Вхід на сайт


Розповіли про головні здобутки 2017 року та обговорили плани на 2018 рік
Написав Администратор Черкаський Спорт   
Четвер, 01 лютого 2018, 11:20

Волошин jpg

У Черкасах підсумували спортивні здобутки 2017 року під час прес-конференції, яка відбулася 30 січня у виданні «Нова Доба»

У прес-конференції взяли участь представники департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР, очільники галузі спорту та провідні спортсмени Черкащини, про це пише «Нова Доба».

Головним здобутком 2017 року є збільшення кількості стипендіатів Черкаської міської ради серед спортсменів та тренерів до 55 осіб. Про це зазначила начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ольга Сисоєва. На сьогодні розмір стипендії становить 2 000 гривень, втім у 2018 році сума може бути переглянута у бік підвищення.

Відповідно до рішення Черкаської міської ради від 12.12.2017 року внесені зміни до Положення про стипендію міської ради та міського голови провідним спортсменам та тренерам. Так, з 2018 року комісією присуджується 55 щомісячних стипендій міської ради: 25 – провідним спортсменам, 5 – спортсменам з інвалідністю, 5 – провідним тренерам, 20 – провідним спортсменам командних ігрових видів спорту.

Ще одним вагомим внеском у спортивну галузь на Черкащині стало відкриття відділення з футзалу (1 вересня 2017 р.) у КДЮСШ № 1 Черкаської міської ради, де нині займається 90 дітей. У 2017 році було створено футзальну команду «Дніпро», яка успішно представляє Черкаси у Першій лізі чемпіонату України.

– Я займаюся спортом протягом п’яти років. Мене запрошували до збірної України. Ми їздили до Португалії на відбірковий етап Олімпійських ігор. Це для мене був неоціненний досвід, – ділиться враженням спортсменка-футзалістка Софія Завгородня.

Як зазначає директор Департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Ігор Волошин, для підготовки майбутніх чемпіонів у місті функціонує 8 комплексних дитячо-юнацьких спортивних шкіл Черкаської міської ради, в яких культивується 29 видів спорту та займаються спортом 3 196 вихованців. Навчально-тренувальний процес зі спортсменами здійснюють 131 тренер-викладач, з них – 96 штатних фахівців.

– Наше головне завдання – прославляти місто Черкаси та наш прапор. Завдяки черкаським спортсменам він «побував» уже в 62 країнах світу. Узагалі, за останні три роки на Черкащині почали приділяти увагу спорту: збільшується матеріально-технічна база та покращуються фінансові умови, – зауважує заслужений тренер України Юрій Зубов.

У 2017 році в Черкасах були продовжені роботи з покращення стану спортивних об’єктів комунальних підприємств та закладів міста, а саме: реконструкція будівлі по вулиці В. Чорновола, 54 для занять спортивною гімнастикою та запасного футбольного поля на Центральному стадіоні. За кошти міської ради у «Спортивному комплексі «Будівельник» (база олімпійської підготовки) встановили інформаційне табло.

Крім того, були завершені роботи з будівництва майданчиків із синтетичним покриттям у ЗНЗ № 10, 12, 17, 26, 28, 32, 34, а 12 травня 2017 року відбулося урочисте відкриття реконструйованого футбольного майданчика зі штучним покриттям фізкультурно-оздоровчого комплексу ДЮСШ «Дніпро-80».

Приміщення колишньої вечірньої школи (вул. Вернигори, 19) передали у користування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Черкаської міської ради. Таким чином з підвальних приміщень ДЮСШ були виведені тренування із веслування, відділення триатлону КДЮСШ № 2 та виділені приміщення для розміщення КДЮСШ.

За словами Ігоря Волошина у цьому році планується подальше фінансування матеріально-технічної бази та продовження ремонту приміщень для тренувань.

– Ні для кого не секрет, в яких складних умовах займався наш олімпієць Сергій Куліш. На сьогодні у відділенні тиру вже зроблені певні ремонтні роботи. Плануємо, його подальший ремонт й у 2018 році, – ділиться планами Ігор Володимирович. – Цьогоріч хочемо реалізувати глобальний проект – ремонт дитячо-юнацької спортивної школи з веслування. Маємо гарні здобутки з цього виду спорту. Також плануємо добудувати школу гімнастики та запасне футбольне поле. 

 
Афіша

баннер

Чемпіонат України 2018/19 рр. U-19
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 "Голкіпер" 6 14 - 4 13
2 ФК "Петриківка" 5 14 - 5 12
3 МФК "Кремінь" 5 13 - 9 10
4 МСК "Дніпро" 6 7 - 7 9
5 "Металург" 4 8 - 5 7
6 "Маолдіс" 6 7 - 12 7
7 ФК "Нікополь" 6 7 - 16 3
8 ДЮФК "Олімпік" 6 7 - 19 1

 

                 ОГОЛОШУЄТЬСЯ

прийом заявок на участь у:

– Чемпіонаті Черкаської обл. з футзалу

у трьох лігах – екстра-ліга, вища ліга, І ліга

(Черкаси, СК «Будівельник»)

– Кубку Черкаської області з футзалу

Змагання проходитимуть у кілька етапів з

формуванням груп затериторіальним принципом

– «Бізнес-ліга» з футзалу у двох лігах:

«Корпоративна ліга» і «Бренд-ліга»

(місце проведення: Черкаси, СК «Сокіл»

(знаходиться на КП «Центральний стадіон»).   

Детальніша інформація:

093-519-35-45, 063-134-44-21

плакат

 

черкаський-спорт

Реклама n

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

freya

 

ОГОЛОШЕННЯ

«Черкаський спорт» запрошує на роботу менеджера з реклами. Офіційне працевлаштування. Резюме надсилати на електронну адресу: cherkassy-sport@ukr.net

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"