Вхід на сайт


Секрет досконалості закладений у фітнес?
Написав Вікторія Хамаза   
Понеділок, 20 лютого 2012, 15:43

golovna7687686   «Черкаський спорт» вирішив дізнатися детальніше, як зробити своє тіло близьким до бажаного ідеалу та якомога швидше привести його у форму. Перше, на що ми «наткнулись», – це такий вид спорту, як фітнес. Що ж таке фітнес, і, як досягнути бажаного у цьому виді спорту, нам розповів не абихто, а людина, яка живе ним щодня – фітнесист Олексій Горішний. Олексій є призером чемпіонату світу та абсолютним чемпіоном кубку України по фітнесу. Цей черкащанин, як ніхто інший, знає всі тонкощі цього виду спорту. Тому, якщо вам цікаво дізнатися секрети досягнення ідеальних форм у фітнесі, то ця стаття саме для вас!

 

 

   Морози не стануть на шляху до ідеалу!

   Холодні лютневі будні буквально змусили багатьох черкащан обмежити свої виходи надвір та окопувати власні дивани та телевізори. Хоча, надзвичайно холодний лютий налякав далеко не всіх. У спортивному клубі «Дніпро Плаза Джим» зібралися справжні патріоти своєї справи. Ви запитаєте, що за справи? Все просто – підтримання ідеальної форми. Серед цих непохитних спортсменів і відомий черкаський фітнесисти Олексій Горішний, який проводить у спортивному залі часу не менше, а більше ніж удома. «Черкаський спорт» Олексій прийняв як гостинний господар. Тому, після того, як ми обігрілись та перевзули змінне взуття, Олексій запросив нас до місця, де творять чудеса – тренажерний зал комплексу. Але, перш ніж переступити поріг спортивного залу, ми вирішили дізнатись у досвідченого тренера та фітнесиста Олексія Горішного, що ж таке фітнес.y_f8b8a501

 

   Виховання тіла? Фітнес?

   Як сказала у свій час Сідні Кроуфорд: «Фітнес це чоловічий спорт створений для жінок». «Черкаський спорт» вирішив перевірити цю гіпотезу. Як виявилось, все не так то просто. Фітнес має дуже глибоке спортивне коріння. Першими прихильниками фітнесу були греки, які вважали цей вид спорту методом досягнення внутрішньої гармонії і зовнішньої краси. Хоча, далеко не всі могли займатись цим спортом, адже фітнес вважався привілеєм обраних чоловіків! 

   На щастя, у наш час дещо таки змінилось. Тепер, окрім сильної статі, цим видом спорту можуть займатися і жінки. Що стосується фізичних навантажень, то хоча цей вид спорту і «вдягнув» ім’я фітнес, але нічого не змінилось: слово нове, а зміст старий. По-перше, під фітнесом мається на увазі сукупність заходів, що забезпечують різносторонній фізичний розвиток людини, поліпшення і формування її здоров'я. Як правило, це тренування з обтяженнями, спрямовані на зміцнення і збільшення м'язової маси. y_23905a29По-друге, «фітнес» існує як вид спорту, що з'явився відносно нещодавно у рамках змагального бодібілдингу. Саме поступова втрата своєї популярності такого виду спорту, як бодібілдинг, спровокувала потребу у змінах форми і критеріїв, за якими могли б змагатись, як чоловіки, так і жінки. І тут, ніби по велінню чарівної палички, фітнес перетворюється із другопланового у найпопулярніший вид спорту. Чому, ми запитали у Олексія Горішного, який із легкістю відсіяв усі наші сумнівні версії стосовно цього питання.

    «Потреба у новому виді спорту змусила фітнес, хоча, це і не новий вид спорту, вийти на перший план. Адже саме на змаганнях по фітнесу йде оцінка, як пропорцій тіла спортсмена, так і вміння володіти цим тілом. А бодібілдинг – це більше показовий вид спорту, адже на змаганнях з цього виду спорту судді порівнюють лише мускулатуру учасників на підставі безлічі факторів: обсягу м'язів, симетричності, балансу форм, і загальною естетичності статури, і визначають учасника з найкращим тілом, по ряду об'єктивних і суб'єктивних показників. А у фітнесі недостатньо мати ідеальне тіло, треба продемонструвати як і що вміє це тіло, показати,як ти ним володієш », – розповідає Олексій, готуючись до тренування.

   Насправді, фітнес включає в себе ще й уміння гарно рухатись, що вимагає заняття танцями, гімнастикою та вмінням показати своє тіло під музику. Якщо ви ще сумніваєтесь, що фітнес це не синонім бодібілдингу, то наведу вам один промовистий приклад. Ви уявляєте легенду бодібілдингу голлівудську зірку Арнольда Шварценеггера, який танцює на сцені або сідає на шпагат? Правда, смішно? От у цьому і заключається різниця між цими двома видами спорту: бодібілдери лише показують тіло, а фітнесисти – ще й вміння володіти ним.y_9vcvcxxc6cc3ffe

 

    Шлях до ідеалу викладений вправами

   Розповівши, що ж таке фітнес, Олексій Горішний нарешті дозволив нам не просто переступити поріг спортивного залу, але й лишитися на тренування. Але тут на нас чекав сюрприз! Тренуватись Олексій, як виявилось, сам не збирається. Для цього він обрав, у буквальному сенсі слова, прекрасну компанію в обличчі фітнесистки Анни Круковської. Наразі Анна є абсолютною чемпіонкою Черкаської області з фітнесу у номінації «бікіні».  Наприкінці 2011-го року ці два фітнесисти уклали угоду про спільні тренування та підготовку до майбутніх всеукраїнських та світових змагань.

