Найсильніший борець країни має черкаську прописку
Написав Вікторія Хамаза
Вівторок, 21 липня 2015, 13:25
60315s 2440
    16-річний Артем Шевченко з Черкас став виборов золото чемпіонату України з греко-римської боротьби. Черкасець став першим номером збірної України. Та вже розпочав підготовку до чемпіонату Європи.

210715 1

Міні-винагорода за велике досягнення. Її 16-річний Артем Шевченко отримує з рук очільника обласної федерації з греко-римської боротьби. Юнак прославив Черкащину на всю країну. Артем став чемпіоном України з греко-римської боротьби. Зізнається: перемога далася не легко.
    Артем Шевченко, борець: «Фінал. Я знав, що це фаворит, я був готовий до цієї зустрічі. Він переміг тоді, коли я якраз зламав ногу на чемпіонаті України. Налаштовувався на цього суперника і зміг перемогти».
    Звання найсильнішого Артем відстоював у Рівному на чемпіонаті України. Змагався у ваговій категорії до 85 кг. Там провів п’ять поєдинків.Золото всеукраїнської першості – це результат тривалої та наполегливої праці Артема, каже його тренер. До цього спортсмен уже ставав чемпіоном України з сумо та боротьби на поясах. Та найзаповітніша мрія збулася лише зараз.

210715 3

Фелікс Потанін, тренер: «Чекали, що він буде чемпіоном України вже давно. Десь не щастило, десь хворів. А так – він один із найсильніших був вже протягом останніх кількох років. І зараз поїхав і воно все вилилося в цей результат».
    Довго очікували такого результату й в обласній федерації. Останній чемпіон України здобув своє звання 15 років тому. Відтоді – всі надії на Артема, кажуть тут. Від федерації йому вручають новий комплект форми.

210715 4

Андрій Більда, голова обласного відділення НОК України: «Віримо в тебе, в твою перемогу. Дуже добре,що в тебе є підтримка у федерації, бо не кожна федерація сьогодні допомагає так своїм спортсменам, як федерація греко-римської боротьби».
   Тепер на спортсмена очікує найважливіший іспит в кар’єрі. Четвертого серпня у Сербії стартує чемпіонат Європи з греко-римської боротьби. Там Артем захищатиме честь країни під першим номером у збірній.

ОГОЛОШЕННЯ
«Черкаський спорт» запрошує на роботу менеджера з реклами. Офіційне працевлаштування. Резюме надсилати на електронну адресу: cherkassy-sport@ukr.net

Матчі чемпіонату відбуватимуться на футбольному полі розміром 60м х 40м

Змагання проходитимуть в Черкасах орієнтовно по середах і четвергах починаючи з 18:00-18:30.