Вхід на сайт


Шкільна ліга з фехтування триває у Черкасах
Написав Стас Лопес   
Середа, 13 серпня 2014, 09:36

1IMG 2590 

  У Черкасах стартував четвертий тур шкільної ліги з фехтування на шаблі.

Участь у всеукраїнських змаганнях приймають спортсменом віком від 10-ти до 13-ти років. Зважаючи на високий рівень українського фехтування цей дитячий турнір прирівнюють до світової першості серед школярів. Принаймні минулорічна тріумфаторка української шкілької ліги, черкащанка Валерія Гнідашева нещодавно стала срібною призеркою світової першості.

 

3IMG 2581

 

 

   Черкаси уже не вперше приймають один з турів всеукраїнської шкільної ліги. Цьогоріч вперше фехтувальні доріжки поклали на кортах спорт-готелю Селена. На два дні цей майданчик перетворюється на місце бою для майбутнього українського фехтування. У перший день змагань за перемогу борються хлопці, сьогодні бойовий день для дівчат. Власне для цієї вікової групи головне навіть не кубки та медалі, а турнірна практика, яка є неоціненною для росту шабліста. 

 

2IMG 2573

 

   Загалом участь у змаганнях взяло 70 школярів з усіх регіонів України де культивується фехтування на шаблі. Шкільна ліга 10-13 є фундаментом для розвитку початківців. Однак за словами самих організаторів відстань від цієї вікової групи до місця у кадетській збірній України є зовсім незначною. Зрештою кращі з кращих уже через рік-два поповнять ряди української збірної. Причому у цих спортсменів є серйозна перевага від їх старших побратимів – постійна практика, якої ще нещодавно у дитячому фехтуванні було замало.

 

skIMG 2604

 

 

Людмила Шкаліков, заслужений тренер України з фехтування: «У Черкаси завжди люблять їхати спортсмени. Це центр України і тут хороші умови. Цьогоріч ми спробували провести змагання у новому залі, вийшло дуже пристойно. Щодо дитячої ліги то це турнір, який насамперед має дати спортивну практику. Чим більше спарингів, чим сильніший суперник тим швидше фехтувальник буде прогресувати»

 

 

 

   Традиційно дитяча ліга з фехтування проходить у період навчального року. У Черкасах зробили виняток. Пов’язано це з тренувальним збором збірної України, який наразі відбувається у Черкасах. Таким чином топові спортсмени держави не лише закладають фундамент фізичної підготовки до сезону, а й виконують функції організаторів та суддів дитячого турніру. Протягом першого дня змагань у Черкасах найпродуктивніше відпрацювали одесити. Максим Семенов  забрав золото у середній віковій групі, а його земляк - Данило Єрьоменко озолотився у старшій групу. Серед наймолодших рівних не було киянину Артему Сидорчуку. Кращий результат серед господарів турніру у черкасця -  Станіслава Закутнього, який здобув срібло серед наймолодших. 

 

4IMG 2598

 

Переможці вікових груп:

2003-2004 р.н. Максим Семенов (Одеса)

2001-2002 р.н. Данило Єрьоменко (Одеса)

2005-2006 р.н. Артем Сидорук (Київ)

 

8IMG 2568

 

 
Афіша

ФК Днипро 2

0ГОЛОШУЄТЬСЯ

прийом заявок на участь

у наступних змаганнях:

Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу

у трьох лігах – екстра-ліга, вища ліга, І ліга

(місце проведення:

Черкаси, СК«Будівельник»)

Кубок Черкаської області з футзалу.

Змагання проходитимуть у кілька етапів з

формуванням груп затериторіальним принципом

«Бізнес-ліга» з футзалу у двох лігах:

«Корпоративна ліга» і «Бренд-ліга»

(місце проведення: Черкаси, СК «Сокіл»

(знаходиться на КП «Центральний стадіон»).   

Детальніша інформація у

організаторів змагань:

093-519-35-45, 063-134-44-21

плакат

 

черкаський-спорт

макс5

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

freya

 

ОГОЛОШЕННЯ

«Черкаський спорт» запрошує на роботу менеджера з реклами. Офіційне працевлаштування. Резюме надсилати на електронну адресу: cherkassy-sport@ukr.net

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"