Вхід на сайт


У Черкасах вручили сертифікати на отримання спортивних стипендій
Вівторок, 12 лютого 2019, 10:01

1202-1IMG 4554

Сертифікати на отримання стипендій, встановлених Черкаською міською радою і міським головою, отримали 37 спортсменів та 7 тренерів

Вручення сертифікатів, яке відбулося у прес-холі КП «Центральний стадіон», проводили заступники міського голови Черкас Юрій Ботнар та Ігор Коломоєць і директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Сергій Воронов.

Отже,Черкаською міською радою і міським головою було встановлено стипендії:

 

провідним спортсменам та тренерам м. Черкаси на період з 1 лютого до 31 грудня 2019 року в розмірі 10 000,00 грн. щомісячно, а саме:

- Тищенку Івану Володимировичу - члену основного складу національної збірної України з академічного веслування, вихованцю Школи вищої спортивної майстерності Черкаської обласної ради (ІІІ юнацькі Олімпійські ігри з веслування академічного, І місце);

- Гуленку Михайлу Миколайовичу (тренеру спортсмена Тищенко Івана, члена основного складу національної збірної України з академічного веслування);  

- Мальованій Марині Андріївні - члену основного складу національної збірної України з боксу, вихованиці обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Черкаського обласного фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» (чемпіонат Європи з боксу, І місце; Кубок України з боксу, ІІ місце; міжнародний турнір з боксу, І місце; чемпіонат України з боксу, ІІІ місце; ХІІІ літня Універсіада України, І місце);

- Мальованому Андрію Володимировичу (тренеру спортсменки Мальованої Марини, члена основного складу національної збірної України з боксу);

- Ткаченку Івану Сергійовичу - члену основного складу національної збірної України з кікбоксингу, вихованцю комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вулкан» Черкаської міської ради (чемпіонат Європи з кікбоксингу WAKO, І місце; чемпіонат України з кікбоксингу WAKO, І місце; Кубок світу з кікбоксингу WAKO, ІІ місце);

- Зубову Юрію Івановичу (тренеру спортсмена Ткаченка Івана, члена основного складу національної збірної України з кікбоксингу);

- Сапсай Анастасії Іванівні – члену основного складу національної збірної України з дзюдо, вихованиці Школи вищої спортивної майстерності Черкаської обласної ради (чемпіонат Європи з боротьби самбо, І місце; Кубок Європи з дзюдо, І місце; чемпіонат Світу з боротьби самбо, ІІІ місце);

- Римарю Володимиру Івановичу (тренеру спортсменки Сапсай Анастасії, члена основного складу національної збірної України з дзюдо);

- Чепурному Назару Вячеславовичу – члену основного складу національної збірної України з гімнастики спортивної, вихованцю Школи вищої спортивної майстерності Черкаської обласної ради (чемпіонат України серед юнаків з гімнастики спортивної, І місце; Чемпіонат Європи серед юніорів зі спортивної гімнастики, І місце; Міжнародні змагання, І місце; Всеукраїнська гімназіада, І місце; Всесвітня гімназіада, І місце; ІІІ юнацькі Олімпійські ігри, І місце; Міжнародні змагання, І місце);

- Надюк Ірині Володимирівні (тренеру спортсмена Чепурного Назара, члена основного складу національної збірної України з гімнастики спортивної);

- Кулішу Сергію Володимировичу – члену основного складу національної збірної України зі стрільби кульової, вихованцю комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №2 Черкаської міської ради (ХХХІ Олімпійські ігри, ІІ місце; чемпіонат України з кульової стрільби, І місце; чемпіонат Європи з пневматичної зброї, V місце; Відкритий літній чемпіонат України з кульової стрільби, І місце, чемпіонат Світу, ІІІ місце);

- Нагнію Віктору Анатолійовичу (тренеру спортсмена Куліша Сергія, члена основного складу національної збірної України зі стрільби кульової);

- Данилюку Роману Тарасовичу – члену основного складу національної збірної України видів спорту осіб з вадами зору, вихованцю регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Черкаської обласної ради (XV Паралімпійські ігри, ІІІ місце; чемпіонат Європи з легкої атлетики серед спортсменів з ураженням ОРА, вадами зору та ВРФР, І місце);

- Кирдоді Івану Івановичу (тренеру спортсмена Данилюка Романа, члена основного складу національної збірної України видів спорту осіб з вадами зору);

1202-2

 

перспективним спортсменам м. Черкаси на період з 1 лютого до 31 грудня 2019 року в розмірі 3 000,00 грн. щомісячно, а саме:

