Вхід на сайт


Змагання з перспективою
Середа, 28 лютого 2018, 18:34

2802морські багатоj

У Черкасах пройшов чемпіонат області з морського триборства серед дорослих та юнаків та чемпіонат області з акватлону серед дітей

Змагання відбулися у рамках підготовки до зимового чемпіонату України з морського багатоборства та з метою відбору до збірних команд Черкаської області.

 

Результати виступу спортсменів наступні:

Серед дорослих:

Тараненко Іван - І місце (КДЮСШ ЧМР, СК "Рятівник" тренер Снесар Л.В., Калашник Н.Я.)

Мединський Владислав - ІІ місце (Обласне управління ДСНС тренер Цівина В.А.) )

Маковський Микита - ІІІ місце (КДЮСШ ЧМР, СК "Рятівник" тренер Снесар Л.В., Калашник Н.Я.)

 

Серед дівчат та юнаків 2000- 2002 років народження:

Кошова   Фаїна - І місце (ОК ДЮСШ "Спартак" тренер Каданцев С.Д.)

Коноваленко Катерина -ІІ місце (КДЮСШ ЧМР тренер Ступак І.С.)

Батир Вікторія - ІІІ місце (КДЮСШ ЧМР тренер Снесар Л.В.,Фіщук В.Г.)

Снесар Денис - І місце   (КДЮСШ ЧМР тренер Снесар Л.В.)

Шанава Георгій -ІІ місце   (ОК ДЮСШ "Спартак" тренер Каданцев С.Д.)

Новохатько Єгор -ІІІмісце (ОК ДЮСШ "Спартак" тренер Каданцев С.Д.)

 

Серед юнаків та дівчат 2003- 2005 року народження:

Мельник Данііл - І місце   (КДЮСШ ЧМР тренер Снесар Л.В., Фіщук В.Г.)

Скринський Денис - ІІ місце (КДЮСШ ЧМР тренер Снесар Л.В., Фіщук В.Г.)

Бородій Владислав - ІІІ місце (КДЮСШ ЧМР тренер Жало О.О.)

Кацуба Марія -І місце (КДЮСШ ЧМР тренер Ступак І.С., Польський В.М.)

Дибченко Іванна -ІІ місце (КДЮСШ ЧМР тренер Ступак І.С.)

Бадрак Єлизавета -ІІІ місце (КДЮСШ ЧМР тренер Снесар Л.В., Фіщук В.Г.)

 

Юнаки та дівчата 2006-2007 року народження:

Снесар Анастасія - І місце (КПНЗ"Клуб юних моряків з флотилією" тренер Снесар Л.В.)

Кононенко Софія - ІІ місце (КДЮСШ ЧМР тренер Ступак І.С.)

Губенко Софія - ІІІ місце (КДЮСШ ЧМР тренер Жало О.О.)

Кириленко Прохор - І місце (КДЮСШ ЧМР тренер Жало О.О.)

Бабінський Ян - ІІ місце (ОК ДЮСШ "Спартак" тренер Каданцев С.Д.)

Галкін Роман - ІІІ місце (КДЮСШ ЧМР тренер Ступак І.С.)

 

Хлопці та дівчата 2008 року народження та молдші:

Зуєнко Вероніка - І місце (ДЮСШ м.Корсунь-Шевченківське тренер Марченко О.)

Шпильова Юлія - ІІ місце (ДЮСШ м.Корсунь-Шевченківське тренер Марченко О.)

Марченко Аміна -ІІІ місце (ДЮСШ м.Корсунь-Шевченківське тренер Марченко О.)

Комар Вячеслав - І місце (КПНЗ"Клуб юних моряків з флотилією" тренер Снесар Л.В.)

Корнієнко   Єгор - ІІ місце (ДЮСШ м.Корсунь-Шевченківське тренер Марченко О.)

Хіміченко Михайло - ІІІ місце (ДЮСШ м.Корсунь-Шевченківське тренер Марченко О.)

 
ОГОЛОШЕННЯ
«Черкаський спорт» запрошує на роботу менеджера з реклами. Офіційне працевлаштування. Резюме надсилати на електронну адресу: cherkassy-sport@ukr.net 

плакат

Реклама на сайт

prokat-baydarok-300x424-banner

Joma Бізнес-ліга (Бренд-ліга)
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Епіцентр» 4 19 - 8 12
2 «Карбон» 4 19 - 13 10
3 «Перемога» 4 19 - 20 6
4 "Юрія-Фарм" 4 19 - 19 4
5 "Фотоприлад" 4 15 - 16 3
6 "Капрі-Трейд" 3 10 - 16 3
7 «Черкаські зубри» 3 10 - 19 0
Joma Бізнес-ліга (корпоративна ліга)
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 "SolTex" 4 21 - 3 12
2 "Обленерго" 4 22 - 7 12
3 "Служба порятунку" 4 22 - 10 9
4 "Патріоти" 4 8 - 8 6
5 "Черкасигаз" 5 11 - 16 6
6 "Швидка допомога" 5 13 - 28 6
7 ДФС 4 10 - 16 3
8 "Олімп" 4 9 - 17 3
9 УЗЕ 4 7 - 18 0

freya

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ПРИЙОМ ЗАЯВОК 

на участь у Чемпіонаті Черкащини

з футболу 8х8

Матчі чемпіонату відбуватимуться на футбольному полі розміром 60м х 40м

Змагання проходитимуть в Черкасах орієнтовно по середах і четвергах починаючи з 18:00-18:30.

Контактні телефони:

063-134-44-21; 093-519-35-45;097-288-51-20

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"