   «Дуже задоволена тренуваннями з Льошою, адже бачу результат. Ми з ним гарна команда. Він гарний тренер. Ми поставили для себе одну ціль, до якої ідемо разом», – ділиться з нами Анна Круковська.

   За півтори години фітнесисти продемонстрували нам свій тренувальний комплекс, який, чесно кажучи, просто вражає. Адже за невеликий проміжок часу спортсмени спромоглись виконати більше трьох десятків нелегких вправ та навантажень. До того ж, Олексій встигав ще й пояснювати нам, журналістам «Черкаського спорту», призначення тієї чи іншої вправи. Варто відзначити веселу та дружню атмосферу, у якій працює ця пара фітнесистів. Вони підтримують та страхують одне одного не лише якимись конкретними діями, але й словами. Кожну вправу ця команда починає жартом та посмішкою. І, хоча ми стояли і просто спостерігали за спортсменами з боку, але, скажемо відверто – навіть ми трошечки втомились.y_dc4a04fe

   «Я погодився допомогти, оскільки бачу Анін великий потенціал. Особисто мені ця співпраця цікава не лише як спортсмену, але й як тренеру», – стверджує Олексій Горішний.

   У розмові після тренування Олексій Горішний розповів нам, що іноді проводить близько трьох таких тренувань на добу. Адже бажаний результат потребує неабияких зусиль. Окрім тяжких та виснажливих тренувань Олексій постійно тримає себе на жорсткій дієті, яку трохи послаблює у лише період міжсезоння. 

   «Це дуже дорогий вид спорту. Якщо це змагальний період, то організм потребує спеціального харчування. Це білкові продукти:м’ясо, яйця, риба, сир, морепродукти – це все дуже дорого. Плюс спортивне харчування: протеїни, амінокислоти, добавки різноманітні. Але я звик ні в чому собі не відмовляти. Тут потрібно вкладати у свій розвиток. Адже якщо чогось не доїси, то результат уже може бути не той», – ділиться Олексій.y_f400b54d

   Наразі, окрім тренерської роботи, Олексій Горішний готується до чемпіонату Європи. Фітнесист сподівається, що цього разу фортуна буде до нього привітнішою і йому нарешті вдасться оформити своє абсолютне чемпіонство не лише у нашій країні, але і за її межами.

   «Думаю, що перемогти на чемпіонаті Європи реально. Адже на чемпіонаті світу я був єдиним європейцем, який потрапив до фіналу, всі інші були азіати. Виходить, що зараз у Європі я номер один», – додає Олексій.

   Хоча, не все, за словами Олексія, у цьому виді спорту вирішує гарна підготовка. Фітнесист розповів, що фітнес досить необ’єктивний та заангажований: «Дуже багато політики у цьому спорті. Взяти змагання у Тайланді, по своїй фізичній формі я мав бути другим, але мене поставили третім, оскільки другу сходинку мав посісти китаєць».

   У свою чергу, новачкам у цьому виді спорту або ж тим, хто лише планує почати займатися фітнесом, досвідчений тренер-фітнесист Олексій Горішний висловив декілька порад. Основна із них – не починати заняття фітнесом без досвідченого тренера, адже щоб привести тіло у потрібну форму, розробити спеціальну дієту – потрібен справжній фахівець. 

   І справді, спостерігаючи за тренуваннями фітнесистів, журналісти «Черкаського спорту» зрозуміли, що виконувати такі вправи під силу далеко не кожному. Тому такі тренування потребують пильного ока досвідченого тренера, інакше – подібні заняття можуть навіть нашкодити вашому здоров’ю. Але, попри небезпеку та шалені навантаження, фітнес лишається одним із найцікавіших та красивіших видів спорту, що підтверджують собою герої нашого матеріалу!

        bjnvhvh768thfvh 

 

 
Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

2 27dniprofbiinsta

Літня Бізнес-ліга з міні-футболу
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 "Майфон" 12 58 - 24 29
2 «Азот» 11 68 - 28 28
3 "Служба порятунку" 11 49 - 36 19
4 «Юрія-Фарм» 11 33 - 54 15
5 «Черкасигаз» 11 34 - 32 13
6 ДФС 11 33 - 75 6
7 «Патріоти» 11 17 - 43 4
 
IMG-477db6ddc09635ce67034ba6aef591c5-V

Футбольний клуб «Черкаси» проводить

додатковий набір юнаків у групи:

2005-2007 р.н. – тренер Горкун В.

(тел.: 066-326-18-01; 067-575-64-55)

2008-2010 р.н. – тренер Агарін О.

(тел.: 050-969-20-13)

freya

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

020419 1

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"