Вхід на сайт


Відбувся відкритий чемпіонат чемпіонат м. Черкаси з веслування академічного
Четвер, 07 червня 2018, 10:26

0606мканое1

Боротьбу за перемогу у міських змаганнях вели: ДЮСШ з веслування Черкаської міської ради, м.Дніпро, м.Новомосковськ, м.Кам’янське

 

Дівчата 2002-2003 р.н.

Одиночка (1Х) - 1000 м.:

І м. Монашко Анастасія тренер Ляльчук Н.В. м.Новомосковськ;

ІІ м. Іщенко Ірина тренер Кучеренко Ю.М. м.Черкаси;

ІІІ м. Семенова Єлизавета тренер Явтушенко А.В. м.Дніпро.

Юнаки 2002-2003 р.н.

Одиночка (1Х) - 1000 м.:

І м. Д’яченко Денис тренер Опенчук Н.П. м.Кам’янське;

ІІ м. Беляєв Даніель тренер Ромашко К.А. м.Дніпро;

ІІІ м. Семенов Максим тренер Губа Н.П., Мельник С.О. м.Кам’янське.

Дівчата 2004-2005 р.н.

Одиночка (1Х) - 1000 м.:

І м. Мішина Вікторія тренер Ляльчук Н.В. м.Новомосковськ;

ІІ м. Федотова Любовь тренер Заскалько О.В. м.Дніпро;

ІІІ м. Котик Дарія тренер Кучеренко Ю.М. м.Черкаси.

Юнаки 2004-2005 р.н.

Одиночка (1Х) - 1000 м.:

І м. Григор’єв Артур тренер Опенчук Н.П. м.Кам’янське;

ІІ м. Лугеря Олександр м.Черкаси тренер Кучеренко Ю.М.;

ІІІ м. Приходько Богдан тренер Ляльчук Н.В. м.Новомосковськ.

Юнаки 2004-2005 р.н.

Двійка (2Х) - 1000 м.:

І м. Григор’єв Артур, Какадей Антон тренер Опенчук Н.П., Опенчук О.М. м.Кам’янське; ІІ м. Приходько Богдан, Мар’янченко Ілля тренер Ляльчук Н.В. м.Новомосковськ;

ІІІ м. Лугеря Олександр, Бур’ян Артем тренер Кучеренко Ю.М., Гречуха С.В. м.Черкаси.

Юнаки 2002-2003 р.н.

Двійка (2Х) - 1000 м.:

І м. Беляєв Даніель,Семенов Максим тренер Опенчук Н.П., Губа Н.П. м.Дніпро, м.Кам’янське;

ІІ м. Д’яченко Денис, Лісняк Михайло тренер Опенчук Н.П. м.Кам’янське;

ІІІ м. Битко Данило, Кам’янецький Максим тренер Кучереко Ю.М., Гречуха С.В. м.Черкаси.

Дівчата 2002-2003 р.н.

Двійка (2Х) - 1000 м.:

І м. Стефашина Катерина, Ликова Анна тренер Стефашин В.В. м.Дніпро;

ІІ м. Монашко Анастасія, Семенова Єлизавета тренер Явтушенко А.В. м.Новомосковськ, м.Дніпро;

ІІІ м. Жорнік Олександра, Яковішена Христина тренер Опенчук Н.П. м.Дніпро.

Дівчата 2004-2005 р.н.

Двійка (2Х) - 1000 м.:

І м. Мішина Вікторія, Федотова Любовь тренер Заскалько О.В. м.Новомосковськ, м.Дніпро;

ІІ м. Котик Дар’я, Нечипоренко Поліна тренер Кучеренко Ю.М., Гречуха С.В. м.Черкаси; ІІІ м. Браславець Таісія, Криклива Даніела тренер Ляльчук Н.В., Кучерненко Ю.М. м.Новомосковськ, м.Черкаси.

 
Афіша

270519 reklama

Чемпіонат України 2018/19 рр. U-19
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 ФК "Петриківка" 12 38 - 9 28
2 МСК "Дніпро" 12 19 - 13 23
3 МФК "Кремінь" 12 24 - 16 19
4 "Маолдіс" 12 22 - 19 17
5 ДЮФК "Олімпік" 12 25 - 29 14
6 "Голкіпер" 12 14 - 23 13
7 ФК "Нікополь" 12 11 - 44 6
Чемпіонат області з футболу
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 "Альтаїр" 3 15 - 0 9
2 УТК 3 14 - 1 9
3 СК "Базис" 3 11 - 0 9
4 "Златокрай-2017" 3 11 - 2 9
5 "Олімп" 3 8 - 10 3
6 "Росава" 3 3 - 5 3
7 МСК Дніпро 3 1 - 8 0
8 "Наша Ряба" 2 3 - 11 0
9 "Авангард" 2 2 - 15 0
10 "Родень" 3 1 - 17 0
Літня Бізнес-ліга
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Азот» 2 20 - 2 6
2 "Майфон" 1 10 - 6 3
3 «Юрія-Фарм» 2 3 - 14 3
4 «Черкасигаз» 1 1 - 1 1
5 «Патріоти» 2 2 - 3 1
6 "Служба порятунку" 0 0 - 0 0
7 ДФС 2 7 - 17 0
Чемпіонат Черкас 8х8
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 Олімп 2 13 - 3 6
2 "Карбон" 2 6 - 1 6
3 "Патріот" 3 8 - 7 6
4 МСК"Дніпро" 2 6 - 4 3
5 "Черкаські козаки" 2 5 - 5 3
6 "Альянс" 2 2 - 8 0
7 "MOBILE Store" 3 4 - 16 0
IMG-546ce2feea1ffb760c4eb9a0cf231b83-V
Реклама n

freya

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

020419 1

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"