Вхід на сайт


55 спортсменів та тренерів отримуватимуть стипендію Черкаської міської ради та міського голови
Понеділок, 05 лютого 2018, 17:10

0504 степендіати

Відповідні сертифікати були вручені на церемонії нагородження міського огляд-конкурсу «Лауреат спортивного року-2017»

Премію призначено за високі результати в змаганнях національного та міжнародного рівнів. Таку грошову премію цього року отримуватимуть 55 спортсменів. ЇЇ розмір становить 2 000 гривень. Отже, відповідні сертифікати на отримання стипендій отримали:

 

Провідні спортсмени м. Черкаси

- Майдаков Дмитро – вихованець комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вікторія» Черкаської міської ради, кандидат до національної збірної команди України, срібний призер чемпіонату України з боксу серед молоді;

- Майдаков Юрій – вихованець комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вікторія» Черкаської міської ради, член резервного складу національної збірної України, бронзовий призер чемпіонату Європи з боксу серед юніорів;

- Шевченко Артем - вихованець комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вікторія» Черкаської міської ради, кандидат до національної збірної команди України, бронзовий призер Кубку України з греко-римської боротьби;

- Примаченко Олександр - вихованець комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вікторія» Черкаської міської ради, член резервного складу національної збірної України, чемпіон України з греко-римської боротьби серед кадетів;

- Нікітін Юрій - вихованець Школи вищої спортивної майстерності Черкаської обласної ради, член основного складу національної збірної команди України, бронзовий призер Кубку України з фехтування на шаблях серед дорослих;

- Куксенко Роман - вихованець Школи вищої спортивної майстерності Черкаської обласної ради, кандидат до національної збірної команди України,  бронзовий призер Чемпіонату України з фехтування на шаблях серед юніорів;

- Болобан Андрій – вихованець федерації дзюдо та боротьби самбо Черкаської області, член основного складу національної збірної України, бронзовий призер чемпіонату Європи з боротьби самбо;

- Прудіус Іван - вихованець федерації дзюдо та боротьби самбо Черкаської області, член резервного складу національної збірної України,  чемпіон України з дзюдо серед юнаків;

- Новаковський Віталій – вихованець комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 2 Черкаської міської ради, член національної збірної України, переможець Кубку України з велосипедного спорту;

- Рибарук Костянтин - вихованець комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 2 Черкаської міської ради, член основного складу національної збірної України з велоспорту, переможець Кубку України з велосипедного спорту; 

- Грінь Тетяна – вихованиця Школи вищої спортивної майстерності Черкаської обласної ради, член основного складу національної збірної України, чемпіонка України з кульової стрільби у приміщенні;

- Водоп’ян Ян - вихованець осередку федерації стрільби України в Черкаській області, член резервного складу національної збірної України, чемпіон Відкритого літнього чемпіонату України з пневматичної зброї; 

- Мальована Марина - вихованиця обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Черкаського обласного фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», член основного складу національної збірної України, бронзова призерка чемпіонату України з боксу серед жінок;

- Безшийко Тетяна - вихованиця федерації легкої атлетики Черкаської області, член резервного складу національної збірної України, чемпіонка України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків;

- Нечипоренко Денис - вихованець Школи вищої спортивної майстерності Черкаської обласної ради, член основного складу національної збірної України,  бронзовий призер чемпіонату України з легкої атлетики  серед дорослих;

- Тищенко Іван - вихованець Школи вищої спортивної майстерності Черкаської обласної ради, член основного складу національної збірної України,  чемпіон України з академічного веслування серед юніорів;

- Шишко Дмитро - вихованець Федерації гімнастики спортивної Черкаської області, член резервного складу національної збірної України,  чемпіон України з гімнастики спортивної серед юнаків;

- Снесар Денис - вихованець комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Черкаської міської ради, кандидат до складу національної збірної України, чемпіон України з морського багатоборства серед чоловіків;

- Єфремов Артур - вихованець Федерації дзюдо та боротьби самбо Черкаської області, член резервного складу національної збірної України, бронзовий призер чемпіонату Світу з боротьби самбо серед юніорів;

- Городнюк Денис - вихованець обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Черкаського обласного фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», член основного складу національної збірної України,  чемпіон Європи з веслування на човнах «Дракон»;

- Щербатюк Роман - вихованець комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вулкан» Черкаської міської ради, член основного складу національної збірної України, чемпіон Світу з кікбоксингу WAKO;

