Вхід на сайт


У Черкаському інституті пожежної безпеки вшанували видатних спортсменів
Субота, 03 листопада 2018, 20:35

04112018 234 n

Заходи з відзначення видатних студентів-спортсменів ЧІПБ відбулися другого листопада

Багато років поспіль ЧІПБ залишається еталоном якості української вищої освіти і за свою вкрай насичену історію, здобув вагомий авторитет. Навчальний заклад завжди славився й спортивними здобутками і наразі без перебільшення є кузнею чемпіонів.

Високий рівень підготовки фахівців Служби Порятунку в ЧІПБ забезпечується поєднанням теоретичної бази з практичним досвідом висококваліфікованих кадрів. Також вагомою складовою процесу повноцінного розвитку й виховання молоді в ЧІПБ є фізичні тренування і масовий спорт.

З вітальним словом до присутніх звернувся в. о. начальника ЧІПБ Олександр Тищенко, який сказав, що молодий, здоровий і сильний духом колектив має вагомі перспективи щодо розвитку і всі можливості для їх реалізації.

З найбільшим захопленням присутні на заході сприйняли почесного гостя, олімпійського чемпіона Токіо 1964 року, заслуженого майстра спорту, заслуженого тренера Андрія Івановича Хіміча.

Відбулося вшанування тих, чиї імена творять історію навчального закладу. Серед них курсант першого курсу ЧІПБ Чемпіон ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор – 2018, представник українського академічного веслування Іван Тищенко, вихованець ЧІПБ бронзовий призер перших Юнацьких Олімпійських ігор 2010, срібний призер Олімпійських ігор 2016 Сергій Куліш, доцент кафедри спеціальної та фізичної підготовки ЧІПБ, багаторазова призерка Чемпіонатів Європи, переможниця міжнародних змагань, учасниця Олімпійських ігор у Пекіні та Лондоні капітан с. ц. з. Дарія Шаріпова, вихованиця ЧІПБ неодноразова призерка Чімпіонатів Європи з легкої атлетики та учасниця Олімпійських ігор 2016 у Ріо-де-Женейро Юлія Олішевська, викладач кафедри спеціальної та фізичної підготовки ЧІПБ дворазова Чемпіонка світу та Європи з боротьби самбо Анастасія Сапсай, курсант третього курсу бронзовий призер Чемпіонату світу з боротьби самбо Артур Єфремов, старший викладач кафедри спеціальної та фізичної підготовки ЧІПБ підполковник с. ц. з., Чемпіон та неодноразовий призер чемпіонатів Світу та Європи з кікбоксінгу, призер міжнародних змагань підполковник с. ц. з. Ігор Приходько, співробітники інституту (в минулому) неодноразова чемпіонка світу та Європи з бойових мистецтв, володарка чорного поясу Аза Шульга та абсолютний чемпіон Європи з морського багатоборства Віталій Снесар, викладач кафедри спеціальної та фізичної підготовки дворазовий чемпіон світу з пожежно-рятувального спорту старший лейтенант с. ц. з. Арсен Іпієв та видатний тренер, майстер спорту з ППС, чемпіон та призер багатьох чемпіонатів Володимир Новгородченко, який підготував цілу плеяду знаних спортсменів.

Присутні на заході переглянули яскраві відеокадри про спортсменів та гостей свята, які на власному прикладі вкотре доводять, що сьогодні спорт у житті кожного має займати провідне місце, а фізичні навантаження та активність є засобом у боротьбі за здорове та безпечне життя.

Також на святі Віктор Корж вручив посвідчення майстрів спорту України курсантам Владиславу Блонському, Олексію Хижняку з ППС та Микиті Маковському з морського багатоборства.

Завершився захід переглядом виступів талановитих представників самодіяльності ЧІПБ та фотографуванням із чемпіонами.

Джерело: www.dsns.gov.ua

 
Чемпіонат України 2018/19 рр. U-19
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 МСК "Дніпро" 8 14 - 8 17
2 ФК "Петриківка" 7 17 - 5 16
3 "Голкіпер" 8 14 - 11 13
4 МФК "Кремінь" 8 14 - 12 12
5 "Маолдіс" 8 12 - 13 10
6 ДЮФК "Олімпік" 8 11 - 20 5
7 ФК "Нікополь" 7 7 - 20 3

 ПРОВОДИТЬСЯ

прийом заявок на участь:

У чемпіонаті Черкас з футболу 8х8 серед ветеранів 40+

Змагання, які проводить міська федерація футболу Черкас, відбуватимуться на футбольному полі із штучним покриттям розміром 60х40 метрів на КП «Центральний стадіон».

Контактні телефони для довідок:

063-134-44-21;

093-519-35-45;

097-288-51-20

 

 У літній «Бізнес-лізі» з міні-футболу

Змагання у форматі 5х5 пройдуть у Черкасах на КП «Центральний стадіон» у двох лігах:

«Корпоративна ліга» - змагання виключно для працівників того чи іншого підприємства, незалежно від форми власності.

«Бренд-ліга» - змагання для компаній і торгових марок з необмеженою кількістю «легіонерів»;

Змагання проводить Асоціація футзалу Черкаської області

плакат

Реклама n

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

020419 1

freya

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"