Вхід на сайт


Наші спортсмени тріумфували на чемпіонаті України з гімнастики спортивної серед юнаків
Понеділок, 13 травня 2019, 15:51

1005 гімнастикаn

Команда Черкаської області-1 на змаганнях в Івано-Франківську виборола перше місце

 

Склад черкаської чемпіонської команди:

1. Чепурний Назар, МСУ (ОДЮСШ "Олімпія" ГО ЧОФСТ "Україна", ШВСМ)

2. Ковтун Ілля, МСУ (ОДЮСШ "Олімпія" ГО ЧОФСТ "Україна", ШВСМ)

3. Шишко Дмитро, МСУ (ОДЮСШ "Олімпія" ГО ЧОФСТ "Україна", ШВСМ)

4. Севрук Іван, КМСУ (ОДЮСШ "Олімпія" ГО ЧОФСТ "Україна", ШВСМ)

5. Безуглий Михайло, ІІ р. (ОДЮСШ "Олімпія" ГО ЧОФСТ "Україна")

 

Команда Черкаської області-2 зайняла сьоме місце. У складі команди були:

1. Васильковський Назар, КМСУ (ОДЮСШ "Олімпія" ГО ЧОФСТ "Україна", ШВСМ)

2. Сидоренко Ярослав, КМСУ (ОДЮСШ "Олімпія" ГО ЧОФСТ "Україна", ШВСМ)

3. Рожков Владислав, І р. (ОДЮСШ "Олімпія" ГО ЧОФСТ "Україна")

4. Совгиря Марк, ІІ р. (ОДЮСШ "Олімпія" ГО ЧОФСТ "Україна")

5. Моляка Володимир, ІІ р. (ОДЮСШ "Олімпія" ГО ЧОФСТ "Україна")

 

За програмою МСУ:

І місце - Ілля Ковтун (ОДЮСШ "Олімпія" ГО ЧОФСТ "Україна", ШВСМ)

ІІ місце - Назар Чепурний (ОДЮСШ "Олімпія" ГО ЧОФСТ "Україна", ШВСМ)

ІІІ місце - Володимир Костюк (Дніпро)

4 місце - Дмитро Шишко (ОДЮСШ "Олімпія" ГО ЧОФСТ "Україна", ШВСМ)

 

За програмою КМСУ:

І місце - Іван Севрук (ОДЮСШ "Олімпія" ГО ЧОФСТ "Україна", ШВСМ)

ІІ місце - Дмитро Прудко (Дніпро)

ІІІ місце - Микола Антощенко (Київ)

4 місце - Данило Гордійчук (Дніпро)

5 місце - Назар Васильковський (ОДЮСШ "Олімпія" ГО ЧОФСТ "Україна", ШВСМ)

 

За програмою І розряду:

І місце - Радомір Стельмах (Запоріжжя)

ІІ місце - Владислав Рожков (ОДЮСШ "Олімпія" ГО ЧОФСТ "Україна")

ІІІ місце - Іван Рудой (Дніпро)

8 місце - Олександр Коваленко (ОДЮСШ "Олімпія" ГО ЧОФСТ "Україна")

 

За програмою ІІ розряду:

І місце - Святослав Швед (Київ)

ІІ місце - Олесь Варюта (Дніпро)

ІІІ місце - Михайло Безуглий (ОДЮСШ "Олімпія" ГО ЧОФСТ "Україна")

 
Афіша

270519 reklama

Чемпіонат України 2018/19 рр. U-19
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 ФК "Петриківка" 12 38 - 9 28
2 МСК "Дніпро" 12 19 - 13 23
3 МФК "Кремінь" 12 24 - 16 19
4 "Маолдіс" 12 22 - 19 17
5 ДЮФК "Олімпік" 12 25 - 29 14
6 "Голкіпер" 12 14 - 23 13
7 ФК "Нікополь" 12 11 - 44 6
Чемпіонат області з футболу
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 "Альтаїр" 4 24 - 0 12
2 УТК 4 18 - 1 12
3 "Златокрай-2017" 4 14 - 4 12
4 СК "Базис" 4 13 - 3 9
5 "Наша Ряба" 3 10 - 12 3
6 "Олімп" 3 8 - 10 3
7 "Росава" 4 3 - 9 3
8 МСК Дніпро 3 1 - 8 0
9 "Авангард" 3 2 - 24 0
10 "Родень" 4 2 - 24 0
Літня Бізнес-ліга
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Азот» 2 20 - 2 6
2 "Майфон" 1 10 - 6 3
3 «Юрія-Фарм» 2 3 - 14 3
4 «Черкасигаз» 1 1 - 1 1
5 «Патріоти» 2 2 - 3 1
6 "Служба порятунку" 0 0 - 0 0
7 ДФС 2 7 - 17 0
Чемпіонат Черкас 8х8
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 Олімп 2 13 - 3 6
2 "Карбон" 2 6 - 1 6
3 "Патріот" 3 8 - 7 6
4 МСК"Дніпро" 2 6 - 4 3
5 "Черкаські козаки" 2 5 - 5 3
6 "Альянс" 2 2 - 8 0
7 "MOBILE Store" 3 4 - 16 0
IMG-546ce2feea1ffb760c4eb9a0cf231b83-V
Реклама n

freya

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

020419 1

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"