Вхід на сайт

«Черкаські Мавпи» вперше стали ЧЕМПІОНАМИ УКРАЇНИ з баскетболу
Вівторок, 01 травня 2018, 18:48

0105 МАВПИИИ

Обігравши «Дніпро» і у 3 матчі «золотої» серії ігор баскетбольної Суперліги, черкащани вибороли I місце національного чемпіонату

Суперліга Парі-Матч. Фінал. Третій матч

Черкаські Мавпи - Дніпро 79:66 (23:15, 20:11, 22:26, 14:14)

Черкаські Мавпи: Девіс 15 + 6 підбирань, Конєв 11 + 10 підбирань, Липовцев 8 + 6 підбирань, Кольченко 7 + 5 передач + 4 перехоплення, Бояркін 5 + 4 передачі - старт, Кобець 18 + 6 підбирань, Конате 10, Беллфілд 5, Ткаченко, Скапінцев

Рахунок у серії - 3:0

Хід гри

Черкаський клуб почав матч з ривка 9:2, підбадьоривши переповнену арену триочковими Кольченка і Девіса, а також ефектним данком у виконанні американця. Дніпро зусиллями Тимофеєнка швидко скоротив відставання до мінімального, на що Міхельсон відреагував тайм-аутом. Після «хвилини» господарі продовжили гнути свою лінію, а два точних триочкових від Кобця дозволили Мавпам отримати двозначну перевагу вже у першій чверті. Головною проблемою Дніпра у дебюті стали сім втрат - неприпустимі цифри для матчу такого рівня, а перший вихід у фінальній серії Загреби не приніс гостям ніяких дивідендів у фарбі.

Мавпи знайшли свою гру і відмінно грали в атаці на пік-н-ролах. При цьому господарі продовжували покращувати свої кидкові показники, реалізувавши більше 50% триочкових за стартові 20 хвилин. Дніпро, навпаки, не міг реалізувати ні легкі кидки з фарби, ні влучити з-за дуги. Як підсумок, +17 для Мавп вже після першої половини матчу, головними героями якої стали Кобець, який закинув 3 з 3 дальніх і Девіс, який відмінно відпрацював на щитах, набравши 12 очок за половину.

Дніпро стабілізував гру після великої перерви, налагодив гру в нападі і скоротив відставання до 10 очок. Однак неймовірно важливі дальні влучання від Кольченка та Беллфілда знову відкинули гостей у рахунку. Команда Журавльова виграла третю чверть, проте виграла з незначною перевагою - у Мавп залишилися солідні 13 очок переваги перед останнім відрізком гри.

Дніпро знову дав надію своїм фанатам, оформивши ривок 7:1 за дві з половиною хвилини стартової чверті і швидко скоротивши відставання до 7 очок. Однак наблизитися до суперника більше гості так і не зуміли. Дніпро продовжував не реалізовувати свої кидки - в тому числі вільні з-за дуги, а Мавпи майже не давали збоїв у захисті і, хоч вже і не з такою легкістю, як в першій половині, але продовжували набирати очки. Фактично крапку в цьому матчі, серії та сезоні поставив вихованець черкаського баскетболу Олександр Кобець, який реалізував триочковий кидок за 1:45 хв до фінальної сирени, а Липовцев добив суперника ще одним влучним дальнім.

Черкаські Мавпи оформили 17-матчеву переможну серію, виграли третій матч фінальної серії і, не зазнавши жодної поразки в плей-оф, вперше в історії стали чемпіонами України!

Джерело: сайт БК "Черкаські Мавпи"