- Щербатюку Роману Валерійовичу - члену основного складу національної збірної України з кікбоксингу, вихованцю комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вулкан» Черкаської міської ради (Кубок Світу з кікбоксингу WAKO, І місце; Кубок Європи, І місце; Чемпіонат Європи з кікбоксингу WAKO, V місце; чемпіонат Європи з кікбоксингу WAKO, ІІІ місце; чемпіонат України з кікбоксингу WAKO, І місце);

- Нікітіну Юрію Юрійовичу - члену основного складу національної збірної команди України з фехтування, вихованцю Школи вищої спортивної майстерності Черкаської обласної ради (Чемпіонат України серед дорослих, II місце);

- Каракай Олександру Вікторовичу - члену основного складу національної збірної команди України з фехтування, вихованцю Школи вищої спортивної майстерності Черкаської обласної ради (Чемпіонат України серед дорослих, II місце; чемпіонат Європи серед дорослих, VIII місце);

- Майдакову Дмитру Івановичу – кандидату до національної збірної команди України з боксу, вихованцю комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вікторія» Черкаської міської ради (чемпіонат України з боксу серед молоді, ІІІ місце);

- Майдакову Юрію Івановичу – кандидату до національної збірної команди України з боксу, вихованцю комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вікторія» Черкаської міської ради (чемпіонат України з боксу серед молоді, ІІІ місце);

- Снесару Денису Віталійовичу - кандидату до складу національної збірної України з морського багатоборства, вихованцю комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Черкаської міської ради (чемпіонат України з морського багатоборства (триборства), І місце; Кубок України з морського багатоборства, І місце; чемпіонат України з морських багатоборств (акватлон), І місце);

- Прудіусу Івану Олександровичу - члену резервного складу національної збірної України з дзюдо, вихованцю федерації дзюдо та боротьби самбо Черкаської області (Кубок Європи, І та ІІ місце);

- Безшийко Тетяні Русланівні - члену основного складу національної збірної України з легкої атлетики, вихованиці федерації легкої атлетики Черкаської області (командний чемпіонат України серед юніорів, І місце);

- Примаченку Олександру Сергійовичу - члену резервного складу національної збірної України з греко-римської боротьби, вихованцю комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вікторія» Черкаської міської ради (чемпіонат України з греко-римської боротьби серед юніорів, ІІ місце; Кубок України з греко-римської боротьби серед юніорів, ІІ місце);

- Царану Ростиславу Олександровичу – кандидату до складу національної збірної України з велоспорту, вихованцю комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №2 Черкаської міської ради (зимовий чемпіонат України, ІІ місце; Відкритий Кубок України в багатоденній гонці з велосипедного спорту, ІІІ місце; командний чемпіонат України, ІІ, ІІІ місце, Відкритий осінній командний чемпіонат України у багатоденній гонці, ІІ місце);

- Омельяненку Дмитру Вячеславовичу – члену основного складу національної збірної України зі стрільби кульової, вихованцю комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №2 Черкаської міської ради (чемпіонат України з кульової стрільби, ІІ місце; чемпіонат Європи з пневматичної зброї, ІV місце; Відкритий літній чемпіонат України з кульової стрільби, ІІ місце, Відкритий літній чемпіонат України з кульової стрільби, І місце);

- Чорноморець Марині Вікторівні – кандидату до складу національної збірної України зі стрільби кульової, вихованиці комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №2 Черкаської міської ради (чемпіонат України з кульової стрільби, І місце);

- Шпанюк Анастасії Віталіївні – члену основного складу національної збірної команди України з боксу, вихованиці обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Черкаського обласного фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» (Кубок України з боксу серед жінок, ІІ місце; чемпіонат України з боксу серед жінок, молоді, юніорок, дівчат, ІІІ місце);

- Кофану Максиму Андрійовичу – члену резервного складу національної збірної України з боксу, вихованцю комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вікторія» Черкаської міської ради (чемпіонат України з боксу серед юніорів, ІІ місце; XVII Всесвітня літня Гімназіада з боксу серед юніорів, ІІ місце);

- Гончару Мирославу Миколайовичу – члену основного складу національної збірної команди України з боксу, вихованцю обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Черкаського обласного фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» (Кубок України з боксу серед чоловіків, І місце);

 

спортсменам-інвалідам м. Черкаси на період з 1 лютого до 31 грудня 2019 року в розмірі 3 000,00 грн. щомісячно, а саме:

- Маньку Артему Ігоровичу члену основного складу національної збірної команди України з фехтування на візках серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, вихованцю регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Черкаської обласної ради (чемпіонат Європи серед дорослих, ІІІ місце; чемпіонат України, ІІ місце);

- Дорошенку Олександру Володимировичу - члену основного складу національної збірної України з легкої атлетики, вихованцю регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Черкаської обласної ради (чемпіонат Європи з легкої атлетики серед спортсменів з ураженням ОРА, вадами зору та ВРФР, ІІ місце);

