Вхід на сайт


55 спортсменів та тренерів отримуватимуть стипендію Черкаської міської ради та міського голови
Понеділок, 05 лютого 2018, 17:10

0504 степендіати

Відповідні сертифікати були вручені на церемонії нагородження міського огляд-конкурсу «Лауреат спортивного року-2017»

Премію призначено за високі результати в змаганнях національного та міжнародного рівнів. Таку грошову премію цього року отримуватимуть 55 спортсменів. ЇЇ розмір становить 2 000 гривень. Отже, відповідні сертифікати на отримання стипендій отримали:

 

Провідні спортсмени м. Черкаси

- Майдаков Дмитро – вихованець комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вікторія» Черкаської міської ради, кандидат до національної збірної команди України, срібний призер чемпіонату України з боксу серед молоді;

- Майдаков Юрій – вихованець комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вікторія» Черкаської міської ради, член резервного складу національної збірної України, бронзовий призер чемпіонату Європи з боксу серед юніорів;

- Шевченко Артем - вихованець комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вікторія» Черкаської міської ради, кандидат до національної збірної команди України, бронзовий призер Кубку України з греко-римської боротьби;

- Примаченко Олександр - вихованець комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вікторія» Черкаської міської ради, член резервного складу національної збірної України, чемпіон України з греко-римської боротьби серед кадетів;

- Нікітін Юрій - вихованець Школи вищої спортивної майстерності Черкаської обласної ради, член основного складу національної збірної команди України, бронзовий призер Кубку України з фехтування на шаблях серед дорослих;

- Куксенко Роман - вихованець Школи вищої спортивної майстерності Черкаської обласної ради, кандидат до національної збірної команди України,  бронзовий призер Чемпіонату України з фехтування на шаблях серед юніорів;

- Болобан Андрій – вихованець федерації дзюдо та боротьби самбо Черкаської області, член основного складу національної збірної України, бронзовий призер чемпіонату Європи з боротьби самбо;

- Прудіус Іван - вихованець федерації дзюдо та боротьби самбо Черкаської області, член резервного складу національної збірної України,  чемпіон України з дзюдо серед юнаків;

- Новаковський Віталій – вихованець комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 2 Черкаської міської ради, член національної збірної України, переможець Кубку України з велосипедного спорту;

- Рибарук Костянтин - вихованець комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 2 Черкаської міської ради, член основного складу національної збірної України з велоспорту, переможець Кубку України з велосипедного спорту; 

- Грінь Тетяна – вихованиця Школи вищої спортивної майстерності Черкаської обласної ради, член основного складу національної збірної України, чемпіонка України з кульової стрільби у приміщенні;

- Водоп’ян Ян - вихованець осередку федерації стрільби України в Черкаській області, член резервного складу національної збірної України, чемпіон Відкритого літнього чемпіонату України з пневматичної зброї; 

- Мальована Марина - вихованиця обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Черкаського обласного фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», член основного складу національної збірної України, бронзова призерка чемпіонату України з боксу серед жінок;

- Безшийко Тетяна - вихованиця федерації легкої атлетики Черкаської області, член резервного складу національної збірної України, чемпіонка України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків;

- Нечипоренко Денис - вихованець Школи вищої спортивної майстерності Черкаської обласної ради, член основного складу національної збірної України,  бронзовий призер чемпіонату України з легкої атлетики  серед дорослих;

- Тищенко Іван - вихованець Школи вищої спортивної майстерності Черкаської обласної ради, член основного складу національної збірної України,  чемпіон України з академічного веслування серед юніорів;

- Шишко Дмитро - вихованець Федерації гімнастики спортивної Черкаської області, член резервного складу національної збірної України,  чемпіон України з гімнастики спортивної серед юнаків;

- Снесар Денис - вихованець комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Черкаської міської ради, кандидат до складу національної збірної України, чемпіон України з морського багатоборства серед чоловіків;

- Єфремов Артур - вихованець Федерації дзюдо та боротьби самбо Черкаської області, член резервного складу національної збірної України, бронзовий призер чемпіонату Світу з боротьби самбо серед юніорів;

- Городнюк Денис - вихованець обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Черкаського обласного фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», член основного складу національної збірної України,  чемпіон Європи з веслування на човнах «Дракон»;

