Вхід на сайт


Черкаські спортсмени відзначилися на змаганнях з автослалому у Дніпрі
Середа, 16 серпня 2017, 17:27

160817 01

Минулими вихідними у місті Дніпро проходив четвертий етап Чемпіонату України з автомобільного слалому

Черкаси на перегонах представляли троє спортсменів – Андрій Яроменко, Ігор Степаненко та Дмитро Пальчик. Окрім того, черкащани – представники автомобільного клубу «Черкаси» стали ще й співорганізатором цього етапу, бо ж востаннє слалом у Дніпрі проходив ще в 2013 році.

Перегони у Дніпрі зібрали найсильніших автоспорстменів, адже це був передостанній етап всього Чемпіонату. Тож кожен пілот саме на четвертому етапі пробував набрати максимальну кількість балів, аби мати кращі шанси на перемогу за результатами всієї серії.

Традиційно кожен пілот мав по три спроби проїзду дистанції. Переможців визначали за результати двох кращих заїздів у кількох класах: «авто із переднім приводом», «авто із заднім приводом», «стандартні авто», паралельно розігрувався ще й Кубок Дніпра.

Утім четвертий етап був для спортсменів із несподіваним поворотом, бо ж змагання проходили не як завжди на асфальтному покритті, а на майданчику із тротуарною плиткою. А це ускладнювало заїзди.

160817 02

Фігура не надто довга, але досить непроста. У ній, наприклад, були два елементи із заднім ходом, поліцейський розворот. Також складнощів додавало саме покриття – спортсмени не готувалися до того, що будуть їздити по тротуарній плитці. Тому пілотам доводилося більше працювати рулем, розповідає співорганізатор та учасник четвертого етапу Андрій Яроменко.

Попри складнощі траси, додому черкащани повернулися не з порожніми руками, а з кубками. Так, Андрій Яроменко став третім у класі «авто із переднім приводом», таке ж місце посів й інший черкащанин Ігор Степаненко у категорії «авто із заднім приводом». У загальному ж командному заліку черкащани стали першими.

Тепер автоспортсмени розпочинають підготовку до фінального етапу Чемпіонату, що пройде у Києві.

 
Афіша

0ГОЛОШУЄТЬСЯ

прийом заявок на участь

у наступних змаганнях:

Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу

у трьох лігах – екстра-ліга, вища ліга, І ліга

(місце проведення:

Черкаси, СК«Будівельник»)

Кубок Черкаської області з футзалу.

Змагання проходитимуть у кілька етапів з

формуванням груп затериторіальним принципом

«Бізнес-ліга» з футзалу у двох лігах:

«Корпоративна ліга» і «Бренд-ліга»

(місце проведення: Черкаси, СК «Сокіл»

(знаходиться на КП «Центральний стадіон»).   

Детальніша інформація у

організаторів змагань:

093-519-35-45, 063-134-44-21

плакат

 

черкаський-спорт

макс5

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

freya

 

ОГОЛОШЕННЯ

«Черкаський спорт» запрошує на роботу менеджера з реклами. Офіційне працевлаштування. Резюме надсилати на електронну адресу: cherkassy-sport@ukr.net

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"