Вхід на сайт


У Черкасах визначали кращих спортсменів області з годзю-рю карате
Вівторок, 27 лютого 2018, 11:52

2702 год карате 2

Відбувся відкритий чемпіонат Черкаської області з годзю-рю карате серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих

Більше ніж три сотні спортсменів різного віку з 22-х спортивних клубів, змушували «здригатися» татамі під своїми ногами змагаючись за лідерство в різних вікових та вагових категоріях.

На превелику радість, відстань між містами не стала перешкодою для учасників турніру,тому участь у змаганнях брали спортивні клуби не тільки з нашого міста та області, а й з інших міст України.

Гостинно зустрічали спортсменів з м. Рівне с/к «Білий Лотос», с/к «КАЛИНА» збірну Полтавської обл.,громадську організацію «СОК»,м.Канів,Черкаської обл. , с/к «Олімп»,м.Київ, с/к «Сенто»,м.Київ, с/к «Цунамі», с. Стеблів,Корсунь-Шевченківського р-ну,Черкаської області, с/к «Монарх»,м.Сміла;Черкаської обл. с/к «Восток», м.Сміла,Черкаської обл. , спортивно-оздоровчий центр «Аякс»,м.Сміла, Черкаської обл. , с/к «Гігаспортлайн» м.Тальне,Черкаської обл., с/к «Сила сходу» м.Літин, Вінницької обл., та спортивні клуби Черкас такі як : с/к «Ахіллес», с/к «Тайгер», Українська федерація ім. Віктора Синєбрюхова, с/к «Гепард», с/к «Буші-до» , с/к «Хоккайдо», команда федерації хортингу м.Черкаси, с/к «Легіон» ,хортинг клуб «Стимул» ,с/к «Славутич»,с/к «Будокан» .

Змагання проводились в наступних розділах : ката годзю-рю, ката ренгокай, ката командне, ката-кобудо (формально-технічні комплекси), шобу-ніхон ,шобу командне (двобої з дозованим контактом),ірікумі-го та ірікумі – дзю (повно контактні двобої).

Черкаська обласна федерація з годзю-рю карате та рюкю кобудо ДЖУНДОКАН,як організатор турніру, за підтримкою Департаменту у справах сім’ї,молоді та спорту Черкаської ОДА, забезпечили місце проведення змагань всім необхідним! Були запрошені професіональні та висококваліфіковані судді, які спостерігали та оцінювали виступи спортсменів на 5 татамі.

Протягом всього часу були присутні медичні працівники які в разі необхідності могли швидко надати першу медичну допомогу.

Сильні, цілеспрямовані та гарно підготовані команди у важкій боротьбі розіграли між собою 180 комплектів нагород! За результатами турнірної таблиці 1- ше загальнокомандне місце посів спортивний клуб «Будокан»,м.Черкаси (тренер Мельник А.О.),2-ге загальнокомандне місце – с/к «Монарх»м.Сміла,Черкаської обл.(тренери Пітенко С.А. та Пітенко О.С.),3-тє загальнокомандне місце – с/к «Сенто»м.Київ (тренер Гончаренко О.Є.), 4-те – с/к «Хоккайдо»м.Черкаси (тренер Шевченко Е.В.).

Кожен виступ спортсмена - це велика перемога над власними страхами, й не важливо переміг ти чи ні, ступивши ногою на татамі,ти стаєш переможцем в першу чергу для самого себе.

Ці безцінні миті хвилювання запам’ятаються всім присутнім, адже турнір був насичений чудовими виступами та яскравими двобоями.

Щиро дякуємо за допомогу всім хто був залучений до організації та проведенню змагань!

Бажаємо нашим спортсменам великого майбутнього, спортивної удачі , незламного духу та безліч перемог!

Інформація від організаторів змагань.

 
Афіша

0ГОЛОШУЄТЬСЯ

прийом заявок на участь

у наступних змаганнях:

Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу

у трьох лігах – екстра-ліга, вища ліга, І ліга

(місце проведення:

Черкаси, СК«Будівельник»)

Кубок Черкаської області з футзалу.

Змагання проходитимуть у кілька етапів з

формуванням груп затериторіальним принципом

«Бізнес-ліга» з футзалу у двох лігах:

«Корпоративна ліга» і «Бренд-ліга»

(місце проведення: Черкаси, СК «Сокіл»

(знаходиться на КП «Центральний стадіон»).   

Детальніша інформація у

організаторів змагань:

093-519-35-45, 063-134-44-21

плакат

 

черкаський-спорт

макс5

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

freya

 

ОГОЛОШЕННЯ

«Черкаський спорт» запрошує на роботу менеджера з реклами. Офіційне працевлаштування. Резюме надсилати на електронну адресу: cherkassy-sport@ukr.net

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"