Вхід на сайт


Вихованки КДЮСШ «Спартак» вибороли 31 медаль на змаганнях з гімнастики спортивної
Понеділок, 15 квітня 2019, 18:08

15042019 спорт гымнастика n

У Черкасах відбувся відкритий чемпіонат області з гімнастики спортивної

За нагороди змагалися понад 200 учасниць та учасників з Черкас, Кропивницького, Хмельницького, Києва, Дніпра, Полтави, Маріуполя, Одеси і Сміли.

ЧЕМПІОНКАМИ стали:

ХАРЧЕНКО АННА за програмою КМСУ серед 2005 р.н., тренери: Красовська Алла, Красовська Анастасія;            

ШЕВЧЕНКО ЯНА за програмою І розряду дов.+ об. пр., серед 2007 р.н., тренери:  Бордовська Тетяна, Літовкін Олександр;

АЛЕКСАНДРОВА АНАСТАСІЯ за програмою І розряду дов.+ об. пр. серед 2008 р.н., тренери: Красовська Алла, Красовська Анастасія;

КАГРАМАНОВА КАРИНА за програмою ІІ розряду серед 2010 р.н., тренери: Блищик Віктор, Бордовська Тетяна;

ДЕЛІКАТНА АЛІСА за програмою І юн. розряду серед 2011 р.н., тренери: Бордовська Тетяна, Літовкін Олександр;

ТАРАПАТА ДАР’Я  за програмою І юн. розряду серед 2012 р.н., тренери: Бордовська Тетяна, Літовкін Олександр.

СРІБНІ нагороди вибороли:

ФІЛОНЕНКО НІКА за програмою МСУ-юніори серед 2004-2005 р.н., тренери: Красовська Алла, Красовська Анастасія;

БОРДОВСЬКА АНАСТАСІЯ за програмою КМСУ серед 2006 р.н., тренери: Бордовська Тетяна, Літовкін Олександр;

ПРОЦЕНКО ДІАНА за програмою ІІ розряду дов.+ об. пр. серед 2008-2010 р.н., тренери: Красовська Алла, Красовська Анастасія;

МОНКЕ ОЛЕКСАНДРА за програмою ІІ розряду серед 2008 р.н., тренери: Красовська Алла, Красовська Анастасія;

СТРЕМБІЦЬКА ЄЛИЗАВЕТА за програмою ІІ розряду серед 2010 р.н., тренери: Блищик Віктор, Бордовська Тетяна;

СИДОРЕНКО КАТЕРИНА за програмою І юн. розряду серед 2010 р.н., тренери: Красовська Алла, Красовська Анастасія;

ГРЕЧАНА ДІАНА за програмою І юн. розряду серед 2011 р.н., тренери: Красовська Алла, Красовська Анастасія;

СОЛОМАХА ВІКТОРІЯ  за програмою І юн. розряду серед 2012 р.н., тренери: Бордовська Тетяна, Літовкін Олександр.

БРОНЗОВІ нагороди вибороли:

ОРЕЛ ВАЛЕРІЯ за програмою МСУ, тренери: : Бордовська Тетяна, Літовкін Олександр;                                                                                СМІРНОВА ЯНА за програмою МСУ-юніори серед 2004-2005 р.н., тренери: Красовська Алла, Красовська Анастасія;

ПЛАХОТНИК ЮЛІЯ за програмою КМСУ серед 2005 р.н., тренери: Красовська Алла, Красовська Анастасія;

НОСКОВА КАРИНА за програмою КМСУ серед 2006 р.н., тренери: Красовська Алла, Красовська Анастасія;

ДУЖЕНКО ВЕРОНІКА за програмою І розряду серед 2008р.н., тренери: Красовська Алла, Красовська Анастасія;

НАШКОРОДОВА ЄЛИЗАВЕТА за програмою ІІ розряду серед 2008 р.н., тренери: Бордовська Тетяна, Літовкін Олександр;

УДАЛА АНАСТАСІЯ за програмою ІІ розряду серед 2009 р.н., тренери: Красовська Алла, Красовська Анастасія;  

КУКЛА ВЕРОНІКА за програмою ІІ розряду серед 2010 р.н., тренери: Блищик Віктор, Бордовська Тетяна;

ВОЛИНЕЦЬ АЛЬОНА за програмою ІІІ розряду серед 2011-2012 р.н., тренери: Красовська Алла, Красовська Анастасія;

ГУЦ ГЛОРІЯ  за програмою І юн. розряду серед 2011 р.н., тренери: Бордовська Тетяна, Літовкін Олександр;  

МІХТУНЕЦЬ МІЛА  за програмою І юн. розряду серед 2012 р.н., тренери: Бордовська Тетяна, Літовкін Олександр.            

У фінальних змаганнях на окремих приладах

ХАРЧЕНКО АННА стала Чемпіонкою у вільних вправах, бронзову нагороду виборола на опорному стрибку, різновисоких брусах та колоді.

ФІЛОНЕНКО НІКА стала Чемпіонкою у вправах на колоді, срібну нагороду виборола у вправах на різновисоких брусах, опорному стрибку та колоді.

СМІРНОВА ЯНА виборола бронзову медаль у вільних вправах. 

НОСКОВА КАРИНА виборола срібну нагороду у вправах на стрибку, бронзову- на колоді.

БОРДОВСЬКА АНАСТАСІЯ виборола срібну медаль у вправах на брусах.

СИНЬООК МАРІЯ виборола срібну нагороду на вільних вправах.

До змагань гімнасток готували тренери-викладачі з гімнастики спортивної: Бордовська Т.В., Красовська Алла Л., Красовська Анастасія, Блищик В.С., тренери-викладачі з акробатики: Літовкін О.В., Черненко Д. О., хореографи: Зуєва Т.І., Нечмірьова В.М

 
Чемпіонат області з футболу
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 "Альтаїр" 6 28 - 1 18
2 "Златокрай-2017" 6 23 - 4 18
3 УТК 6 24 - 4 16
4 СК "Базис" 7 24 - 8 16
5 "Росава" 7 12 - 14 10
6 "Наша Ряба" 6 16 - 20 6
7 МСК Дніпро 6 8 - 11 4
8 "Олімп" 6 13 - 19 3
9 "Родень" 7 4 - 37 3
10 "Авангард" 7 5 - 39 0
Літня Бізнес-ліга з міні-футболу
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Азот» 5 32 - 6 13
2 "Майфон" 4 20 - 9 10
3 "Служба порятунку" 4 21 - 12 9
4 «Юрія-Фарм» 5 13 - 32 6
5 «Черкасигаз» 4 11 - 13 4
6 «Патріоти» 5 11 - 18 4
7 ДФС 5 14 - 32 0
Чемпіонат Черкас з футболу 8х8
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 "Карбон" 4 17 - 3 12
2 "Патріот" 5 13 - 8 10
3 "Черкаські козаки" 5 15 - 11 10
4 МСК"Дніпро" 3 11 - 5 6
5 Олімп 3 9 - 8 3
6 "Альянс" 3 2 - 14 0
7 "MOBILE Store" 5 8 - 26 0
IMG-546ce2feea1ffb760c4eb9a0cf231b83-V
Реклама n

freya

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

020419 1

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"