Вхід на сайт


У Черкасах відкрили льодовий стадіон
Четвер, 13 грудня 2018, 19:03

ГолвнаDSC 0540

Тимчасова повітряно-опорна конструкція розміщена на території КП «Центральний стадіон» (Черкаси, вул. Смілянська, 78)

 

 

– Ми продовжуємо розвивати Черкаси в контексті перетворення нашого міста на спортивну столицю України, – сказав під час відкриття арени заступник міського голови Черкас Юрій Ботнар. – Ми й надалі спільними зусиллями відкриватимемо подібні ковзанки, футбольні майданчики, облаштовуватимемо відкриті ринги, оновлюватимемо інвентар у спортивних школах. Ми йдемо до того, аби повністю забезпечити нашу спортивну спільноту необхідним.

Директор КП «Центрального стадіону» Юрій Гончаров відзначив, що особливо у зимову пору року є важливим відкриття такого спортивного обєкту, де можна не лише покататися на ковзанах, а й грати у хокей – для цього зроблена необхідна розмітка.

Варто відзначити, що арена розміром 56х26 є тимчасовою. Тим не менше покриття обладнане не штучним, а справжнім льодом за високими європейськими стандартами.

 

22- DSC 0543

 

 

Подібна арена вже функціонує в містах Кропивницький та Южноукраїнськ (Миколаївська область). Як розповідає директор ковзанки «Слайз» Катерина Скороход тимчасова повітряно-опорна конструкція тримається виключно за рахунок повітря і витримує снігові навантаження і сильні вітри.

– На льоду можна перебувати 45 хвилин. Під час купівлі квитка людина отримуватиме картку, яку потрібно просканувати на турнікеті перед виходом на лід, – розповідає Катерина Скороход. – Утім, раптом відвідувач, для прикладу, втомиться від катання або ж захоче випити чаю, він зможе вийти в будь-який момент – навіть якщо в нього залишився час, і вже потім повернутися на ковзанку.

 

33- DSC 0549

 

 

Щодо вартості квитка, то зі своїми ковзанами для дорослих становить 100 грн за годину, для дітей (до 12 років) – 70 грн. Хто не матиме ковзанів, то їх можна взяти на прокат і доплатити 30 грн. Розміри ковзанів на прокат від 26 до 49 розмірів.

Працюватиме ковзанка щодня, без перерви та вихідних, із 10 години до 22 години.

 

ОГОЛОШУЄТЬСЯ

прийом заявок на участь:

У літній «Бізнес-лізі» з міні-футболу

Змагання у форматі 5х5 пройдуть у Черкасах на КП «Центральний стадіон» у двох лігах:

«Корпоративна ліга» - змагання виключно для працівників того чи іншого підприємства, незалежно від форми власності.

«Бренд-ліга» - змагання для компаній і торгових марок з необмеженою кількістю «легіонерів»;

Змагання проводить Асоціація футзалу Черкаської області

 

У чемпіонаті Черкас з футболу 8х8

Матчі чемпіонату відбуватимуться на футбольному полі із штучним покриттям розміром 60х40 метрів

У період весна-літо-осінь змагання проходитимуть Черкасах на КП «Центральний стадіон» орієнтовно по середах і четвергах починаючи з 18:00-18:30.

Змагання проводить Міська федерація футболу Черкас.

Контактні телефони:

063-134-44-21;

093-519-35-45;

097-288-51-20

плакат

Реклама n

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

freya

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"