Вхід на сайт


Визначилися переможці відкритого чемпіонату Черкащин із гімнастики спортивної
Вівторок, 13 березня 2018, 09:04

1203 Гімнастика спортивна

Змагання відбулися у Черкасах у спортивному комплексі ГО ЧОФСТ "Україна"

Результати дівчат-гімнасток з багатоборства

МС України - дорослі:

І місце - Ганноцька Анна (КДЮСШ "Спартак")

ІІ місце - Куць Аніта (КДЮСШ "Спартак")

ІІІ місце - Воробйова Катерина (ОДЮСШ "Олімпія")

МС України - юніорки:

І місце - Глоба Поліна (ОДЮСШ "Олімпія")

ІІ місце - Мохно Діана (ОДЮСШ "Олімпія")

ІІІ місце - Марченко Анна (ОДЮСШ "Олімпія")

КМС України:

І місце - Харченко Анна (КДЮСШ "Спартак")

ІІ місце - Філоненко Ніка (КДЮСШ "Спартак")

ІІІ місце - Рабко Анастасія (ОДЮСШ "Олімпія")

І дов. р. 2005 р.н.:

І місце - Зволяк Катерина (КДЮСШ "Спартак")

ІІ місце - Плахотник Юлія (КДЮСШ "Спартак")

ІІІ місце - Ткаченко Марія (ОДЮСШ "Олімпія")

І дов р. 2006 р.н.:

І місце - Терещенко Майя (ОДЮСШ "Олімпія")

ІІ місце - Носкова Каріна (КДЮСШ "Спартак")

ІІІ місце - Синьоок Марія (КДЮСШ "Спартак")

І дов. р.:

І місце - Холманова Тіна (ОДЮСШ "Олімпія")

ІІ місце - Стадник Діана (ОДЮСШ "Олімпія")

ІІ дов. р. 2008-2009 р.н.:

І місце - Голега Поліна (ОДЮСШ "Олімпія")

ІІ місце - Кравчук Марія (ОДЮСШ "Олімпія")

ІІІ місце - Дуженко Вероніка (КДЮСШ "Спартак")

ІІІ р. 2008 р.н.:

І місце - Надюк Кіра (ОДЮСШ "Олімпія")

ІІ місце - Григорьєва Анна (ОДЮСШ "Олімпія")

ІІІ місце - Монке Олександра (КДЮСШ "Спартак")

ІІІ р. 2009 р.н.:

І місце - Караушан Анастасія (ОДЮСШ "Олімпія")

ІІ місце - Торгонська Валерія (ОДЮСШ "Олімпія")

ІІІ місце - Опара Єва (ОДЮСШ "Олімпія")

ІІІ р. 2010 р.н.:

І місце - Каграманова Каріна (КДЮСШ "Спартак")

ІІ місце - Стрембітська Єлизавета (КДЮСШ "Спартак")

ІІІ місце - Гонтар Вероніка (КДЮСШ "Спартак")

І юн. р. 2009 р.н.:

І місце - Воскресеньська Діана (ОДЮСШ "Олімпія")

ІІ місце - Власюк Любов (ОДЮСШ "Олімпія")

ІІІ місце - Бунак Анастасія (Новгород-Сіреский), Деревянко Поліна (ОДЮСШ "Олімпія")

І юн. р. 2010 р.н.:

І місце - Проценко Діана (КДЮСШ "Спартак")

ІІ місце - Сидоренко Катерина (КДЮСШ "Спартак")

І юн. р. 2011 р.н.:

І місце - Чичужко Софія (ОДЮСШ "Олімпія"), Стадник Вероніка (ОДЮСШ "Олімпія")

ІІ місце - Воробей Лілія (Новгород-Сіверський)

ІІІ місце - Проценко Яна (КДЮСШ "Спартак"), Броварська Катерина (ОДЮСШ "Олімпія")

 

Результати та досягнення змагань серед чоловіків:

МС України:

І місце - Науменко Назарій (ОДЮСШ "Олімпія")

КМС України:

І місце - Шишко Дмитро (ОДЮСШ "Олімпія")

ІІ місце - Сидоренко Ярослав (ОДЮСШ "Олімпія")

ІІІ місце - Васильковський Назар (ОДЮСШ "Олімпія")

І розряд:

І місце - Рожков Владислав (ОДЮСШ "Олімпія")

