Вхід на сайт


Черкаські стрілки потребують відповідних умов для тренувань
Четвер, 08 березня 2018, 09:17

0703 тир

Відбулася робоча зустріч у тирі де «виріс» черкаський срібний призер Олімпійських ігор

 

У Черкасах дуже активно розвивається такий вид спорту, як кульова стрільба. Результати спортсменів відомі всій країні. Зокрема Сергій Куліш став призером Олімпійських ігор в Ріо, нещодавно встановив рекорд світу та Європи, традиційно перемагає на чемпіонатах та Кубках України, Дарія Шаріпова – учасниця Олімпійських ігор, призерка безлічі чемпіонатів. За регіональним рейтингом кульова стрільба перебуває на другому місці за кількістю набраних балів на змаганнях. При тому умови для тренування спортсменів неналежні.

«Тренер Віктор Нагній не лише вміло тренує своїх вихованців, але й робить усе можливе, аби всі вони залишалися в Черкасах, хоча пропозиції для черкаських стрілків надходять звідусіль, - зазначає голова відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області Андрій Більда. – Досвідчені спортсмени виступають за наше місто, приносять медалі та славу Черкасам. Ми ж маємо створити для них такі умови, аби вони хотіли й надалі залишатися тут».

Днями Андрій Більда разом із депутатом міської ради Олександром Згібловим відвідали тир, у якому готують призерів Олімпійських ігор, переможців європейських та світових змагань. Там вони зустрілися із Заслуженим тренером України, майстром спорту зі стрільби кульової, тренером срібного Олімпійського призера Віктором Нагнієм та його титулованим вихованцем Сергієм Кулішем.

0703 тиррр

 

Тир, розташований у підвалі загальноосвітньої школи №26, перебуває на балансі Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 2. До існуючих санітарних та побутових проблем, які існують у приміщенні, останніми роками додався ще й низький температурний режим: на вихідних та канікули тепло прикручують. Зрозуміло, що спортсменам займатись у таких умовах складно. Температура в приміщенні у 14-16 градусів не сприяє поліпшенню результатів. Допомогти у вирішенні цього питання пообіцяв Олександр Згіблов, який, до речі, нещодавно власним коштом замінив освітлювальні прилади у приміщенні тиру на сучасні світлодіодні.

«Загалом, міській владі варто було б замислитись над будівництвом нового тиру. Розширення бази дало б можливість проводити повноцінні всеукраїнські та міжнародні змагання з цього виду спорту, що б свою чергу, дало можливості залучати інвестиції в місто шляхом спортивного туризму, а також сприяло розвитку та поляризації кульової стрільби», - відзначає Андрій Більда.

За словами Віктора Нагнія, найкращим місцем для цього стало б приміщення колишньої тютюнової фабрики.

 
Афіша

0ГОЛОШУЄТЬСЯ

прийом заявок на участь

у наступних змаганнях:

Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу

у трьох лігах – екстра-ліга, вища ліга, І ліга

(місце проведення:

Черкаси, СК«Будівельник»)

Кубок Черкаської області з футзалу.

Змагання проходитимуть у кілька етапів з

формуванням груп затериторіальним принципом

«Бізнес-ліга» з футзалу у двох лігах:

«Корпоративна ліга» і «Бренд-ліга»

(місце проведення: Черкаси, СК «Сокіл»

(знаходиться на КП «Центральний стадіон»).   

Детальніша інформація у

організаторів змагань:

093-519-35-45, 063-134-44-21

плакат

 

черкаський-спорт

макс5

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

freya

 

ОГОЛОШЕННЯ

«Черкаський спорт» запрошує на роботу менеджера з реклами. Офіційне працевлаштування. Резюме надсилати на електронну адресу: cherkassy-sport@ukr.net

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"