- Ткаченко Іван - вихованець комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вулкан» Черкаської міської ради, член основного складу національної збірної України, чемпіон Світу з кікбоксингу WAKO;

- Саліу Марк - вихованець комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вулкан» Черкаської міської ради, кандидат до складу національної збірної України,  бронзовий призер чемпіонату Європи з кікбоксингу WAKO;

- Запісочна Дар’я - вихованиця відокремленого підрозділу громадської організації «Федерація спортивного орієнтування України» в Черкаській області, кандидат до складу національної збірної України, чемпіонка України серед дорослих, юніорів та юнаків зі спортивного орієнтування;

- Шарова Валерія - вихованиця дитячо-юнацької спортивної школи з веслування Черкаської міської ради, член резервного складу національної збірної України, чемпіонка України з веслування на байдарках і каное.

 

Провідні спортсмени командних ігрових видів спорту м. Черкаси:

 - Даценко Дарина - вихованиця комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 1 Черкаської міської ради, срібна призерка Чемпіонату України з футзалу серед команд дівчат 2002-2003 р.н.;

Пихтіна Діна - вихованиця комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 1 Черкаської міської ради, срібна призерка Чемпіонату України з футзалу серед команд дівчат 2002-2003 р.н.;

Юрасова Маргарита - вихованиця комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 1 Черкаської міської ради, срібна призерка Чемпіонату України з футзалу серед команд дівчат 2002-2003 р.н.;

Завгородня Софія - вихованиця комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 1 Черкаської міської ради, срібна призерка Чемпіонату України з футзалу серед команд дівчат 2002-2003 р.н.;

Волосина Вероніка - вихованиця комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 1 Черкаської міської ради, срібна призерка Чемпіонату України з футзалу серед команд дівчат 2002-2003 р.н.;

Штукатурова Тетяна - вихованиця комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 1 Черкаської міської ради, срібна призерка Чемпіонату України з футзалу серед команд дівчат 2002-2003 р.н.;

Жмайло Валерія - вихованиця комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 1 Черкаської міської ради, чемпіонка України з волейболу серед команд дівчат загальноосвітніх навчальних закладів;

Краснова Софія - вихованиця комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 1 Черкаської міської ради, чемпіонка України з волейболу серед команд дівчат загальноосвітніх навчальних закладів;

Науменко Марія - вихованиця комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 1 Черкаської міської ради, чемпіонка України з волейболу серед команд дівчат загальноосвітніх навчальних закладів;

Поліщученко Ксенія - вихованиця комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 1 Черкаської міської ради, чемпіонка України з волейболу серед команд дівчат загальноосвітніх навчальних закладів;

Келємбет Ростислав - вихованець Школи вищої спортивної майстерності Черкаської обласної ради, бронзовий призер чемпіонату України з хокею на траві серед команд майстрів Вищої ліги;

Підгорний Ростислав - вихованець Школи вищої спортивної майстерності Черкаської обласної ради, бронзовий призер чемпіонату України з хокею на траві серед команд майстрів Вищої ліги;

Росалес Олександр - вихованець комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 1 Черкаської міської ради, бронзовий призер чемпіонату України з хокею на траві серед команд майстрів Вищої ліги;

Буравський Гліб - вихованець юнацької баскетбольної команди «Черкаські Мавпи-2005», бронзовий призер чемпіонату України з баскетболу серед юнаків;

-  Гречуха Нікіта - вихованець юнацької баскетбольної команди «Черкаські Мавпи-2005», бронзовий призер чемпіонату України з баскетболу серед юнаків;

Стрикаль Станіслав - вихованець «Футбольного клубу «Черкаський Дніпро», чемпіон України з футболу серед юніорів (U-19);

-  Жох Іван - вихованець «Футбольного клубу «Черкаський Дніпро», чемпіон України з футболу серед юніорів (U-19);

-  Нікішов Станіслав - вихованець «Футбольного клубу «Черкаський Дніпро», чемпіон України з футболу серед юніорів (U-19);

-Тенжицький Вадим - вихованець «Футбольного клубу «Черкаський Дніпро», чемпіон України з футболу серед юніорів (U-19);

-  Коломоєць Віталій - вихованець «Футбольного клубу «Черкаський Дніпро», чемпіон України з футболу серед юніорів (U-19).

