Вхід на сайт


На пам’ять вчителя провели легкоатлетичні змагання
Понеділок, 08 жовтня 2018, 10:03

08102018-111

У Черкасах на «Центральному стадіоні» за ініціативи адміністрації, профкому та спортклубу Черкаського політехнічного технікуму було проведено змагання з легкої атлетики «Меморіал М. Л. Середи»

 

Саме під керівництвом Миколи Леонтійовича команди технікуму з різних видів спорту були неодноразовими переможцями та призерами всесоюзних, республіканських та обласних змагань серед середніх спеціальних навчальних закладів та ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. Його внесок у розвиток фізичної культури і спорту в навчальному закладі – неоціненний. За свою наполегливу та сумлінну працю М. Л. Середа отримав звання «Заслужений працівник фізичної культури УРСР», «Відмінник народної освіти УРСР та України», «Суддя Всесоюзної категорії з легкої атлетики», арбітр XXII Олімпійських ігор 1980 року в Москві, Всесвітньої універсіади студентів, спартакіади народів СРСР та був відзначений урядовими нагородами.

08102018-4n

Вшанувати пам`ять колеги, товариша та наставника крім студентів і викладачів технікуму зібрались також почесні гості змагань: директор КП «Центральний стадіон» Гончаров Юрій Андрійович, заслужені працівники фізичної культури та спорту Страшевич Василь Борисович, Мовчан Юрій Якович, Мрачковський Юрій Станіславович, майстер спорту, випускниця технікуму Сташкова Надія Дмитрівна, а також начальник Черкаської філії комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Саприкіна Антоніна Володимирівна.

08102018-5

 

У шести видах програми змагань брали участь студенти з 28 навчальних груп. У результаті напруженої та запеклої боротьби призерами та переможцями стали:

Біг 100 метрів (дівчата):

1. Пріхно Єлизавета (гр. ЗЕ2-1).

2. Добромірова Аліна (гр. ЗЕ2-1).

3. Козел Анастасія (гр. ЗЕ2-1).

Біг 100 метрів (юнаки):

1. Калиушко Олександр (гр. ЕС3-1).

2. Гриненко Олександр (гр. ЕП3-1).

3. Внуков Олексій (гр. ЕС2-1).

Біг 200 метрів (дівчата):

1. Пріхно Єлизавета (гр. ЗЕ2-1).

2. Козел Анастасія (гр. ЗЕ2-1).

3. Корнійченко Анастасія (гр. ЗЕ2-1).

Біг 200 метрів (юнаки):

1. Верещака Артем (гр. ЗМ1-1).

2. Тараненко Максим (гр. ЗМ2-1).

3. Левченко Олексій (гр. ЕП2-1).

Біг 400 метрів (юнаки):

1. Шанава Георгій (гр. ОВ3-1). 

2. Колесніков Андрій (гр. ЕС1-1).

3. Середа Ярослав (гр. ЕП2-1).

Стрибок у довжину з розбігу (дівчата):

1. Плічко Віталіна (гр. ПС3-1).

2. Добромірова Алла (гр.ЗЕ2-1).

3. Левченко Стелла (гр.ЗЕ3-1).

Стрибок у довжину з розбігу (юнаки):

1. Гуня Валентин (гр. РА3-1).

2. Назаренко Артур (гр.ЕС2-1).

3. Ткаченко Нікіта (гр.ПС3-1).

Метання м`яча:

1. Короп Назар (гр. ЕПЗ-1).

2. Пугачов Артур (гр.ЗМ1-1).

3. Степаненко Владислав (гр. ОМ3-1).

Естафета 4х100 метрів (дівчата):

1. Навчальна группа ЗЕ2-1 (Пріхно Єлизавета, Цмокаленко Альбіна, Добромірова Аліна, Добромірова Алла).

Естафета 4х100 метрів (юнаки):

1. Навчальна группа ЕП3-1 (Расулов Владислав, Сухомлинов Павло, Стрелюк Станіслав, Гриненко Олександр).

2. Навчальна группа ЕА2-1 (Атамась Артур, Кіян Владислав, Лісецький Кіріл, Кутовий Роман).

3. Навчальна группа ЗМ2-1 (Собко Артем, Тараненко Максим, Бєлоконь Даніель, Рожко Олександр).

На загальнотехнікумівській лінійці призери та переможці змагань були нагороджені грамотами, медалями, солодкими подарункамми, а команда-переможниця – перехідним кубком.

08102018-6

 
Афіша

Реклама-1

Чемпіонат області з футболу
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 "Златокрай-2017" 7 25 - 6 19
2 СК "Базис" 8 25 - 8 19
3 "Альтаїр" 7 28 - 2 18
4 УТК 7 26 - 6 17
5 "Росава" 8 16 - 15 13
6 "Олімп" 8 22 - 21 9
7 "Наша Ряба" 7 17 - 24 6
8 МСК Дніпро 8 11 - 18 4
9 "Авангард" 8 7 - 40 3
10 "Родень" 8 4 - 41 3
Літня Бізнес-ліга з міні-футболу
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Азот» 5 32 - 6 13
2 "Майфон" 4 20 - 9 10
3 "Служба порятунку" 4 21 - 12 9
4 «Юрія-Фарм» 5 13 - 32 6
5 «Черкасигаз» 4 11 - 13 4
6 «Патріоти» 5 11 - 18 4
7 ДФС 5 14 - 32 0
Чемпіонат Черкас з футболу 8х8
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 "Карбон" 5 24 - 7 15
2 "Черкаські козаки" 5 15 - 11 10
3 "Патріот" 6 17 - 15 10
4 МСК"Дніпро" 3 11 - 5 6
5 Олімп 3 9 - 8 3
6 "Альянс" 3 2 - 14 0
7 "MOBILE Store" 5 8 - 26 0
IMG-546ce2feea1ffb760c4eb9a0cf231b83-V
Реклама n

freya

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

020419 1

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"