Вхід на сайт


Пауерліфтери федерації UPC м. Черкаси з нагородами повернулися з Кубку Лівобережжя
Середа, 29 листопада 2017, 22:29

3011 пауер ет

Завоюванням 15 медалей та виконанням нормативів майстра спорту України можуть похвалитися черкащани на змаганнях у м. Хорол

У місті Хорол пройшов Кубок Лівобережжя з пауерліфтигу та окремих вправ на який приїхали позмагатись атлети з різних областей України загальною чисельністю понад 100 учасників в понад 200 номінаціях.

Неодноразово черкаські пауерліфтери федерації UPC піднімались на п’єдестал у змаганнях з жиму, тяги, екстримальнго жиму та підйому штанги на біцепс.

Одну з яскравих перемог помості здобула студентка ЧНУ ім. Богдана Хмельницькогого інституту фізичної культури спорту та здоров‘я  Захарченко Анастасія, яка виборола срібну нагороду з пауерліфтингу серед тинейджерів в категорії до 56 кг з результатом у присіданні 85 кг, жимі 42.5 кг, тязі 92.5 кг.

Образцова Наталія,здобула золоту нагороду з пауерліфтингу серед ветеранів в категорії до 56 кг. з результатом у присіданні 75 кг, жимі 42.5 кг, тязі 97.5 кг. Вболівальники підтримували гучними оплесками студента ЧНУ ім. Богдана Хмельницькогого Кукотіна Олександра, який серед параолімпійців - тінейджерів у жимі штанги лежачи здобув золоту нагороду з результатом 35 кг. Три золота та одне срібло  у викладача ЧНУ ім. Богдана Хмельницькогого кафедри спортивних дисциплін, інституту фізичної культури спорту та здоров’я,  МСУ з пауерліфтингуБайди Олександра, який змагаючись у чотирьох номінаціях виборов золоту нагороду  в жимі штанги лежачи серед open в категорії до 110 кг з результатом 205 кг,  золото здобув у тязі з результатом 280 кг. Піднявся Байда на верхню сходинку п’єдесталу з золотою нагородою і в підйомі штанги на біцепс з результатом 70 кг та виборов срібло в екстремальному жимі, пожавши штангу вагою 125 кг 14 разів.

Цехмейструк Нікіта Серед тинейджерів в категорії до 90 кг, поборовся за золоту нагороду в тязі з результатом 155 кг. Найвища нагорода і у Вдовиці Тетяни в екстремальному жимі серед open спортсменка пожала штангу 35 кг  26 разів. Золоту нагороду виборола Оникієнко Тетяна, виконавши МСУ, в  підйомі штанги на біцепс серед open в категорії до 56 кг з результатом 30 кг. За срібну нагороду позмагався Крижевський Олександр в підйомі штанги на біцепс серед open в категорії до 67.5 кг. з результатом 45 кг. 

Срібло у Саленка Андрія  серед open в категорії до75 кг з результатом у вправі 52.5 кг. Раковський Віталій виборов золоту нагороду  з пауерліфтингу в категорії до 82.5 кг, з результатом у присіданні 170 кг, жимі 110 кг, тязі 190 кг, та срібло здобув у підйомі штанги на біцепс з результатом 67, 5 кг.

Поборовся за золоту нагороду у підйомі штанги на біцепс Губа Микола серед open в категорії до 100 кг, з результатом 77.5 кг, виконавши МСУ. Також атлет закріпив срібною нагородою свій виступ у екстремальному жимі пожавши штангу 75 кг, на 23 р. З бронзовою нагородою завершив свій виступ Дячук Василь серед ветеранів в підйомі штанги на біцепс в категорії до 67.5 кг, з результатом 45 кг, виконавши І-й дорослий розряд.

Президент федерації UPC м. Черкаси головний тренер Байда О.Г. висловлює щиру подяку спортсменам за хорошу підготовку та гідне представлення Черкаського краю на змагальному помості Полтавщини, вболівальникам за постійну підтримку наших спортсменів, Мутовкіній Людмилі за хорошу фотокореспонденцію. Міцного вам здоров’я, гарного відновлення та подальших вершин у житті та спорті! 

3011 паеур

 

За інфрмацією Федерації UPC у м. Черкаси

 
Афіша

ФК Днипро 3

0ГОЛОШУЄТЬСЯ

прийом заявок на участь

у наступних змаганнях:

Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу

у трьох лігах – екстра-ліга, вища ліга, І ліга

(місце проведення:

Черкаси, СК«Будівельник»)

Кубок Черкаської області з футзалу.

Змагання проходитимуть у кілька етапів з

формуванням груп затериторіальним принципом

«Бізнес-ліга» з футзалу у двох лігах:

«Корпоративна ліга» і «Бренд-ліга»

(місце проведення: Черкаси, СК «Сокіл»

(знаходиться на КП «Центральний стадіон»).   

Детальніша інформація у

організаторів змагань:

093-519-35-45, 063-134-44-21

плакат

 

черкаський-спорт

макс5

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

freya

 

ОГОЛОШЕННЯ

«Черкаський спорт» запрошує на роботу менеджера з реклами. Офіційне працевлаштування. Резюме надсилати на електронну адресу: cherkassy-sport@ukr.net

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"