим
  11. Сопільняк Андрій
  12. Суворов Євгеній
  13. Чабанов Марк
  14. Чорний Владислав

Тренер команди : Гребенюк Олександр

ВК «УКРАЇНА ЄДИНА» м. Черкаси

  1. Мисан Дмитро
  2. Осітнянко Максим
  3. Мірошніченко Кирило
  4. Очеретний Олександр
  5. Лозовой Володимир
  6. Омельченко Олександр
  7. Голубенко Андрій
  8. Кириленко Денис
  9. Осипенко Руслан
  10. Кравченко Іван
  11. Кривунь Микола

ВК « АЗОТ» м. Черкаси

  1. Кручиненко Максим
  2. Євтушевський Ігор
  3. Семчак Віталій
  4. Дрига Ігор
  5. Кулик Ігор
  6. Любарський Денис
  7. Зануда Роман
  8. Присяжний Олег
  9. Герасименко Богдан
  10. Москаленко Євгеній
  11. Свідін Павло
  12. Ковальчук Петро

«ОЛІМП» м. Черкаси

  1. Горкун Ю.
  2. Данильченко О.
  3. Рижічков І.
  4. Волощук Р.
  5. Поточняк А.
  6. Бурлака М.
  7. Зеленський Д.
  8. Тітков М.
  9. Думський І.
  10. Гречаний Д.
  11. Бочманов Д.

Тренери команди : Артеменко Богдан, Пустовалов Віталій

«АССОЛЬ» м. Сміла

  1. Пилявський В.
  2. Кучер О.
  3. Дзюбан М.
  4. Клименко Н.
  5. Колташов І.
  6. Авдусенко О.
  7. Мельник Д.
  8. Пушкарський Є.
  9. Кириленко О.
  10. Мильниченко М.
  11. Бурлака В.
  12. Говорун Д.
  13. Тучинський О.
  14. Дишловенко А.

«КДЮСШ № 1» м. Черкаси

  1. Мазуренко Данило
  2. Книрик Георгій
  3. Григоренко Даніїл
  4. Лешик кіріл
  5. Бондар Юрій
  6. Хандюк Назар
  7. Лахтуров Даніель
  8. Луцик Дмитро
  9. Трушин Денис
  10. Удод Владислав
  11. Могильов Андрій
  12. Сороковий Єгор

Тренер команди : Кривунь Микола