Вхід на сайт

Вдалий виступ черкащан на всеукраїнських змаганнях зі спортивного орієнтування
Четвер, 27 вересня 2018, 07:19

2709 спорторыэнтування

Збірна команди Черкаської області зі спортивного орієнтування взяла участь у чемпіонаті України, який відбувся у Луцьку

Черкаська область на цьому чемпіонаті України була представлена двома командами: команда юнаків і юніорів, команда серед дорослих та команда ветеранів.

В змаганнях взяли участь понад 420 спортсменів з 20 областей України. В загальнокомандному заліку команда нашої області серед юнаків та юніорів посіла 2 місце, пропустивши тільки команду Київської області. В неповному складі виступала команда серед дорослих, де посіла 6 місце в загальному заліку та команда серед ветеранів в найменшому складі теж посіла 6 місце.

Команду серед юнаків та юніорів представляли спортсмени КДЮСШ Черкаської міської ради та ДЮСШ «Мрія» Черкаського району. В особистому заліку виступ спортсменів досить успішний, про це свідчать 10 здобутих медалей різного рангу по трьом видам програми та 12 медалей в естафеті.

1-ий день змагань - спринт, пролог:

Миронюк Аліна Ж-18 ІІ місце (вихованка КДЮСШ ЧМР)

Хворостян Анастасія Ж-14, ІІ місце (ДЮСШ «Мрія»)

2-ий день змагань – масстарт:

Хворостян Анастасія Ж-14 І місце,

Сокур Дар’я Ж-14 ІІ місце, (КДЮСШ ЧМР)

Кошель Дарина Ж-12 ІІІ місце, (КДЮСШ ЧМР)

Панченко Даніела Ж-12 ІІ місце, (КДЮСШ ЧМР)

Білоус Дар’я Ж-12 ІІІ місце, (ДЮСШ «Мрія»)

Миронюк Аліна Ж-18 ІІ місце.

3-ій день змагань – гандікап, фінал

Миронюк Аліна – ІІ місце

Хворостян Анастасія – ІІ місце.

І останній день змагань приніс в скарбничку команди Черкаської області 12 нагород, а саме в 4-х етапній естафеті золото вибороли в групах Мікс14 (Хворостян А., Пащина Р., Хмельов А., Сокур Д.) та Мікс18 (Ніконова А., Зачешигрива Б., Погребець Д., Кордонська А.) і срібну нагороду в групі Мікс 12 (Панченко Д., Панкратьєв Р., Кошель Д., Білоус Д.).

Команду готували тренери КДЮСШ ЧМР (Уфімцева Т.С., Чорний Є.С., Чорна Ю.М.) та ДЮСШ «Мрія» (Джулай В.О., Литвиненко Ю.М.)