Вхід на сайт


«Медальний» виступ спортсменів Черкаського району
П'ятниця, 01 грудня 2017, 11:13

0112 медалі

Представники спорту одного з найбільших районів області порадували завоюванням нагород у всеукраїнських змаганнях з дзюдо та кікбоксінгу

 

У м.Черкаси відбувся Всеукраїнський турнір з кікбоксингу присвячений пам’яті П.О. Орла, в якому взяли участь 122 спортсмени із шести областей України (19 клубів). На цих змаганнях Черкаський район представляли спортсмени Вергунівської спортивної секції єдиноборств під керівництвом тренера з кікбоксингу і рукопашного бою Олександра Філінського та стали переможцями турніру: 

Віктор Вітряк виграв три бої та зайняв 1 місце у розділі кік-лайт у ваговій категорії -69 кг серед юніорів;

Запорожець Олександр виграв 2 бої та зайняв 1 місце у розділі лоу-кік у ваговій категорії -38 кг серед старших юнаків. Нагороджений цінним призом (мобільним телефоном) як один з кращих спортсменів змагання;

Запорожець Максим виграв 2 бої та зайняв 1 місце у розділі лайт- контакт у ваговій категорії - 25 кг серед молодших юнаків. Нагороджений «Золотим кубком».

Мала Виска (Кіровоградська обл.) гостинно зустріла 274 юних дзюдоїстів  на відкритому чемпіонаті Маловисківського ДЮЦу «ВИСЬ» з дзюдо, серед юнаків молодшої вікової категорії 2008, 2009 р.н., 2006-2007 р.н. та дівчат 2009 р.н.  2008р.н. 2006-2007.

У змаганнях взяли участь 17 команд із 4 областей України: Кіровоградської, Черкаської, Полтавської, Дніпропетровської. Учасників змагань привітали: голова Маловисківської об′єднаної  територіальної громади  Юрій Гульдас, директор Маловисківського ДЮЦу « ВИСЬ»  Володимир  Кузьмич. Учасники змагань вшанували хвилиною мовчання пам′ять жертв голодомору 1932 – 1933 р.р.

Дзюдоїсти Черкаської районної ДЮСШ «Мрія» в особистому заліку посіли: 1 місця – Мамедов Едуард та Цип’ящук Богдан. Бронзову нагороду отримав Пустовалов Всеволод. Брик Артем у своїй ваговій категорії зайняв високе 5 місце.

 
Афіша

ФК Днипро 3

0ГОЛОШУЄТЬСЯ

прийом заявок на участь

у наступних змаганнях:

Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу

у трьох лігах – екстра-ліга, вища ліга, І ліга

(місце проведення:

Черкаси, СК«Будівельник»)

Кубок Черкаської області з футзалу.

Змагання проходитимуть у кілька етапів з

формуванням груп затериторіальним принципом

«Бізнес-ліга» з футзалу у двох лігах:

«Корпоративна ліга» і «Бренд-ліга»

(місце проведення: Черкаси, СК «Сокіл»

(знаходиться на КП «Центральний стадіон»).   

Детальніша інформація у

організаторів змагань:

093-519-35-45, 063-134-44-21

плакат

 

черкаський-спорт

макс5

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

freya

 

ОГОЛОШЕННЯ

«Черкаський спорт» запрошує на роботу менеджера з реклами. Офіційне працевлаштування. Резюме надсилати на електронну адресу: cherkassy-sport@ukr.net

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"