- Щербатюк Роман - вихованець комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вулкан» Черкаської міської ради, член основного складу національної збірної України, чемпіон Світу з кікбоксингу WAKO;

- Ткаченко Іван - вихованець комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вулкан» Черкаської міської ради, член основного складу національної збірної України, чемпіон Світу з кікбоксингу WAKO;

- Саліу Марк - вихованець комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вулкан» Черкаської міської ради, кандидат до складу національної збірної України,  бронзовий призер чемпіонату Європи з кікбоксингу WAKO;

- Запісочна Дар’я - вихованиця відокремленого підрозділу громадської організації «Федерація спортивного орієнтування України» в Черкаській області, кандидат до складу національної збірної України, чемпіонка України серед дорослих, юніорів та юнаків зі спортивного орієнтування;

- Шарова Валерія - вихованиця дитячо-юнацької спортивної школи з веслування Черкаської міської ради, член резервного складу національної збірної України, чемпіонка України з веслування на байдарках і каное.

 

Провідні спортсмени командних ігрових видів спорту м. Черкаси:

 - Даценко Дарина - вихованиця комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 1 Черкаської міської ради, срібна призерка Чемпіонату України з футзалу серед команд дівчат 2002-2003 р.н.;

Пихтіна Діна - вихованиця комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 1 Черкаської міської ради, срібна призерка Чемпіонату України з футзалу серед команд дівчат 2002-2003 р.н.;

Юрасова Маргарита - вихованиця комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 1 Черкаської міської ради, срібна призерка Чемпіонату України з футзалу серед команд дівчат 2002-2003 р.н.;

Завгородня Софія - вихованиця комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 1 Черкаської міської ради, срібна призерка Чемпіонату України з футзалу серед команд дівчат 2002-2003 р.н.;

Волосина Вероніка - вихованиця комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 1 Черкаської міської ради, срібна призерка Чемпіонату України з футзалу серед команд дівчат 2002-2003 р.н.;

Штукатурова Тетяна - вихованиця комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 1 Черкаської міської ради, срібна призерка Чемпіонату України з футзалу серед команд дівчат 2002-2003 р.н.;

Жмайло Валерія - вихованиця комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 1 Черкаської міської ради, чемпіонка України з волейболу серед команд дівчат загальноосвітніх навчальних закладів;

Краснова Софія - вихованиця комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 1 Черкаської міської ради, чемпіонка України з волейболу серед команд дівчат загальноосвітніх навчальних закладів;

Науменко Марія - вихованиця комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 1 Черкаської міської ради, чемпіонка України з волейболу серед команд дівчат загальноосвітніх навчальних закладів;

Поліщученко Ксенія - вихованиця комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 1 Черкаської міської ради, чемпіонка України з волейболу серед команд дівчат загальноосвітніх навчальних закладів;

Келємбет Ростислав - вихованець Школи вищої спортивної майстерності Черкаської обласної ради, бронзовий призер чемпіонату України з хокею на траві серед команд майстрів Вищої ліги;

Підгорний Ростислав - вихованець Школи вищої спортивної майстерності Черкаської обласної ради, бронзовий призер чемпіонату України з хокею на траві серед команд майстрів Вищої ліги;

Росалес Олександр - вихованець комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 1 Черкаської міської ради, бронзовий призер чемпіонату України з хокею на траві серед команд майстрів Вищої ліги;

Буравський Гліб - вихованець юнацької баскетбольної команди «Черкаські Мавпи-2005», бронзовий призер чемпіонату України з баскетболу серед юнаків;

-  Гречуха Нікіта - вихованець юнацької баскетбольної команди «Черкаські Мавпи-2005», бронзовий призер чемпіонату України з баскетболу серед юнаків;

Стрикаль Станіслав - вихованець «Футбольного клубу «Черкаський Дніпро», чемпіон України з футболу серед юніорів (U-19);

-  Жох Іван - вихованець «Футбольного клубу «Черкаський Дніпро», чемпіон України з футболу серед юніорів (U-19);

-  Нікішов Станіслав - вихованець «Футбольного клубу «Черкаський Дніпро», чемпіон України з футболу серед юніорів (U-19);

-Тенжицький Вадим - вихованець «Футбольного клубу «Черкаський Дніпро», чемпіон України з футболу серед юніорів (U-19);

-  Коломоєць Віталій - вихованець «Футбольного клубу «Черкаський Дніпро», чемпіон України з футболу серед юніорів (U-19).

