Вхід на сайт


Максим Міхельсон (тренер БК «Черкаські Мавпи»): плей-оф – це зовсім інша історія
Понеділок, 09 квітня 2018, 14:00

0904 міха

10 квітня черкаська команда дома проведе перший півфінальний матч серії плей-оф баскетбольної суперліги

У боротьбі за вихід до фіналу черкаська команда позмагається з МБК «Миколаїв». Про інтригу наступної гри дізнаємося з інтерв’ю на сайті mavpabasket.com з головним тренером БК «Черкаські Мавпи» Максимом Міхельсоном.

- Це неправда, що ми не мали проблем з «Миколаєвом» у регулярному чемпіонаті. Хіба що останній поєдинок можу назвати відносно нескладним. Ми добре розпочали матч і доволі легко їх обіграли. А у першому матчі у сезоні вони нас обіграли (5 жовтня у Миколаєві 80:76 – ред.). Не можу взагалі говорити, що Миколаїв коли-небудь був для нас легким суперником. Це незручний суперник для будь-якої команди. І Черкаські Мавпи не виключення. Це по-перше, по-друге, як можна говорити про нескладного суперника, якщо він пройшов до півфіналу, здолавши чемпіонів України?

- Ви здивувалися, що вони виграли чвертьфінальну серію у «Будівельника»?

- Ні, не здивувався аніскільки. Вважаю Миколаїв дуже добре укомплектованою командою, дуже різноплановою, збалансованою у плані складу, ротації. Команда, скажемо так, з характером і тільки з їм відомих причин вони не демонстрували той баскетбол, який могли демонструвати наприкінці регулярного чемпіонату. А те, що вони зібралися з силами, проявили характер і обіграли Будівельник – нічого дивного для мене у цьому немає.

- В 1/4 «Мавпи» обігрували «Політехнік» щоразу більш ніж переконливо, перетинаючи сто очковий рубіж. Про що це свідчить?

- Як нам дозволяє суперник грати, так ми і граємо. Якщо Харків дозволив нам так легко у нападі, так і вийшло. Подивимося, що буде далі.

- Вивчатимете «Миколаїв» більш ретельно?

- Ми вивчаємо ретельно будь-якого суперника, з яким нам належить зіграти. Зараз ми говоримо про півфінальну серію плей-оф Чемпіонату України, звісно, тут треба відповідально поставитися до підготовки, хоча, підкреслю, це ми робимо завжди. А той рівень і момент відповідальності – це вже те, що є всередині кожного гравця. Поки що у мене проблем у сезоні, у другій його половині, не було. Тоді, коли ми вже закінчили комплектацію, коли усе, що треба, відвалилося від цього механізму і залишилися тільки надійні хлопці, у яких нема проблем з мотивацією. Я впевнений, гравці усвідомлюють, за що вони грають, переконаний, що додатково мотивувати їх немає сенсу. Бо кожний з них професіонал і відповідально підходить до своєї роботи.

- У тому числі і ваші американці Девіс і Белфілд?

- Да усі. Повторюся, у нас складний був процес комплектації, бо гравці збірної країни буквально за тиждень до початку чемпіонату приєдналися до нас. І через це ми дещо запізно розпочали комплектацію. Те, що переважна більшість команд зробила до початку сезону, ми робили по ходу змагань. Два місяці тривав цей процес, далі все пішло добре.

- Ви відчуваєте близькість принаймні срібних медалей, бо Миколаїв у Топ-4…

- Дозволю собі вас перервати. Так само вважали, що «Будівельнику» до півфіналу рукою дотягнутися. Чи не правда? І вважали, що «Миколаїв» є для киян зручним суперником. І де зараз «Будівельник», а де тепер «Миколаїв». Усе вирішується на майданчику, а оці всі розмови, мовляв до медалей рукою подати, про легкого суперника – це від лукавого. Нехай розкажуть це тим, хто не пройшов «Миколаїв». Легкої прогулянки не буде ні у кого. Це плей-оф. Подивіться, як «Запоріжжя» билося з «Дніпром»? Здавалося б – це зручний суперник для дніпрян. Але ж ні. В усіх є характер, гідність. У плей-оф треба забувати ігри регулярного чемпіонату. Зокрема нам треба забути про «Миколаїв», який грав у регулярному чемпіонаті. Плей-оф – це зовсім інша історія.

 
Футзал. Чемпіонат обл. І ліга
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Вектра» 12 43 - 12 29
2 «Патріот» 12 51 - 24 27
3 «Гермес» 12 41 - 25 25
4 «Слобода» 12 35 - 25 23
5 Єрківська ОТГ 12 33 - 29 23
6 «Сміла» 12 40 - 26 22
7 «Granada-Makros» 12 43 - 43 22
8 «Альянс» 12 27 - 29 16
9 «Служба порятунку» 12 40 - 45 12
10 «Юнайтед» 12 30 - 45 10
11 «Старий город» 12 17 - 37 8
12 «Агро-старт» 12 25 - 47 5
13 «Юніт» 12 16 - 54 4
плакат

Реклама n

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

freya

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"