Вхід на сайт


Черкаські чемпіони: непереможний тандем
Написав Вікторія Хамаза   
Понеділок, 21 травня 2012, 05:53

1dsfdsfsdf1rMVP_pke7w

   Із золотими нагородами Кубку України з фітнесу повернулися черкаські спортсмени Олексій Горішний та Анна Круковська.

   Найгарніші та найсильніші люди України з’їхалися 19-го травня, у суботу, до столичного будинку культури «Дарниця» аби розіграти між собою комплект нагород Кубку України з бодібілдингу, фітнесу та атлетизму за версією Всесвітньої федерації WBPF. Серед змагальників були і черкаські спортсмени Анна Круковська та Олексій Горішний. Спортсмени змагалися у наступних категоріях: фізікмодель жінки (до 163 см, від 163 до 168 см, понад 168 см), фітнес жінки, атлетикфізик жінки (до 165 см та понад 165 см), фітнес чоловіки, класичний бодібілдинг чоловіки (до 175 см та понад 175 см), бодібілдинг юніори, бодібілдинг чоловіки-ветерани, бодібілдинг чоловіки. 

Переможцем у номінації «фітнес чоловіки» став черкащанин Олексій Горішний, а Анна Круковська здобула беззаперечну перемогу у номінації «фітнес model» (бікіні).

   «Якщо чесно, то для мене ця перемога була не лише очікуваною, але й, відкрию секрет, дещо передбачуваною. Проте, попереду набагато важчі змагання. Щодо самого Кубку України, то організація була на високому рівні. Покриття на сцені було чудовим, зал теплий, атмосфера дуже дружня. Єдине, що було неочікуване, так це час закінчення змагань – 23:00. Тому додому ми потрапили близько другої ночі. Але воно було того варте, адже ми виграли на цих змаганнях все,що могли. Недивлячись на жорстку дієту та втому, яка накопилася за весь час, це був дуже позитивний для  мене чемпіонат. Це була гарна можливість випробувати та перевірити свою вільну програму та потренуватися на великій сцені перед майбутніми міжнародними змаганнями», – ділиться Олексій Горішний, переможець Кубку України з фітнесу.

              2zYE0sjyui7u856yDUrfPU 

   Тепер спортсмени розпочали активну підготовку до ще більш відповідальних змагань, проте, уже міжнародного ґатунку – чемпіонату Європи, який найблищим часом має відбутися у Румунії.

               4e_Qu.mnvbxvzxvcbghj678787lQsmJTM 

                           33fUd65_768678uetyjntjrzUpr-w  

 
Афіша

0ГОЛОШУЄТЬСЯ

прийом заявок на участь

у наступних змаганнях:

Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу

у трьох лігах – екстра-ліга, вища ліга, І ліга

(місце проведення:

Черкаси, СК«Будівельник»)

Кубок Черкаської області з футзалу.

Змагання проходитимуть у кілька етапів з

формуванням груп затериторіальним принципом

«Бізнес-ліга» з футзалу у двох лігах:

«Корпоративна ліга» і «Бренд-ліга»

(місце проведення: Черкаси, СК «Сокіл»

(знаходиться на КП «Центральний стадіон»).   

Детальніша інформація у

організаторів змагань:

093-519-35-45, 063-134-44-21

плакат

 

черкаський-спорт

макс5

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

freya

 

ОГОЛОШЕННЯ

«Черкаський спорт» запрошує на роботу менеджера з реклами. Офіційне працевлаштування. Резюме надсилати на електронну адресу: cherkassy-sport@ukr.net

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"