Легка атлетика
Відбулися змагання з легкоатлетичного кросу серед студентів
Понеділок, 22 жовтня 2018, 17:16

22102018 6084

У Черкасах відбулися змагання з легкоатлетичного кросу за програмою XVІ Універсіади Черкащини серед закладів вищої освіти

У черкащан на чемпіонаті України з естафетного бігу 7 призових місць
Вівторок, 25 вересня 2018, 11:37

2509 естафета3

Змагання проходили у Черкасах на «Центральному стадіоні» серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків

У Черкасах 22 і 23 вересня відбудеться чемпіонат України з естафетного бігу
Субота, 22 вересня 2018, 07:26

2707 біг

Змагання проходитимуть на бігових доріжках «Центрального стадіону» серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків

Трішки не пощастило
Середа, 08 серпня 2018, 13:26

Nexhyporenko Berlin 2

Денису Нечипоренко з Черкас не вдалося вийти до фіналу з бігу на 400 метрів з бар’єрами на чемпіонаті Європи з легкої атлетики

Денис Нечипоренко з Черкас візьме участь у чемпіонаті Європи з легкої атлетики
Неділя, 29 липня 2018, 11:04

2507 Nechyporenko Denys

До складу збірної України на чемпіонат Європи-2018 із легкої атлетики ввійшов черкаський легкоатлет

Черкащанин перемагає у легкоатлетичних змаганнях серед ветеранів АТО
Середа, 25 липня 2018, 15:06

2507 Зелінськийn

У Луцьку у рамках чемпіонату України з легкої атлетики відбулися забіги на 400 і 1500 метрів серед ветеранів АТО України

На чемпіонаті України з легкої атлетики у черкащан 12 загальнокомандне місце
Середа, 25 липня 2018, 09:38

2707 біг

В особистому заліку єдину нагороду - золоту у складі збірної команди Черкаської області виборов Денис Нечипоренко

0106 латлетика

Черкаські спорсмени взяли участь у командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодші)

Смілянин тріумфував на чемпіонаті України з легкої атлетики серед ветеранів
П'ятниця, 01 червня 2018, 07:11

0106 Лагунов Сміла

Відбувся чемпіонат України з метань серед ветеранів, де претендентом на нагороди був Михайло Лагунов

О.Гноєва зі Сміли виборола «бронзу» чемпіонату України з легкоатлетичного двоборства
Середа, 14 березня 2018, 11:10

1403 Сміла

Змагання проходили у Києві серед ДЮСШ та СДЮШОР (спортсмени 2003 року народження та молодші)

Світлана Марусенко стала бронзовим призером чемпіонату України з легкої атлетики
Понеділок, 12 лютого 2018, 15:29

1102  марусенко 1

Медаль спортсменки у легкоатлетичних змаганнях у закритих приміщеннях була єдиною у складі збірної команди Черкащини

Два I місця вибороли черкащани на юніорському чеміонаті України з легкої атлетики
Субота, 10 лютого 2018, 11:30

Ratnikova

За підсумками змагань, які відбулися в Сумах у закритому приміщенні, відібрані кандидати на участь у 2 міжнародних матчевих зустрічах

Легкоатлети ЧНУ ім. Б. Хмельницького поза конкуренцією
Понеділок, 18 грудня 2017, 17:07

1812 легко

У Черкасах відбулися змагання з легкої атлетики за програмою ХV Універсіади області серед вищих навчальних закладів типу: університети, інститути

Черкащанин поїде на чемпіонат Європи з кросу
П'ятниця, 03 листопада 2017, 17:31

kross

Затверджено склад збірної команди України для участі у чемпіонаті Європи з кросу, до якого внесено і черкаського легкоатлета

Чемпіонка України живе у Корсунь-Шевченківському і мріє про Олімпіаду
П'ятниця, 27 жовтня 2017, 08:13

2710 марусенко 1

Секретом успіху відома черкаська легкоатлетка Світлани Марусенко поділилася з  газетою «Нова Доба»

Чемпіонка країни і її тренер в епіцентрі уваги телепроекту «72 години» з В. Макеєвим
Вівторок, 10 жовтня 2017, 15:53

Черкащани - легкоатлетка Яна Чорнобай та її наставник Вавринкевич В.В. поділилися секретами успіху

Четверо легкоатлетів Черкащини стали чемпіонами країни
Середа, 04 жовтня 2017, 17:42

0410 латле

У Дніпрі відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 року народження та молодших

На шляху до високих легкоатлетичних вершин
Середа, 04 жовтня 2017, 17:38

0410 сміла

Одним з тріумфаторів-черкащан на чемпіонаті України з легкої атлетики став учень Балаклеївської школи №1

Черкащанки готуються до легкоатлетичного фестивалю
Вівторок, 18 липня 2017, 16:26

180717 4

Двоє наших легкоатлеток потрапили до складу національної збірної України з легкої атлетики

«Срібно-бронзовий» виступ легкоатлетів Черкащини
Понеділок, 10 липня 2017, 16:15

100717 4

У Кропивницькому пройшов головний старт національного легкоатлетичного сезону – чемпіонат України

Двоє легкоатлетів Черкащини поїдуть на чемпіонат світу
Середа, 28 червня 2017, 15:53

010517 1

Виконком Федерації легкої атлетики України затвердив склад збірної, яка візьме участь в юнацькому чемпіонаті світу

«ПочатокПопередня12345678НаступнаКінець»

(місце проведення: Черкаси, СК «Сокіл»

(знаходиться на КП «Центральний стадіон»).

Детальніша інформація:

093-519-35-45, 063-134-44-21

- чемпіонаті Черкаської області з футзалу серед юнаків сезону (грудень – березень)