Вхід на сайт


Оце поворот! «Мавпам» у матчі-відповіді проти киян можуть зарахувати поразку 0:20
Субота, 05 січня 2019, 18:01

1108 фут

БК «Київ-Баскет» опротестував результат матчу-відповіді розіграшу кубку, у якому вони 5 січня виграли дома у «Мавп», але цього не було достатньо для загальної перемоги

У матчі-відповіді 1/4 фіналу розіграшу Кубка України кияни 5 січня обіграли «Черкаські Мавпи» - 76:69. У першому матчі кияни зазнали дошкульної поразки 91:109, і за сумою двох матчів (+11 очок) боротьбу за трофей мали б продовжити «Черкаські Мавпи». Але!

За повідомленням сайту БК «Київ-Баскет» кияни опротестували результат матчу-відповіді. Причина - у складі суперника на майданчику грали одночасно чотири легіонери. А регламентом передбачена присутність тільки трьох іноземців. Якщо Директорат чемпіонату України розгляне протест на користь киян, Черкасам зарахують технічну поразку 0:20 і тоді саме «Київ-Баскет» здобуде путівку до Фіналу чотирьох.

Євген Мурзін, головний тренер «Київ-Баскета»:

Вважаю, питання щодо володаря путівки до Фіналу чотирьох залишається відкритим. Ми угледіли порушення регламенту проведення матчів чемпіонату та Кубка України. Чотири іноземці зі складу «Черкаських Мавп» одночасно перебували на майданчику. Це заборонено регламентом. У ньому написано -якщо команда допускає вихід чотирьох іноземців на майданчик, тоді їй має бути зараховано поразку. Я сподіваюся, відповідні органи ФБУ розглянуть цей момент і винесуть адекватне рішення. Тоді ми отримаємо більш достовірну інформацію.

 
Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"