Вхід на сайт


Оголосили кращих за підсумками спортивного 2017 року
Четвер, 01 березня 2018, 10:44

0103 сузіря

У Черкасах у приміщенні філармонії відбулося традиційне обласне спортивне свято «Спортивне сузір'я»

На кожну номінацію по три претенденти. Переможців та лауреатів визначала експертна комісія, за результатами таємного голосування у 21 номінаціях

.

Кращий спортсмен з олімпійських видів спорту

 

Переможець

Куліш Сергій Володимирович                Стрільба кульова

Лауреати     

Кобець Олександр Ігорович                     Баскетбол     

Новаковський Віталій В’ячеславович      Велоспорт    

 

Краща спортсменка з олімпійських видів спорту

Переможець

Шаріпова Дарія Сергіївна              Стрільба кульова

Лауреати

Сапсай Анастасія Іванівна             Дзюдо

Залевська Діана                             Фехтування  

 

Кращий спортсмен з неолімпійських видів спорту

Переможець

Ткаченко Іван Сергійович           Кікбоксинг ВАКО

Лауреати

Городнюк Денис Іванович         Веслування на човнах «Дракон»  

Щербатюк Роман Валерійович      Кікбоксинг

 

Краща спортсменка з неолімпійських видів спорту

Переможець

Оробець Оксана Юріївна              Бодібілдинг (фітнес-жінки)

Лауреати

Коваленко Катерина Юріївна        Веслування на човнах «Дракон»  

Сокол Альбіна Сергіївна                Кікбоксинг ВАКО  

 

Кращий тренер з олімпійських видів спорту

Переможець

Нагній Віктор Анатолійович         Стрільба кульова

Лауреати     

Шкалікова Людмила Миколаївна  Фехтування  

Міхельсон Максим Сергійович     Баскетбол     

 

Кращий тренер з неолімпійських видів спорту

Переможець

Зубов Юрій Іванович                      Кікбоксинг ВАКО

Лауреати     

Городнюк Денис Іванович           Веслування на човнах «Дракон»  

Оробець Антоніна Левківна          Бодібілдинг (фітнес)           

 

Кращий спортсмен «Сильні духом» (спортсмен з особливими потребами)

Переможець

Кулинич Богдан Григорович         Футбол (УОРА)

Лауреати     

Коваль Максим Валерійович         Легка атлетика (ВРФР)      

Манько Артем Ігорович                 Фехтування на візках         

 

Кращий тренер «Сильні духом»

Переможець

Кисельов Олександр Павлович     Легка атлетика

Лауреати     

Шкалікова Людмила Миколаївна  Фехтування на візках         

Масляков Валерій Дмитрович       Легка атлетика        

 

Кращий спортсмен – ветеран

Переможець

Ковальова Ольга Павлівна                     Веслування на човнах «Дракон», легка атлетика, плавання

Лауреати     

Чигрин Володимир Олександрович     Боротьба самбо        

Скіцько Володимир                               Веслування на човнах «Дракон»  

 

Краща федерація з олімпійських видів спорту

Переможець

Федерація легкої атлетики Черкаської області

Лауреати     

Федерація зі стрільби кульова Черкаської області         

Федерація боксу Черкаської області         

 

Краща федерація з неолімпійських видів спорту

Переможець

Черкаська обласна федерація з веслування на човнах «Дракон»

Лауреати

Черкаська обласна федерація кікбоксингу          

«Федерація морських багатоборств Черкаської області »         

 

Краща федерація з ігрових видів спорту

Переможець

Черкаська обласна федерація з баскетболу

Лауреати     

Структурний підрозділ федерації футболу Черкаської області ГО «Асоціація футзалу Черкаської області»           

Федерація футболу Черкаської області    

 

Меценат спорту

Переможець

Гордій Микола Васильович

Лауреати

Бродський Михайло Юрійович    

Ворона Юрій Григорович  

 

«Молоде обдарування» серед дівчат (юніори 2000 р. і молодші)

Переможець

Безшийко Тетяна Русланівна         Легка атлетика

Лауреати     

Кошова Фаіна Олександрівна        Морське багатоборство      

Криворучко Юлія     Кінний спорт           

Ярмоленко Валерія  Гімнастика спортивна        

Корнієнко Дар’я       Бодібілдинг (д/ю фітнес)    

 

«Молоде обдарування» серед хлопців (юніори 2000 р. і молодші)

Переможець

Тищенко Іван                                       Академічне веслування

Лауреати     

Майдаков Юрій Іванович                   Бокс   

Чепурний Назар В’ячеславович       Гімнастика спортивна        

Примаченко Олександр                     Греко-римська боротьба     

Снесар Денис                                      Морські багатоборства       

 

Краща ДЮСШ з олімпійських видів спорту

Переможець

Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №2 Черкаської міської ради

Лауреати

Уманська дитячо-юнацька спортивна школа №1 Уманського виконавчого комітету         

Дитячо-юнацька спортивна школа з веслування Черкаської міської ради     

 

Краща ДЮСШ з неолімпійських видів спорту

Переможець

Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа “Вулкан” Черкаської міської ради

Лауреати     

Обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа Черкаського обласного ФСТ “Спартак”

Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа Черкаської міської ради      

курій

 

Кращий центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»

Переможець

Уманський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»

Лауреати     

Ватутінський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»         

Тальнівський районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»      

 
Афіша

0ГОЛОШУЄТЬСЯ

прийом заявок на участь

у наступних змаганнях:

Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу

у трьох лігах – екстра-ліга, вища ліга, І ліга

(місце проведення:

Черкаси, СК«Будівельник»)

Кубок Черкаської області з футзалу.

Змагання проходитимуть у кілька етапів з

формуванням груп затериторіальним принципом

«Бізнес-ліга» з футзалу у двох лігах:

«Корпоративна ліга» і «Бренд-ліга»

(місце проведення: Черкаси, СК «Сокіл»

(знаходиться на КП «Центральний стадіон»).   

Детальніша інформація у

організаторів змагань:

093-519-35-45, 063-134-44-21

плакат

 

черкаський-спорт

макс5

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

freya

 

ОГОЛОШЕННЯ

«Черкаський спорт» запрошує на роботу менеджера з реклами. Офіційне працевлаштування. Резюме надсилати на електронну адресу: cherkassy-sport@ukr.net

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"