1 листопада «Черкаські Мавпи» дома зіграють з БК «Запоріжжя»

1 Листопад, 2019

Черкаси, спортивний комплекс «Будівельник». Початок о 18:30. Онлайн трансляція: XSport, сайт «Черкаських Мавп».

 

“Черкаські Мавпи” продовжують свій поступ у рідних стінах. Після яскравих перемог над “Київ-Баскетом” та “Прометеєм” черкаську команду вже охрестили грозою авторитетів. Підопічні Максима Міхельсона, незважаючи на суттєві проблеми у складі, перемагають грізних суперників і роблять це достатньо переконливо.

Якщо враховувати і кубкові матчі, то переможна серія вдома у черкащан сягає вже чотири гри. «Мавпи» набрали гарний хід. Втім, у грі з “Прометеєм” було віддано чимало сил, чим може скористатися суперник. Баскетболісти “Запоріжжя” свій останній матч в чемпіонаті провели аж 20-го жовтня. У Кубку запорізці переграли “Старий Луцьк-Університет”. Втім у Суперлізі підопічні Валерія Плєханова мають невтішну серію із чотирьох поразок поспіль.

Традиційно запорізький клуб сильний своїми легіонерами. Так і цьогоріч головну погоду в  “Запоріжжі” роблять американці – Сіммонс, Рендольф, Харріс та Сталлворт набирають більшість очок команди.

У “Мавп” же окрім звичних лідерів Хаджифейзовича та Райта якісну гру демонструє Бєліков. Суттєво додали вихованці клубу, значні відрізки отримують вчорашні дублери Бондаренко та Сергеєв. Словом, попри лазарет травмованих, у “Мавп” є кадровий резерв, який проявляв себе у матчах із вкрай солідними суперниками. Час проявити себе і цього разу.

В/П         ОЧКИ

  1. СК “ПРОМЕТЕЙ” (Кам’янське)    6/1              13
  2. БК “ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ”             4/2              10
  3. БК “ДНІПРО”                                     4/1                9
  4. БК “ХІМІК” (Южне)                        4/1                 9
  5. БК “ЗАПОРІЖЖЯ”                          2/4                 8
  6. БК “ОДЕСА”                                       2/4                8
  7. БК “КИЇВ-БАСКЕТ”                         2/2                6
  8. МБК “МИКОЛАЇВ”                          1/4                 6
  9. БК “ХАРКІВСЬКІ СОКОЛИ”        0/6                  6

 

Джерело: сайт БК «Черкаські Мавпи»http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys