Вхід на сайт


Гімнасти Черкаської ОДЮСШ «Олімпія» в обласних змаганнях серед найкращих
Середа, 26 вересня 2018, 12:29

26.09 чоловіки гімнасти n

На відкритому чемпіонаті Черкащини з гімнастики спортивної у змаганнях юнаків черкащани тріумфували у 7 розділах із 15

Результати юнаків:

І юнацький розряд:

2012 р.н.

І місце - Беспалов Ілля (ОДЮСШ "Олімпія", тр. Крижня В.В)

2011 р.н.

І місце - Заїка Дмитро (Одеса)

ІІ місце - Грищенко Володимир (ОДЮСШ "Олімпія", тр. Крижня В.В)

ІІІ місце - Несен Мілан (ОДЮСШ "Олімпія", тр. Лісовий Р.О, Гладкий С.О)

2010 р.н.

І місце - Калінін Валерій (ОДЮСШ "Олімпія", тр. Крижня В.В)

ІІ місце - Яненко Матвій (ОДЮСШ "Олімпія", тр. Крижня В.В, Гладкий С.О)

ІІІ місце - Румелець Ян (Одеса)

2009 р.н.

І місце - Антипюк Семен (Маріуполь)

ІІ місце - Дорошенко Коля (Сміла)

ІІІ місце - Чуприна Олександр (Сміла)

2008 р.н.

І місце - Агарков Євгеній (Одеса)

ІІ місце - Бороздих Дмитро (ОДЮСШ "Олімпія", тр. Лісовий Р.О)

ІІІ місце - Федченко Владислав (ОДЮСШ "Олімпія", тр. Крижня В.В, Гладкий С.О)

ІІІ розряд:

2010 р.н.

І місце - Мельников Олексій (ОДЮСШ "Олімпія", тр. Крижня В.В, Гладкий С.О)

ІІ місце - Коваленко Данило (ОДЮСШ "Олімпія", тр. Крижня В.В, Гладкий С.О)

ІІІ місце - Давидюк Іван (ОДЮСШ "Олімпія", тр. Крижня В.В, Гладкий С.О)

2009 р.н.

І місце - Главєнко Ілля (Одеса)

ІІ місце - Бондар Петро (Одеса)

ІІІ місце - Джохадзе Зура (ОДЮСШ "Олімпія", тр. Крижня В.В, Гладкий С.О)

2008 р.н.

І місце - Головченко Тарас (Сміла)

ІІ місце - Соколов Микола (Одеса)

ІІІ місце - Головченко Тимур (Сміла)

2007 р.н.

І місце - Хижняк Дмитро (ОДЮСШ "Олімпія", тр. Моргунов М.В, Гладкий С.О)

ІІ місце - Акаєв Аслан (КДЮСШ "Спартак", тр. Толмачов А.І)

ІІ розряд:

2010-2008 р.н.

І місце - Головін Володимир (Мілітополь)

ІІ місце - Моляка Володимир (ОДЮСШ "Олімпія", тр. Моргунов М.В, Гладкий С.О)

ІІ місце - Рабко Тарас (ОДЮСШ "Олімпія", тр. Моргунов М.В, Гладкий С.О)

2007 р.н.

І місце - Рожков Владислав (ОДЮСШ "Олімпія", тр. Моргунов М.В, Гладкий С.О)

ІІ місце - Матузенко Олег (Маріуполь)

ІІ місце - Безуглий Михайло (ОДЮСШ "Олімпія", тр. Моргунов М.В, Гладкий С.О)

2005-2006 р.н.

І місце - Беседа Влад (Маріуполь)

ІІ місце - Скрипкарь Антон (Маріуполь)

ІІІ місце - Лещенко Максим (ОДЮСШ "Олімпія", тр. Моргунов М.В, Гладкий С.О)

І розряд:

І місце - Коваленко Олександр (ОДЮСШ "Олімпія", тр. Моргунов М.В, Гладкий С.О)

ІІ місце - Глоба Михайло (ОДЮСШ "Олімпія", тр. Моргунов М.В, Гладкий С.О)

КМСУ:

І місце - Шишко Дмитро (ОДЮСШ "Олімпія", тр. Моргунов М.В, Надюк І.В)

ІІ місце - Сидоренко Ярослав (ОДЮСШ "Олімпія", тр. Моргунов М.В, Надюк І.В)

ІІІ місце - Ващук Олександр (ОДЮСШ "Олімпія", тр. Моргунов М.В, Надюк І.В)

МСУ:

І місце - Савченко Захар (Маріуполь)

ІІ місце - Науменко Назарій (ОДЮСШ "Олімпія", тр. Моргунов М.В, Надюк І.В)

 
Афіша

ФК Днипро 17 mini

Чемпіонат України 2018/19 рр. U-19
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 ФК "Петриківка" 4 14 - 4 12
2 "Голкіпер" 5 10 - 4 10
3 МФК "Кремінь" 5 13 - 9 10
4 "Металург" 4 8 - 5 7
5 МСК "Дніпро" 5 6 - 7 6
6 "Маолдіс" 5 6 - 11 6
7 ФК "Нікополь" 5 7 - 12 3
8 ДЮФК "Олімпік" 5 6 - 18 0

 

                 ОГОЛОШУЄТЬСЯ

прийом заявок на участь у:

– Чемпіонаті Черкаської обл. з футзалу

у трьох лігах – екстра-ліга, вища ліга, І ліга

(Черкаси, СК «Будівельник»)

– Кубку Черкаської області з футзалу

Змагання проходитимуть у кілька етапів з

формуванням груп затериторіальним принципом

– «Бізнес-ліга» з футзалу у двох лігах:

«Корпоративна ліга» і «Бренд-ліга»

(місце проведення: Черкаси, СК «Сокіл»

(знаходиться на КП «Центральний стадіон»).   

Детальніша інформація:

093-519-35-45, 063-134-44-21

плакат

 

черкаський-спорт

Реклама n

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

freya

 

ОГОЛОШЕННЯ

«Черкаський спорт» запрошує на роботу менеджера з реклами. Офіційне працевлаштування. Резюме надсилати на електронну адресу: cherkassy-sport@ukr.net

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"