Вхід на сайт


Екс-прокурор з Черкащини боротиметься з договірними матчами в українському футболі
Вівторок, 07 листопада 2017, 10:02

0711 прокурор

Федерація футболу України створює експертну комісію, яка оцінюватиме дії гравців у підозрілих матчах, а її куратором стане колишній в.о. прокурора Черкащини Іван Шевченко

Як пишеvikka.ua з посиланням на "Сегодня", до складу комісії увійдуть екс-захисник "Ювентуса" і збірної Італії, чемпіон світу-1982 Клаудіо Джентіле; генеральний прокурор касаційного суду Рима Чіро Анджелілліс; колишній гравець "Торіно", "Наполі", "Інтера", "Шеффілд Уендсдей", а до недавнього часу головний тренер "Тернани" Беніто Карбоне; відомий відмовою організувати договірний матч в Кубку Італії-2011/12 між "Губбіо", в якому грав, і "Чезеною" Сімоне Фаріна (завдяки останньому вдалося заарештувати ряд осіб, замішаних в організації "договорняків").

Головним завданням учасників комісії буде оцінка ігрових дій у матчах, які викликали підозри через дивні рухи коефіцієнтів на будь-які варіанти ставок. Їх висновки будуть враховуватися для подальших процесуальних дій.

Зазначимо, що Іван Шевченко родом із Драбівщини. Працював у багатьох містах України, здобував досвід і за кордоном. З 1991 по 1999 рік був заступником військового прокурора черкаського гарнізону. Працював у Генеральній прокуратурі, військовим прокурором.

У 2014 році займав посаду заступника прокурора області, а потім був призначений виконувачем обов’язків прокурора Черкащини.

 
Афіша

0ГОЛОШУЄТЬСЯ

прийом заявок на участь

у наступних змаганнях:

Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу

у трьох лігах – екстра-ліга, вища ліга, І ліга

(місце проведення:

Черкаси, СК«Будівельник»)

Кубок Черкаської області з футзалу.

Змагання проходитимуть у кілька етапів з

формуванням груп затериторіальним принципом

«Бізнес-ліга» з футзалу у двох лігах:

«Корпоративна ліга» і «Бренд-ліга»

(місце проведення: Черкаси, СК «Сокіл»

(знаходиться на КП «Центральний стадіон»).   

Детальніша інформація у

організаторів змагань:

093-519-35-45, 063-134-44-21

плакат

 

черкаський-спорт

макс5

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

freya

 

ОГОЛОШЕННЯ

«Черкаський спорт» запрошує на роботу менеджера з реклами. Офіційне працевлаштування. Резюме надсилати на електронну адресу: cherkassy-sport@ukr.net

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"