 

Провідні спортсмени з інвалідністю м. Черкаси:

- Манько Артем – вихованець регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Черкаської обласної ради, кандидат до складу національної збірної України, бронзовий призер чемпіонату Світу з фехтування на візках серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату;

- Данилюк Роман - вихованець регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Черкаської обласної ради, член основного складу національної збірної України,  срібний призер чемпіонату Світу у штовханні ядра;

- Дорошенко Олександр - вихованець регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Черкаської обласної ради, член основного складу національної збірної України, бронзовий призер чемпіонату Світу з легкої атлетики;

- Дяченко Світлана - вихованиця регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Черкаської обласної ради, кандидат до складу національної збірної України, бронзова призерка чемпіонату України зі стрільби кульової серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату;

- Врабій Сергій - вихованець регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Черкаської обласної ради, член основного складу національної збірної України, бронзовий призер чемпіонату України з голболу серед спортсменів з вадами зору.

 

Провідні тренери м. Черкаси:

Степаненко Віталій Володимирович - тренер-викладач з велоспорту комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 2 Черкаської міської ради;

Піскун Олександр Володимирович - тренер-викладач з боксу комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вікторія» Черкаської міської ради;

-Зубов Юрій Іванович - тренер-викладач з кікбоксингу комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вулкан» Черкаської міської ради;

Потанін Фелікс Юрійович - тренер-викладач з греко-римської боротьби комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вікторія» Черкаської міської ради;

Науменко Анатолій Олексійович - тренер-викладач з фунакоші шотокан карате Черкаської обласної федерації традиційного карате-до».

 
Футзал. Чемпіонат України. І ліга
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 АРПІ 11 40 - 24 26
2 "Дніпро" 10 38 - 28 14
3 МКВ 10 27 - 31 13
4 "СумДУ" 11 21 - 43 7
Футзал. Чемпіонат України. ІІ ліга
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 "Orange" 6 25 - 17 11
2 "Шевченків Край" 5 20 - 13 8
3 "Геологія" 5 27 - 25 8
4 "Майстер Мілк" 6 19 - 36 2
Чемп. обл. Ексталіга. 1-4 місця
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Шарм» 1 1 - 0 3
2 «Дніпро» 1 1 - 1 1
3 «ПП Валюк» 1 1 - 1 1
4 «TITAN» 1 0 - 1 0
Чемп. обл. Екстраліга. 5-8 місця
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Шевченків край» 1 5 - 2 3
2 «Рувер» 1 1 - 1 1
3 «Одна Родина» 1 1 - 1 1
4 «Цетус» 1 2 - 5 0
Чемпіонат обл. Вища ліга
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Яснозір’я» 9 44 - 19 24
2 «Громада» 9 41 - 24 21
3 «Катеринопіль» 9 30 - 19 18
4 «Рятівник» 9 30 - 22 16
5 «Росава-Наша Ряба» 9 26 - 24 15
6 «Хімелектробуд» 9 23 - 26 13
7 «ПД Пивас» 10 27 - 36 10
8 «Митниця» 9 18 - 28 10
9 «Металіст» 9 18 - 27 8
10 «Шевченків край-2» 9 21 - 30 7
11 «Слобода» 9 6 - 29 3
Чемпіонат обл. Перша ліга
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 Шполабудматеріали 10 45 - 16 26
2 «Сміла» 9 43 - 21 20
3 «Капрі-Трейд» 9 32 - 16 19
4 «Будище» 9 35 - 24 19
5 «Косарі» 9 27 - 25 15
6 «Альянс» 9 22 - 21 14
7 Олімп-Елеваторторг 9 24 - 21 13
8 «Зоря» 9 37 - 49 12
9 «Михайлівка» 9 20 - 39 4
10 «Мелагрейн» 9 17 - 40 1
11 «Мрія» 9 18 - 48 1
Зимова Бізнес-ліга
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 ФК «Черкаси» 8 40 - 14 21
2 «Юрія-Фарм» 8 32 - 16 19
3 «Фотоприлад» 8 40 - 22 15
4 «Черкасигаз» 8 23 - 14 14
5 «Патріоти» 8 16 - 11 12
6 CHEMICAL 8 21 - 24 10
7 «Юрія-Фарм-ВМВ» 8 14 - 33 7
8 «Пламет» 8 11 - 27 6
9 «Телеперформенс» 8 11 - 47 0

freya

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"