Вхід на сайт


Уродженець Черкащини візьме участь у Паралімпіаді-2018
Четвер, 01 березня 2018, 09:57

0103 вовчинський

Григорій Вовчинський, який родом із с. Білоусівка Драбівського р-ну у Пхьончхані представлятиме Київську область

Відбулися урочисті проводи український паралімпійців до Південної Кореї. До складу збірної України на Паралімпійські ігри в Пхьончхані увійшли 33 спортсмени. Українці змагатимуться в трьох видах спорту: лижних гонках, біатлоні і гірських лижах.

Десять спортсменів, які увійшли до складу збірної, - це лідери (від англ. - "поводир"), або гайди (від англ. - "скеровувач", "пильновий"), які супроводжують незрячих атлетів і атлетів з вадами зору на лижній трасі під час змагань.

Київщину та місто Бровари у змаганнях представлятиме заслужений майстер спорту України, чемпіон Паралімпіади у Сочі та багаторазовий призер Паралімпіад, володар Кубку світу Григорій Вовчинський.

 

Цікаво, що рік тому – 26 січня 2017 року на прес-конференції, де підводилися підсумки попереднього спортивного року директор КЗ "Інваспорт" Черкаської обласної ради Юрій Горященко сказав наступне:

"Зараз вже почались змагання. У Черкасах лише один спортсмен, який бере участь у зимових видах спорту - це Григорій Вовчинський. Цього року він, виступаючи на етапі Кубку Світу, виборов золото. Також, разом зі збірною, вони готувалися і будуть брати участь у Чемпіонаті Світу з зимових видів спорту".

Так склалося, що цього разу Григорій Вовчинський на  Паралімпійських іграх представлятиме Киїівщину… 

 
Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"