Вхід на сайт

Золотонісці виграли спартакіаду серед працівників закладів освіти Черкаської області
Середа, 25 квітня 2018, 11:31

2504 золотоноша

Змагання проходили у Черкасах на території КП «Центральний стадіон»

За нагороди спартакіади змагались 23 команди районів та міст обласного значення. Змагались освітяни у поєдинках з шахів, шашок, настільного тенісу, а також бігу на середні дистанції, стрибків у довжину, силових вправ на підтягування на перекладині для чоловіків та згинання і розгинання рук в упорі для жінок, змагання з дартсу - до участі у яких допускалися голови (їх заступники) профспілкових організацій.

За результатами змагань перше загальнокомандне місце виборола команда Золотоніського району (з результатом 295 залікових очок), друге місце здобула команда Смілянського району (290 очок), третє місце виборола команда Чорнобаївського району (287,5 очок).

Джерело: сторінка Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської ОДА у Фейсбуці

ОГОЛОШЕННЯ
«Черкаський спорт» запрошує на роботу менеджера з реклами. Офіційне працевлаштування. Резюме надсилати на електронну адресу: cherkassy-sport@ukr.net

Матчі чемпіонату відбуватимуться на футбольному полі розміром 60м х 40м

Змагання проходитимуть в Черкасах орієнтовно по середах і четвергах починаючи з 18:00-18:30.