Вхід на сайт


У Черкасах відбувся відкритий чемпіонат області з карате годзю-рю
Вівторок, 26 лютого 2019, 19:40

26022019 -234 n

Позмагатися за звання чемпіона цього року приїзжали 255 спортсменів з 14 спортивних клубів

 

Черкаська обласна федерація з годзю-рю карате та рюкю кобудо ДЖУНДОКАН, як організатор турніру, за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА, забезпечили місце проведення змагань усим необхідним.

Цього разу мали змогу виступити учасники від 4 років до 18 + . Спробувати свої сили можна було в таких категоріях: ката годзю-рю, ката ренгокай, ката командне, ката-кобудо (формально-технічні комплекси), шобу-ніхон , шобу командне (двобії з дозованим контактом),ірікумі-го та ірікумі – дзю (повно контактні двобії).

Серед діток віком від 4 до 5 років, які виступали вперше, на турнірі розігрувалися кубки за перше зайняте місце в своїй категорії (розділи ірікумі-дзю та ірікумі-го).

У дорослих спарингах було не менше спекотно, двобої учасників заворожували технікою і складністю виконання. В кожному русі було помітно роки наполегливих тренувань. Впевнено та послідовно проходив кожен етап змагань та завдяки злагодженому робочому процесу, роботі суддівського корпусу та секретаріату, змагання пройшли на високому рівні.

Спортсменами Черкащини можна сміливо пишатися, більшість показали гарний результат та високий рівень підготовки.

За загальним командним заліком перемогу здобули спортсмени с/к «Будокан», м.Черкаси:

 

Ката Годзю –рю (формально-технічні комплекси) 

Рогожкін Єгор – ЗОЛОТО 

Рева Матвій – ЗОЛОТО 

Арапова Вероніка – ЗОЛОТО,ЗОЛОТО 

Ляховець Данііл – ЗОЛОТО 

Кринський Святослав – ЗОЛОТО 

Вовченко Таїсья – ЗОЛОТО 

Синегуб Віктор – СРІБЛО 

Дзис Дмитро – СРІБЛО 

Глущенко Гліб – СРІБЛО 

Арапов Денис – СРІБЛО 

Ігнатюк Меланія – СРІБЛО 

Нешенко Дмитро – БРОНЗА 

Рева Матвій – БРОНЗА 

Ката ренгокай (формально-технічні комплекси) 

Арапова Вероніка – ЗОЛОТО,ЗОЛОТО 

Кринський Святослав – ЗОЛОТО 

Вовченко Таїсья – ЗОЛОТО 

Рева Матвій – ЗОЛОТО 

ШОБУ НІХОН (двобії з дозованим контактом) 

Торгоненко Тимофій – СРІБЛО 

Островерхий Тимофій – СРІБЛО 

Ляховець Данііл – СРІБЛО 

Кринський Святослав – СРІБЛО 

Ігнатюк Меланія – БРОНЗА 

Синегуб Віктор – БРОНЗА 

Рогожкін Єгор – БРОНЗА 

Сахно Олександр – БРОНЗА 

ІРІКУМІ – ДЗЮ (повно контактні двобії) 

Торгоненко Тимофій – ЗОЛОТО 

Ребедайло Матвій – ЗОЛОТО 

Чуйко Артем – ЗОЛОТО 

Ободовський Артем – ЗОЛОТО 

Арапов Денис – ЗОЛОТО 

Шоган Захар – ЗОЛОТО 

Ігнатюк Меланія – ЗОЛОТО 

Задорожня Ірина – ЗОЛОТО 

Синегуб Віктор – СРІБЛО 

Бессонов Артем – СРІБЛО 

Островерхий Тимофій – СРІБЛО 

Ляховець Данііл – СРІБЛО 

Вовченко Таїсья – СРІБЛО 

Мороз Ольга – СРІБЛО 

Бунелик Давід – СРІБЛО 

Левченко Данило – СРІБЛО 

Рогожкін Єгор – БРОНЗА 

Головкін Станіслав – БРОНЗА 

Силка Лев – БРОНЗА 

Мельник Богдан – БРОНЗА 

ІРІКУМІ – ГО (повноконтактні двобії) 

