Вхід на сайт


Стартували ІІ Спортивні ігри Черкащини серед коледжів та технікумів
Середа, 25 квітня 2018, 10:46

2504 -

Змагання Уманської територіальної групи відбулися Тальянках

У с. Тальянки Тальнівського району Черкаської області розпочалися ІІ Спортивні ігри Черкаської області серед закладів вищої освіти типу: коледжі та технікуми в Уманській територіальній групі. Змагання проходили в Тальянківському агротехнічному коледжі – в спортивному залі змагалися волейбольні команди юнаків, одночасно в актовому залі демонстрували свою міць команди з гирьового спорту.

 

Волейбольний турнір, участь у якому взяли 5 команд, проходив за змішаною системою: на І етапі команди змагались у двох групах, після чого переможці груп боролися за перше-друге місця, а команди, які посіли другі місця в групах, боролися за третю сходинку п'єдесталу.

У фінальному протистоянні перемогу у вирішальній партії виборола команда Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу, другою стала команда Тальнівського будівельно-економічного коледжу. У протистоянні за третє місце між командами Тальянківського агротехнічного коледжу та Уманського медичного коледжу перемогу отримала команда господарів майданчика.

 

Змагання з гирьового спорту проходили як особисті із командним заліком. Кращими серед юнаків у своїх вагових категоріях стали:

60 кг

І – Шкільнюк Назар (Уманський агротехнічний коледж);

ІІ – Петренко Олександр (Шевченківський коледж УНУС);

ІІІ – Олійник Олександр (УАТК).

70 кг

І – Шкребтій Владислав (Тальянківський агротехнічний коледж);

ІІ – Бігун Владислав (ШК УНУС);

ІІІ – Кондрацький Богдан (ТАТК).

75 кг

І – Гончар Олександр (ТАТК);

ІІ – Іванченко Ростислав (ШК УНУС);

ІІІ – Діхтяр Володимир (Уманський гуманітарно-педагогічний коледж).

80 кг

І – Чорний Богдан (ТАТК);

ІІ – Різник Дмитро (УГПК);

ІІІ – Олійник Богдан (ТАТК).

90 кг

І – Коваленко Віталій (УАТК);

ІІ – Куцаєнко Віталій (ТАТК);

ІІІ – Бондаренко Ігор (Тальнівський будівельно-економічний коледж).

90+ кг

І – Ткач Олександр (УГПК);

ІІ – Щур Микола (УАТК);

ІІІ – Бондаренко Вадим (УАТК).

 

Серед дівчат єдиною представницею стала Рура Марина (ТБЕК), яка, виконавши програму, посіла перше місце.

 

Черкаське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

 
GERA-Бізнес-ліга (Бренд-ліга)
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Епіцентр» 1 4 - 1 3
2 «Перемога» 1 7 - 6 3
3 "Юрія-Фарм" 1 2 - 2 1
4 «Карбон» 1 2 - 2 1
5 "Капрі-Трейд" 0 0 - 0 0
6 «Черкаські зубри» 1 6 - 7 0
7 "Фотоприлад" 1 1 - 4 0
Gera-Бізнес-ліга (корпоративна ліга)
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 "SolTex" 1 7 - 0 3
2 "Обленерго" 1 6 - 4 3
3 "Олімп" 1 3 - 1 3
4 "Патріоти" 1 1 - 0 3
5 ДФС 0 0 - 0 0
6 "Черкасигаз" 1 0 - 1 0
7 "Служба порятунку" 1 4 - 6 0
8 УЗЕ 1 1 - 3 0
9 "Швидка допомога" 1 0 - 7 0

 плакат

Реклама на сайт

prokat-baydarok-300x424-banner

 

Футзал Лого22

УВАГА! ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ПРИЙОМ ЗАЯВОК 

на участь у Чемпіонаті Черкащини

«Joma-ліга» з футболу 8х8

Матчі чемпіонату відбуватимуться на футбольному полі розміром 60м х 40м

У період весна-літо-осінь змагання проходитимуть Черкасах орієнтовно по середах і четвергах починаючи з 18:00-18:30.

Контактні телефони:

063-134-44-21; 093-519-35-45;097-288-51-20

Змагання проводить Асоціація футзалу Черкаської області (президент Гончаров Ю.А.)

freya

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"