- Дяченко Світлані Володимирівні - кандидату до складу національної збірної України зі стрільби кульової, вихованиці регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Черкаської обласної ради (Кубок України з кульової стрільби серед спортсменів з ураженням ОРА, вадами зору та ВРФР, ІІ місце);

- Половинці Євгенії Олександрівні - кандидату до складу національної збірної України видів спорту осіб з ураженням опорно-рухового апарату з пауерліфтингу, вихованиці регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Черкаської обласної ради (Кубок України серед спортсменів з ураженням ОРА, вадами зору та ВРФР, І місце; чемпіонат України, ІІ місце);

- Тихонову Євгену Сергійовичу - кандидату до складу національної збірної України видів спорту осіб з ураженням опорно-рухового апарату з легкої атлетики, вихованцю регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Черкаської обласної ради (Чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженням ОРА, вадами зору та ВРФР, І місце);

1202-3IMG 4660

 

спортсменам з ігрових видів спорту м. Черкаси на період з 1 лютого до 31 грудня 2019 року в розмірі 3 000,00 грн. щомісячно, а саме:

- Врабію Сергію Андрійовичу - члену основного складу національної збірної України з голболу, вихованцю регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Черкаської обласної ради (чемпіонат України серед спортсменів з ураженням ОРА, вадами зору та ВРФР, ІІІ місце; Кубок України серед спортсменів з ураженням ОРА, вадами зору та ВРФР, ІІІ місце);

- Пустовіту Віктору Миколайовичу - члену основного складу національної збірної України з футболу, вихованцю регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Черкаської обласної ради (XXIII Дефлімпійські Ігри (чоловіки), ІІ місце);  

- Коломойцю Віталію Ігоровичу - вихованцю спортивного клубу «КП «Центральний стадіон» (чемпіонат України 2017-2018 р. р., Перша ліга (U19), ІІ місце);

- Масохі Артему Олександровичу - вихованцю спортивного клубу «КП «Центральний стадіон» (чемпіонат України 2017-2018 р. р., Перша ліга (U19), ІІ місце);

- Гарназі Владиславу Анатолійовичу - вихованцю спортивного клубу «КП «Центральний стадіон» (чемпіонат України 2017-2018 р. р., Перша ліга (U19), ІІ місце);

- Коропу Артему Сергійовичу - вихованцю спортивного клубу «КП «Центральний стадіон» (чемпіонат України 2017-2018 р. р., Перша ліга (U19), ІІ місце);

- Скожепі Дмитру Сергійовичу - вихованцю спортивного клубу «КП «Центральний стадіон» (чемпіонат України 2017-2018 р. р., Перша ліга (U19), ІІ місце);

- Нагорному Дмитру Олександровичу - вихованцю федерації баскетболу в Черкаській області (чемпіонат України з баскетболу 2017-2018 р. р. у складі команди «Черкаські мавпи», І місце);

- Майстренку Денису Владиславовичу - вихованцю федерації хокею на траві в Черкаській області (чемпіонат України з хокею на траві серед чоловічих команд вищої ліги 2017-2018 р.р., ІІІ місце; чемпіонат України з хокею на траві серед юніорів 2000-2001 р. н., ІІІ місце);

- Кудряшову Денису Олексійовичу - вихованцю федерації хокею на траві в Черкаській області (чемпіонат України з хокею на траві серед чоловічих команд вищої ліги 2017-2018 р.р., ІІІ місце; чемпіонат України з хокею на траві серед юніорів 2000-2001 р. н., ІІІ місце).

1202-5IMG 4698

 
Афіша

ФУТБОЛ

Чемпіонат України серед аматорських команд

 1562244300 3105 logo-dnipro2

 

МСК «Дніпро»

Черкаси

 fcrubivon logo vertical  

«Рубікон-Вишневе»

Київ

 18 серпня

КП «Центральний стадіон»

Початок о 17 год.

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

2 27dniprofbiinsta

Літня Бізнес-ліга з міні-футболу
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Азот» 8 53 - 22 19
2 "Майфон" 7 38 - 14 17
3 "Служба порятунку" 6 30 - 18 13
4 «Юрія-Фарм» 8 21 - 41 12
5 «Черкасигаз» 7 21 - 20 7
6 «Патріоти» 8 14 - 29 4
7 ДФС 8 22 - 55 3
Чемпіонат Черкас з футболу 8х8
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 "Карбон" 6 25 - 12 18
2 "Черкаські козаки" 6 16 - 12 13
3 МСК"Дніпро" 6 19 - 13 9
4 "Патріот" 6 13 - 15 7
5 Олімп 5 11 - 14 3
6 "MOBILE Store" 5 8 - 26 0
Реклама n

freya

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

020419 1

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"