Рогожкін Єгор – ЗОЛОТО 

Нешенко Дмитро – ЗОЛОТО 

Арапов Денис – ЗОЛОТО 

Ігнатюк Меланія – ЗОЛОТО 

Головкін Станіслав – ЗОЛОТО 

Задорожня Ірина – ЗОЛОТО 

Мельник Богдан – ЗОЛОТО 

Лисенко Максим – ЗОЛОТО 

Синегуб Віктор – СРІБЛО 

Бессонов Артем – СРІБЛО 

Торгоненко Тимофій – СРІБЛО 

Ляховець Данііл – СРІБЛО 

Ребедайло Матвій – СРІБЛО 

Чуйко Артем – СРІБЛО 

Ободовський Артем – СРІБЛО 

Кринський Святослав – СРІБЛО 

Вовченко Таїсья – СРІБЛО 

Мороз Ольга – СРІБЛО 

Хегай Марк – СРІБЛО 

Сахно Олександр – БРОНЗА 

Островерхий Тимофій – БРОНЗА 

Шоган Захар – БРОНЗА 

Силка Лев – БРОНЗА 

Бунелик Давід – БРОНЗА 

Левченко Данило – БРОНЗА 

Глазепа Максим – БРОНЗА 

 

Загальнокомандний залік

за результатами відкритого чемпіонату Черкаської області з годзю-рю карате серед дітей,юнаків,юніорів та дорослих:

1. с/к «Будокан», м.Черкаси

2. відділення карате-до Сватівської ДЮСШ,м.Сватово,Луганської обл.

3. с/к «СЕНТО»,м.Київ

4. с/к «Монарх»,ДЮСШ «Олімп»,м.Сміла,Черкаської обл.

5. с/к «Хоккайдо",м.Черкаси

6. с/к «Гепард" ,м.Черкаси

7. с/к «Олімп»,м.Київ

8. с/к «Аякс»,м.Сміла,Черкаської обл.

9. с/к «Восток», ДЮСШ «Олімп»,м.Сміла,Черкаської обл.

10. с/к «Легіон»,м.Черкаси

11. с/к «Калина»,м.Горішні плавні,Полтавської обл.

12. с/к «Славутич»,м.Черкаси

13. с/к «СОК»,м.Канів,Черкаської обл.

14. с/к «Gigasportline»,м.Тальне,Черкаської обл.

 
Чемпіонат України 2018/19 рр. U-19
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 МСК "Дніпро" 8 14 - 8 17
2 ФК "Петриківка" 7 17 - 5 16
3 "Голкіпер" 8 14 - 11 13
4 МФК "Кремінь" 8 14 - 12 12
5 "Маолдіс" 8 12 - 13 10
6 ДЮФК "Олімпік" 8 11 - 20 5
7 ФК "Нікополь" 7 7 - 20 3

 ПРОВОДИТЬСЯ

прийом заявок на участь:

У чемпіонаті Черкас з футболу 8х8 серед ветеранів 40+

Змагання, які проводить міська федерація футболу Черкас, відбуватимуться на футбольному полі із штучним покриттям розміром 60х40 метрів на КП «Центральний стадіон».

Контактні телефони для довідок:

063-134-44-21;

093-519-35-45;

097-288-51-20

 

 У літній «Бізнес-лізі» з міні-футболу

Змагання у форматі 5х5 пройдуть у Черкасах на КП «Центральний стадіон» у двох лігах:

«Корпоративна ліга» - змагання виключно для працівників того чи іншого підприємства, незалежно від форми власності.

«Бренд-ліга» - змагання для компаній і торгових марок з необмеженою кількістю «легіонерів»;

Змагання проводить Асоціація футзалу Черкаської області

плакат

Реклама n

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

020419 1

freya

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"