 

Провідні спортсмени з інвалідністю м. Черкаси:

- Манько Артем – вихованець регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Черкаської обласної ради, кандидат до складу національної збірної України, бронзовий призер чемпіонату Світу з фехтування на візках серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату;

- Данилюк Роман - вихованець регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Черкаської обласної ради, член основного складу національної збірної України,  срібний призер чемпіонату Світу у штовханні ядра;

- Дорошенко Олександр - вихованець регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Черкаської обласної ради, член основного складу національної збірної України, бронзовий призер чемпіонату Світу з легкої атлетики;

- Дяченко Світлана - вихованиця регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Черкаської обласної ради, кандидат до складу національної збірної України, бронзова призерка чемпіонату України зі стрільби кульової серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату;

- Врабій Сергій - вихованець регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Черкаської обласної ради, член основного складу національної збірної України, бронзовий призер чемпіонату України з голболу серед спортсменів з вадами зору.

 

Провідні тренери м. Черкаси:

Степаненко Віталій Володимирович - тренер-викладач з велоспорту комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 2 Черкаської міської ради;

Піскун Олександр Володимирович - тренер-викладач з боксу комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вікторія» Черкаської міської ради;

-Зубов Юрій Іванович - тренер-викладач з кікбоксингу комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вулкан» Черкаської міської ради;

Потанін Фелікс Юрійович - тренер-викладач з греко-римської боротьби комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вікторія» Черкаської міської ради;

Науменко Анатолій Олексійович - тренер-викладач з фунакоші шотокан карате Черкаської обласної федерації традиційного карате-до».

 
Чемпіонат обл. Екстраліга
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 ЛНЗ 3 13 - 8 7
2 «Край» 3 9 - 3 6
3 «Майфон» 3 6 - 4 5
4 «ПП Валюк» 3 6 - 4 4
5 «Рувер» 2 1 - 6 3
6 «Шарм» 2 3 - 3 2
7 «Цетус» 3 4 - 5 2
8 «Енергія» 2 3 - 4 1
9 «Рятівник» 3 3 - 11 1
Чемпіонат обл. Вища ліга
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Карбон» 3 12 - 8 6
2 «Хімелектробуд» 2 6 - 4 6
3 «Яснозір’я» 3 8 - 8 4
4 МСК «Дніпро» 3 4 - 4 4
5 «Громада» 3 5 - 7 4
6 «Наша Ряба» 2 8 - 7 3
7 «Колос» 3 11 - 12 3
8 «Рятівник-2» 3 5 - 7 2
9 Шполабудматеріали 2 5 - 7 1
Чемпіонат обл. Перша ліга
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Гермес» 3 12 - 6 7
2 «Вектра» 3 10 - 5 7
3 Єрківська ОТГ 3 11 - 7 7
4 «Юнайтед» 3 12 - 7 6
5 «Альянс» 2 6 - 4 6
6 «Патріот» 3 8 - 8 6
7 «Слобода» 3 9 - 8 4
8 «Служба порятунку» 3 10 - 8 3
9 «Granada-Makros» 2 7 - 10 1
10 «Агро-старт» 3 5 - 10 1
11 «Старий город» 3 2 - 8 1
12 «Юніт» 3 2 - 11 1
13 «Сміла» 2 5 - 7 0
Зимова "Бізнес-ліга"
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Юрія-Фарм» 2 20 - 8 6
2 "Майфон" 1 8 - 4 3
3 «Капрі-Трейд» 2 12 - 10 3
4 «Фотоприлад» 1 6 - 4 3
5 «Патріоти» 0 0 - 0 0
6 «Черкаські козаки» 2 9 - 19 0
7 «Черкасигаз» 2 5 - 15 0
плакат

 

IMG-acfd21f48fedf12c91000e09ea36554c-V

baners 

Реклама n

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

freya

 

ОГОЛОШЕННЯ

«Черкаський спорт» запрошує на роботу менеджера з реклами. Офіційне працевлаштування. Резюме надсилати на електронну адресу: [email protected]

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"