Вхід на сайт


Максим Міхельсон: «Поки я не бачу у нас гравців, які будуть битися і боротися»
Неділя, 09 грудня 2018, 11:55

09122018640458

Коментар головного тренера «Черкаських Мавп» після суботньої поразки дома від БК «Політехнік»

- Не скажу, що ми не показуємо змістовної гри. Ми не показуємо характер, який звикли бачити у команди. На майданчику може щось виходити або піти неправильно, але кожен гравець повинен битися і боротися за кожен м'яч і сантиметр майданчика. Коли вже яку гру на нашому щиті забирають 17 підбирань, а наші центрові за 20-30 хвилин збирають два підбору, іноді навіть один або нуль ... Рідкісний випадок, коли більше 5-6 підбирань у центрових. Перш за все, я говорю про українських центрових. Як не дивно, Коуклі б'ється за кожен м'яч, будучи іноземцем і таким же молодим гравцем, як ми називаємо наших "молодих".

Дмитро Скапінцев і Ігор Чумаков могли б боротися набагато агресивніше і нам було б легше. Я не хочу говорити, що проблема тільки в цих гравцях, але в цілому ми не можемо знайти командний дух. Мабуть, його давали травмовані гравці. З нетерпінням чекаємо їх відновлення. Потрібно знайти серед доступних гравців, які будуть побиватися і битися. Поки я не бачу таких гравців. Сьогодні в другій половині з перших секунд провалилися. Я спеціально випустив зі старту третьої чверті найсильнішу п'ятірку. Я спеціально прибрав молодих Ткаченко і Скапінцева, але, на жаль, третю чверть програли. Потім вже всю другу половину наздоганяли, але так і не змогли наздогнати.

Треба сказати, що "Політехнік" зараз показує відмінний баскетбол. Зібралася хороша команда, видно хороша робота тренера. З таким відсотком триочкових складно захищатися - 52%. Козлов взагалі другий матч багато забиває на нашому майданчику. Дуже незручний для нас гравець. Залишається працювати, працювати і ще раз працювати. Зараз у нас буде тиждень. Буде Кубок України з аматорською командою "Шамани". Буде час щось виправити. Ще раз прошу вибачення у вболівальників за те, що ми програємо маленькі епізоди, які не дають показати нам хороший результат. Постараємося це виправити.

 

Джерело: basket.com.ua

 

 

ОГОЛОШУЄТЬСЯ

прийом заявок на участь:

У літній «Бізнес-лізі» з міні-футболу

Змагання у форматі 5х5 пройдуть у Черкасах на КП «Центральний стадіон» у двох лігах:

«Корпоративна ліга» - змагання виключно для працівників того чи іншого підприємства, незалежно від форми власності.

«Бренд-ліга» - змагання для компаній і торгових марок з необмеженою кількістю «легіонерів»;

Змагання проводить Асоціація футзалу Черкаської області

 

У чемпіонаті Черкас з футболу 8х8

Матчі чемпіонату відбуватимуться на футбольному полі із штучним покриттям розміром 60х40 метрів

У період весна-літо-осінь змагання проходитимуть Черкасах на КП «Центральний стадіон» орієнтовно по середах і четвергах починаючи з 18:00-18:30.

Змагання проводить Міська федерація футболу Черкас.

Контактні телефони:

063-134-44-21;

093-519-35-45;

097-288-51-20

плакат

Реклама n

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

freya

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"