Вхід на сайт


Вихованці КДЮСШ «Спартак» взяли участь у чемпіонат України з гімнастики спортивної
Понеділок, 08 жовтня 2018, 08:03

08102018-1ll

У Кропивницькому черкаські спартаківці змагалися за нагороди чемпіонату України серед молоді та юніорів

 

На чемпіонаті, де взяли участь близько 300 спортсменів, КДЮСШ «Спартак» Черкаської міської ради виборола нагороди як у командних так і індивідуальних видах програми.

Команда дівчат КДЮСШ "СПАРТАК" ЧМР (Ганноцька Анна, Дикальчук Софія, Харченко Анна, Касяненко Юлія) – стали БРОНЗОВИМИ призерами чемпіонату України з гімнастики спортивної.  

Команда хлопців КДЮСШ "СПАРТАК" ЧМР (Титаренко Геннадій, Зінорук Ярослав, Макаренко Нікіта) - посіла ХVІІ місце. Чоловіча команда перший раз приймала участь у такому серйозному відповідальному старті, тож хлопці отримали важливий змагальний досвід.  

В особистій першості спортсмени КДЮСШ "СПАРТАК" показали наступні результати:

ХАРЧЕНКО АННА стала ЧЕМПІОНКОЮ УКРАЇНИ 2018 року у багатоборстві за програмою КМС.  

Дикальчук Софія посіла ІХ місце у багатоборстві за програмою МС;

Ганноцька Анна - ХХХV місце у багатоборстві за програмою МС;

Філоненко Ніка - Х місце у багатоборстві за програмою КМС;

Касяненко Юлія - VІІ місце у багатоборстві за програмою І розряду;

Шевченко Яна - ХХІІ місце у багатоборстві за програмою І розряду.

У фінальних змаганнях черкащанки показали наступні результати:     

ДИКАЛЬЧУК СОФІЯ - стала БРОНЗОВИМ призером Чемпіонату України у вправі на колоді.  

Дикальчук Софія на опорному стрибку посіла ХІ місце;

Ярмоленко Валерія у вправі на колоді посіла ІV місце, Харченко Анна - Х місце у вправі на колоді.

Дикальчук Софія - VІ місце у вільних вправах.

08102018-3

Результати виступу в особистій першості середюнаків:

Ященко Денис посів ХХVІІ місце у багатоборстві за програмою ІІ розряду;

Титаренко Геннадій - ХХХХ місце у багатоборстві за програмою ІІ розряду;

Макаренко Нікіта - ХХХХІІ місце у багатоборстві за програмою ІІ розряду;

Зінорук Ярослав - ХХХХV місце у багатоборстві за програмою ІІ розряду.

08102018-2 1

До чемпіонату спортсменів і спортсменок готували тренери:

Бордовська Тетяна, Красовська Алла, Нечмірьова Валентина, Красовська Анастасія, Горбач Зінаїда, Козаченко Ольга, Першина Оксана, Лев Анна, Пасюта Людмила, Соболєв Василь Олександрович, Сидоренко Дмитро, Літовкін Олександр, Ягодін Сергій.

           

 
Афіша

Реклама-1

Чемпіонат області з футболу
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 "Златокрай-2017" 7 25 - 6 19
2 СК "Базис" 8 25 - 8 19
3 "Альтаїр" 7 28 - 2 18
4 УТК 7 26 - 6 17
5 "Росава" 8 16 - 15 13
6 "Олімп" 8 22 - 21 9
7 "Наша Ряба" 7 17 - 24 6
8 МСК Дніпро 8 11 - 18 4
9 "Авангард" 8 7 - 40 3
10 "Родень" 8 4 - 41 3
Літня Бізнес-ліга з міні-футболу
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Азот» 5 32 - 6 13
2 "Майфон" 4 20 - 9 10
3 "Служба порятунку" 4 21 - 12 9
4 «Юрія-Фарм» 5 13 - 32 6
5 «Черкасигаз» 4 11 - 13 4
6 «Патріоти» 5 11 - 18 4
7 ДФС 5 14 - 32 0
Чемпіонат Черкас з футболу 8х8
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 "Карбон" 5 24 - 7 15
2 "Черкаські козаки" 5 15 - 11 10
3 "Патріот" 6 17 - 15 10
4 МСК"Дніпро" 3 11 - 5 6
5 Олімп 3 9 - 8 3
6 "Альянс" 3 2 - 14 0
7 "MOBILE Store" 5 8 - 26 0
IMG-546ce2feea1ffb760c4eb9a0cf231b83-V
Реклама n

freya

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

020419 1

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"