Вхід на сайт

«Черкаські Мавпи» надвпевнено перемогли одеситів
Понеділок, 05 лютого 2018, 09:03

0502 Мавпи

Черкаська команда, оновивши відразу два рекорди Суперліги Парі-Матч ще в першій половині гри, зуміла без проблем обіграти БІПУ на її ж паркеті

Анкета матчу:

4.02.2018. Одеса

БК “БІПА-Одеса” – БК “Черкаські Мавпи” – 87:109 (24:39, 22:31,17:23, 24:16)

“Черкаські Мавпи” зі стартових хвилин ринулися в бій: капітан Олександр Кольченко відкрив рахунок з лінії штрафних, а вже за мить ще збільшив перевагу своєї команди кидком з периметру. На цьому черкасці не зупинилися та додали ще п’ять балів в кошик суперника: Липовцев забив два з фолом, а все той же Кольченко вдарив згори!

Одесити намагалися відповідати дальніми кидками, проте вдавалося це лише у форварда Джошуа Ноффле. Крапку ж в першій чверті поставив молодий вихованець черкасього клубу - Іван Ткаченко, який заткнув сирену ефектним баззером з середньої дистанції – 24:39.

В другій чверті господарям паркету вдалося на якийсь час заспокоїти гру, проте гравець збірної України 3х3 Олександр Кобець з Черкас був іншої думки та реалізував важкі три, а вже в наступній атаці підтримав свого одноклубника легіонер “Мавп” Оскар Белфілд, який також влучив здалеку та розвив перевагу своєї команди до 20 балів. В середині чверті наставник БІПИ Олег Юшкін взяв тайм-аут з надією переломити хід матчу, проте після хвилинної перерви ще більш впевнено почали грати саме гості, в яких не на жарт розігрався капітан. 27 балів. Саме такі, рекордні для Суперліги Парі-Матч цифри, здобув Олександр Кольченко за першу половину гри в Одесі, яка, до слова, теж стала рекордною у Суперлізі Парі-Матч по кількості набраних очок за першу половину. Тож 46:70 після двох чвертей.

В другій половині матчу “Черкаські Мавпи” зусиллями невтомного капітана Олександра Кольченко почали далі розвивати свій успіх. До вдалих дій в атаці черкасці в третій чверті також додали і ефективний захист, завдяки якому за перші п’ять хвилин третьої десятихвилинки господарі зуміли набрати лише два бали. Після цього наставник гостей Максим Міхельсон випустив на паркет “другу п’ятірку” і результативність в матчі дещо впала.

В останньому періоді одесити зуміли скоротити відставання, проте повернути інтригу в УСК “Одеса” не змогли: 87:109 – впевнена перемога “Черкаських Мавп”.

Герой матчу:

Без сумніву кращим сьогодні став капітан та лідер "Мавп" - Олександр Кольченко. Захисник гостей забив 27 балів ще в першій половині гри та зробив вагому заявку на перемогу свого клубу.

Наступний матч:

Черкаси наступну гру проведуть вдома 9 лютого. Приймати черкаський клуб буде чинного чемпіона країни – БК «Будівельник».