ІІ місце - Лещенко Максим (ОДЮСШ "Олімпія")

ІІІ місце - Пересунько Денис (ОДЮСШ "Олімпія")

ІІ розряд 2005-2006 р.н.:

І місце - Фурманов Артур (ОДЮСШ "Олімпія")

ІІ місце - Ткаченко Єгор (м.Сміла)

ІІІ місце - Акаєв Артур (КДЮСШ "Спартак")

ІІ розряд 2007 р.н.:

І місце - Безуглий Михайло (ОДЮСШ "Олімпія")

ІІ місце - Совгиря Марк (ОДЮСШ "Олімпія")

ІІ розряд 2008 р.н.:

І місце - Моляка Володимир (ОДЮСШ "Олімпія")

ІІ місце - Рабко Тарас (ОДЮСШ "Олімпія")

ІІІ місце - Березюк Юрій (ОДЮСШ "Олімпія")

ІІІ розряд 2007 р.н.:

І місце - Хижняк Дмитро (ОДЮСШ "Олімпія")

ІІ місце - Кошеленко Ярослав (ОДЮСШ "Олімпія")

ІІІ розряд 2008 р.н.:

І місце - Домбровский В'ячеслав (ОДЮСШ "Олімпія")

ІІ місце - Головченко Тарас (м.Сміла)

ІІІ місце - Головченко Тимур (м.Сміла)

ІІІ місце 2009 р.н.:

І місце - Джохадзе Зура (ОДЮСШ "Олімпія")

ІІ місце - Біліченко Миколай (КДЮСШ "Спартак")

ІІІ місце - Петровський Андрій (КДЮСШ "Спартак")

ІІІ розряд 2010 р.н.:

І місце - Давидюк Іван (ОДЮСШ "Олімпія")

І юн.розряд 2009 р.н.:

І місце - Маслечко Кирило (ОДЮСШ "Олімпія")

ІІ місце - Бурлай Данило (ОДЮСШ "Олімпія")

ІІІ місце - Алєксєєв Нікіта (ОДЮСШ "Олімпія")

І юн.розряд 2010 р.н.:

І місце - Коваленко Данііл (ОДЮСШ "Олімпія")

ІІ місце - Мельніков Олексій (ОДЮСШ "Олімпія")

ІІІ місце - Яненко Матвій (ОДЮСШ "Олімпія")

І юн.розряд 2011 р.н.:

І місце - Несен Мілан (ОДЮСШ "Олімпія")

ІІ місце - Грищенко Володимир (ОДЮСШ "Олімпія")

ІІІ місце - Овчаренко Роман (ОДЮСШ "Олімпія")

І юн.розряд 2012 р.н.:

І місце - Беспалов Іван (ОДЮСШ "Олімпія")

Фото із сторінки Ірини Надюк у Фейсбук

 
Афіша

баннер

Чемпіонат України 2018/19 рр. U-19
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 "Голкіпер" 6 14 - 4 13
2 ФК "Петриківка" 5 14 - 5 12
3 МФК "Кремінь" 5 13 - 9 10
4 МСК "Дніпро" 6 7 - 7 9
5 "Металург" 4 8 - 5 7
6 "Маолдіс" 6 7 - 12 7
7 ФК "Нікополь" 6 7 - 16 3
8 ДЮФК "Олімпік" 6 7 - 19 1

 

                 ОГОЛОШУЄТЬСЯ

прийом заявок на участь у:

– Чемпіонаті Черкаської обл. з футзалу

у трьох лігах – екстра-ліга, вища ліга, І ліга

(Черкаси, СК «Будівельник»)

– Кубку Черкаської області з футзалу

Змагання проходитимуть у кілька етапів з

формуванням груп затериторіальним принципом

– «Бізнес-ліга» з футзалу у двох лігах:

«Корпоративна ліга» і «Бренд-ліга»

(місце проведення: Черкаси, СК «Сокіл»

(знаходиться на КП «Центральний стадіон»).   

Детальніша інформація:

093-519-35-45, 063-134-44-21

плакат

 

черкаський-спорт

Реклама n

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

freya

 

ОГОЛОШЕННЯ

«Черкаський спорт» запрошує на роботу менеджера з реклами. Офіційне працевлаштування. Резюме надсилати на електронну адресу: cherkassy-sport@ukr.net

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"