Вхід на сайт


У Черкасах на чемпіонаті України зі стрільби з луку черкащани у четвірці кращих
Середа, 13 лютого 2019, 19:25

09022019 стрільба з луку n

Господарі змагань зі стрільби з лука у приміщенні серед кадетів 2002-2004р.н. та кадетів 2005р.н. і молодше вибороли 2 срібні командні медалі

У Черкасах відбувся Чемпіонат України зі стрільби з лука серед кадетів та дітей. Протягом трьох днів у палаці спорту «Будівельник» змагалися 200 спортсменів з усієї України. Надзвичайно вдалим є цей Чемпіонат України зі стрільби з лука у приміщенні серед кадетів 2002-2004р.н. та молодших кадетів 2005р.н. і молодше для чернівецьких лучників. Адже вони здобули 11 медалей з 24 можливих.

Збірна команда Черкаської області у командному заліку на четвертому заліку.

Чемпіонат України в приміщені серед кадетів. 9-12 лютого 2019. Медальний залік

  1. золотих, 2 срібні, 3 бронзові – Чернівецька обл.

    1 золота,3 срібні, 3 бронзові  - Львівська обл.

    1 золота - Одеська обл.

    2 срібні - Черкаська обл.

    1 срібна, 1 бронзова -  Харківська обл. 

    1 бронзова - Херсонська обл.

Кадети 2002 – 2004 р.н.

1.Олексій СМІРНОВ (Чернівецька обл.)
2.Артем УСТІНОВ (Львівська обл.)
3.Стефан КОСТИК (Чернівецька обл.)

 1.Чернівецька – 2 (Юрій ГОРДЕЙ, Олексій СМІРНОВ, Стефан КОСТИК)
 2.Чернівецька – 1 (Михайло КІЯЩЕНКО, Данил ПЕТРЮК, Максим ПЕТРИШИН)
 3.Львівська – 1 (Артем УСТІНОВ, Остап СЛІПЕЦЬ, Максим БОБРИК)

Кадетки 2002 – 2004 р.н.

1.Людмила АРІФОВА (Чернівецька обл.)
2.Ольга ШУБКІНА (Чернівецька обл.)
3.Тетяна СОБКО (Чернівецька обл.)

1.Чернівецька – 2 (Ольга ШУБКІНА, Тетяна СОБКО, Катерина МАРЧУК)
2.Харківська – 1 (Вероніка ПОГОРЄЛОВА, Юлія КОВАЛЕНКО, Олександра АРИСТОВА)
3.Чернівецька – 1 (Людмила АРІФОВА, Катерина СЕРГЄЄВА, Олександра РУСНАК)

Кадети 2005 р.н. та мол.

1.Фелікс БРИТАНСЬКИЙ (Чернівецька обл.)
2.Вадим БАЛІЙ (Львівська обл.)
3.Нікіта МАЯВЕЦЬ (Херсонська обл.)

1.Львівська – 1 (Вадим БАЛІЙ, Володимир ТАЛІМОНЧУК, Богдан ЛИСЕЧКО)
2.Черкаська – 1 (Максим ЛАЗНЕВИЙ, Іван ЛЬОСКІН, Назар ДІГТЯРЕНКО)
3.Львівська – 2 (Марко КОРДУНСЬКИЙ, Андрій САПОЖНІКОВ, Святослав СТАРІЧЕК)

Кадетки 2005 р.н. та мол.

1.Поліна ТКАЧЕНКО (Одеська обл.)
2.Анастасія ФАДЄЄВА (Львівська обл.)
3.Софія ПОСТЕЛЬНАК (Харківська обл.)

1.Чернівецька – 2 (Ольга ЖУКОВСЬКА, Антоніна СІДОР, Аліна КОЖУХАР)
2.Черкаська – 1 (Марія КОВАЛЕНКО, Алла РИБАК, Анастасія САВЧУК)
3.Львівська – 1 (Анастасія ФАДЄЄВА, Дзвенислава ЧЕРНИК, Вікторія МИТРОФАНОВА)

 
Афіша

ФУТБОЛ

Чемпіонат України серед аматорських команд

 1562244300 3105 logo-dnipro2

 

МСК «Дніпро»

Черкаси

 fcrubivon logo vertical  

«Рубікон-Вишневе»

Київ

 18 серпня

КП «Центральний стадіон»

Початок о 17 год.

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

2 27dniprofbiinsta

Літня Бізнес-ліга з міні-футболу
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Азот» 8 53 - 22 19
2 "Майфон" 7 38 - 14 17
3 "Служба порятунку" 6 30 - 18 13
4 «Юрія-Фарм» 8 21 - 41 12
5 «Черкасигаз» 7 21 - 20 7
6 «Патріоти» 8 14 - 29 4
7 ДФС 8 22 - 55 3
Чемпіонат Черкас з футболу 8х8
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 "Карбон" 6 25 - 12 18
2 "Черкаські козаки" 6 16 - 12 13
3 МСК"Дніпро" 6 19 - 13 9
4 "Патріот" 6 13 - 15 7
5 Олімп 5 11 - 14 3
6 "MOBILE Store" 5 8 - 26 0
Реклама n

freya

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

020419 1

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"