Вхід на сайт


Вихованці Школи традиційного карате «Окінава» успішно виступила на Кубку України
Вівторок, 06 листопада 2018, 14:03

06112018 2

3-4 листопада 2018 року в м. Кропивницький відбулися змагання на Кубок України з традиційного карате

У складі збірної команди Черкаської області команду Школи традиційного карате «Окінава» представляли найсильніші спортсмени, які пройшли всі рівні відбору Черкаської області та тренувальні збори перед змаганнями. Команду супроводжували тренери Соб'янін В.М. та Решетняк О.С.

Загалом спортсмени школи "Окінава" здобули 6 золотих, 8 срібних та 7 бронзових медалі:

 

Золоті нагороди вибороли:

1. Крисько Роман (Ката, хлопці 2007-2008 р.н.).

2. Крисько Роман (Куміте, хлопці 2007-2008 р.н.).

3. Соб'яніна Вероніка (Ката, дівчата 2009-2010 р.н.).

4. Суденко Даяна (Куміте, дівчата 2007-2008 р.н.).

5. Цуканова Дар'я (Ката, дівчата 2005-2006 р.н.).

6. Команда (Крисько Роман, Ківа Даніл, Аннишенець Артем) (Синхронне Ката, хлопці 2007-2008 р.н.).

 

Срібними медалями нагороджені:

1. Ківа Даніл (Ката, хлопці 2007-2008 р.н.).

2. Варченко Мирослава (Ката, 2007-2008 р.н.).

3. Команда (Максимейко Денис, Гриб Данііл, Сіренко Антон) (Синхронне Ката, хлопці 2009-2010 р.н.).

4. Команда (Суденко Даяна, Варченко Мирослава, Соб'яніна Вероніка) (Синхронне Ката, дівчата 2007-2008 р.н.).

5. Команда (Павловська Валерія, Цуканова Дар'я, Цуканова Олександра) (Синхронне Ката, дівчата 2003-2006 р.н.).

6. Команда (Павловська Валерія, Івлєв Амір) (Ен-бу, змішане 2003-2006 р.н.).

7. Шелест Наталія (Куміте, жінки 21+).

8. Шелест Наталія (Фуку-Го, жінки 21+).

 

Бронзові нагороди отримали:

1. Ківа Даніл (Куміте, хлопці 2007-2008 р.н.).

2. Павловська Валерія (Ката, 2007-2008 р.н.).

3. Команда (Гаврилов Ілля, Івлєв Амір, Береза Олександр) (Синхронне Ката, хлопці 2005-2006 р.н.).

4. Команда (Крисько Роман, Ківа Даніл) (Ен-бу, хлопці 2003-2006 р.н.).

5. Команда (Решетняк Данііл, Санатос Антон, Таран Мирослав) (Синхронне Ката, хлопці 2003-2004 р.н.).

6. Команда (Решетняк Данііл, Таран Мирослав) (Ен-бу, хлопці 2003-2004 р.н.).

7. Шелест Наталія (Ката, жінки 21+).

 

Спортсмени школи "Окінава" у складі Збірної команди Черкаської області:

1. Крисько Роман.

2. Ківа Даніл.

3. Суденко Даяна.

4. Павловська Валерія.

5. Цуканова Дар'я.

6. Цуканова Олександра.

7. Максимейко Денис.

8. Гриб Данііл.

9. Сіренко Антон.

10. Береза Олександр.

11. Білогородський Дмитро.

12. Варченко Мирослава.

13. Аннишенець Артем.

14. Решетняк Данііл.

15. Івлєв Амір.

16. Санатос Антон.

17. Лавриненко Ярослава.

18. Шелест Наталія.

19. Сапегін Ярослав.

20. Соб'яніна Вероніка.

21. Таран Мирослав.

22. Гаврилов Ілля.

Соб'янін В.М. - суддя змагань, Решетняк О.С. - представник команди.

 
Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

2 27dniprofbiinsta

Літня Бізнес-ліга з міні-футболу
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 "Майфон" 12 58 - 24 29
2 «Азот» 11 68 - 28 28
3 "Служба порятунку" 11 49 - 36 19
4 «Юрія-Фарм» 11 33 - 54 15
5 «Черкасигаз» 11 34 - 32 13
6 ДФС 11 33 - 75 6
7 «Патріоти» 11 17 - 43 4
 
IMG-477db6ddc09635ce67034ba6aef591c5-V

Футбольний клуб «Черкаси» проводить

додатковий набір юнаків у групи:

2005-2007 р.н. – тренер Горкун В.

(тел.: 066-326-18-01; 067-575-64-55)

2008-2010 р.н. – тренер Агарін О.

(тел.: 050-969-20-13)

freya

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

020419 1

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"