Вхід на сайт


У Черкасах відбувся відкритий чемпіонат КДЮСШ "Спартак"з гімнастики спортивної
Понеділок, 04 грудня 2017, 08:43

0412 гімнастки

Змагалися за нагороди наймолодші вихованки школи і показали відмінні результати

ЧЕМПІОНКАМИ стали:

Дуженко Вероніка (за програмою ІІІ р., 2008 р.н., тренери: Красовська Алла, Красовська Анастасія, Сидоренко Дмитро),

Шептурова Марія (за програмою ІІІ р., 2009 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла, Сидоренко Дмитро),

Коломієць Віра (за програмою ІІІ р., 2009 р.н., тренери: Блищик Віктор, Бордовська Тетяна),

Каграманова Каріна (за програмою ІІІ р., 2010 р.н., тренери: Блищик Віктор, Бордовська Тетяна),

Монке Олександра (за програмою Іюн. р., 2008 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла, Сидоренко Дмитро),

Удалая Анастасія (за програмою Іюн. р., 2009 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла, Сидоренко Дмитро),

Гонтар Вероніка (за програмою Іюн. р., 2010 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла, Сидоренко Дмитро),

Костоглод Катерина (за програмою ІІюн. р., 2009 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла, Сидоренко Дмитро),

Ніколенко Рада (за програмою ІІюн. р., 2010 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла, Сидоренко Дмитро),

Сидоренкко Катерина (за програмою ІІюн. р., 2010 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла, Сидоренко Дмитро),

Гречана Діана (за програмою ІІюн. р., 2011 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла, Сидоренко Дмитро),

Делікатна Аліса (за програмою ІІюн. р., 2011 р.н., тренери: Блищик Віктор, Бордовська Тетяна),

Капустян Злата (за програмою ІІІюн. р., 2010 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла),

Гуц Глорія (за програмою ІІІюн. р., 2011 р.н., тренери: Бордовська Тетяна),

Волинець Альона (за програмою ІІІюн. р., 2011 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла),

Соломаха Вікторія (за програмою ІІІюн. р., 2012 р.н., тренери: Бордовська Тетяна).

СРІБНІ нагороди вибороли:

Авілова Кіра, Луняка Анна, Стрембіцька Єлизавета, Форманюк Дар'я, Лісніченко Любов, Проценко Діана,

Ващиліна Тетяна, Меркулова Поліна, Богатікова Каріна, Проценко Яна, Черниш Дар'я, Піньковська Софія,

Сабатовська Софія, Єрмакова Анастасія, Тарапата Дар'я.

БРОНЗОВІ нагороди здобули:

Притула Анжела, Зінковська Діана, Шепель Анна, Акаєва Альбіна, Калініченко Марія, Луняка Марія,

Харченко Каріна, Кукла Вероніка, Широкова Марія,

Ткач Єлизавета, Олійник Юлія, Мандибура Ліза, Сало Антоніна, Ходорова Софія, Лавріненко Соломія.

До змагань гімнасток готували тренери-викладачі: Бордовська Тетяна, Красовська Алла, Красовська Анастасія, Рубан Юрій, Афанасьєва Тетяна, Блищик Віктор, акробати: Сидоренко Дмитро, Літовкін Олександр, хореографи: Нечмірьова Валентина, Зуєва Тамара.

 
Афіша

ФК Днипро 3

0ГОЛОШУЄТЬСЯ

прийом заявок на участь

у наступних змаганнях:

Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу

у трьох лігах – екстра-ліга, вища ліга, І ліга

(місце проведення:

Черкаси, СК«Будівельник»)

Кубок Черкаської області з футзалу.

Змагання проходитимуть у кілька етапів з

формуванням груп затериторіальним принципом

«Бізнес-ліга» з футзалу у двох лігах:

«Корпоративна ліга» і «Бренд-ліга»

(місце проведення: Черкаси, СК «Сокіл»

(знаходиться на КП «Центральний стадіон»).   

Детальніша інформація у

організаторів змагань:

093-519-35-45, 063-134-44-21

плакат

 

черкаський-спорт

макс5

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

freya

 

ОГОЛОШЕННЯ

«Черкаський спорт» запрошує на роботу менеджера з реклами. Офіційне працевлаштування. Резюме надсилати на електронну адресу: cherkassy-sport@ukr.net

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"