Вхід на сайт


Визначили найсильніших у баскетболі серед коледжів та технікумів Черкащини
Вівторок, 16 квітня 2019, 08:01

15042-19

Відбулися змагання з великого баскетболу та баскетболу 3х3 серед юнаків та дівчат за програмою ІІІ Спортивних ігор Черкаської області серед закладів освіти І-ІІ рівнів акредитації

 

БАСКЕТРБОЛ 3х3

На змагання прибули команди дівчат – з Корсунь-Шевченківського педагогічного коледжу, Черкаського державного бізнес-коледжу, Черкаського політехнічного технікуму та Черкаського художньо-технічного коледжу; та юнаків – з Черкаського державного бізнес-коледжу, Черкаського комерційного технікуму, Черкаського політехнічного технікуму та Черкаського художньо-технічного коледжу. Турнір проходив за коловою системою, за якою команди могли помірятись силами з кожним із суперників.

У протистояннях серед дівочих команд кращими стали баскетболістки Черкаського художньо-технічного коледжу (Сітніченко Анастасія, Пєлєван Юлія, Логвин Дар'я, Циганенко Софія, тренер – Зізіменко С.В.), друге місце закріпили за собою спортсменки Черкаського державного бізнес-коледжу (Куцовол Анжеліка, Лисенко Яна, Бевз Анастасія, Лелека Сніжана, тренер – Козенкова Л.О.), третя сходинка п'єдесталу дісталась команді Черкаського політехнічного технікуму (Одинока Руслана, Коваль Анастасія, Остріцька Лілія, Козел Анастасія, тренер – Фатнєва О.М.).

У змаганнях серед юнаків перемогу святкували господарі майданчика – команда Черкаського політехнічного технікуму (Поплавський Олексій, Свириденко Єгор, Внуков Олексій, Назаренко Артур, тренер - Фатнєва О.М.), другими стали баскетболісти Черкаського художньо-технічного коледжу (Тищенко Євгеній, Дерев'янко Денис, Вазилло Дмитро, Онищенко Андрій, тренер – Зізіменко С.В.), замкнула трійку кращих команда Черкаського державного бізнес-коледжу (Криворука Валерій, Рідько Владислав, Калічин Юрій, Луговський Владислав, тренер - Козенкова Л.О.).

ВЕЛИКИЙ БАСКЕТБОЛ

 

У заході прийняли участь 4 дівочі та 4 юнацькі команди. Запекла боротьба вийшла між командами дівчат - переможець визначився за набраною кількістю очок, а от позиції з 2-ого по 4-е місце визначались за додатковими показниками. За підсумками змагань серед дівчат перше місце посіла команда Черкаського державного бізнес-коледжу (Куцовол Анжеліка, Лисенко Яна, Бевз Анастасія, Потапенко Юлія, Лелека Сніжана, Лляна Тетяна, Побідьонна Яна, Неїжкаша Світлана, Демченко Наталія, тренер – Козенкова Л.О.), друге – команда Черкаського політехнічного технікуму (Козел Анастасія, Коваль Анастасія, Мисюкевич Анастасія, Одинока Руслана, Стеблівець Ольга, Сєрікова Світлана, Острицька Лілія, Процідило Анастасія, тренер – Фатнєва О.М.), третя сходинка дісталась баскетболісткам Черкаського художньо-технічного коледжу (Сітніченко Анастасія, Логвин Дар'я, Мовчан Валентина, Циганенко Софія, Пєлєван Юлія, Сокуренко Олена, Горбатюк Дарія, Сакалош Даяна, Кудрик Богдана, тренер – Зізіменко С.В.).

 

У протистояннях між юнацькими командами "золото" вибороли баскетболісти Черкаського політехнічного технікуму (Поплавський Олексій, Свириденко Єгор, Внуков Олексій, Назаренко Артур, Нищун Дмитро, Панфьоров Денис, Гончаров Артур, Мельниченко Богдан, Підкович Іван, Сусло Владислав, тренер – Фатнєва О.М.), "срібло" завоювали спортсмени Черкаського державного бізнес-коледжу (Криворука Валерій, Рідько Владислав, Калічин Юрій, Луговський Владислав, Гунченко Костянтин, Горобинський Андрій, Лисоконь Ілля, Товстопят Антон, Гусєв Олександр, тренер – Козенкова Л.О.), "бронза" – у команди Черкаського художньо-технічного коледжу (Колот Максим. Дерев'янко Денис, Тищенко Євгеній, Вазилло Дмитро, Онищенко Андрій, Клименко Владислав, Стасій Максим, Грибенко Денис, Барилюк Микола, тренер – Зізіменко С.В.).

 

 

Джерело: Черкаське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

 
Афіша

270519 reklama

Чемпіонат України 2018/19 рр. U-19
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 ФК "Петриківка" 12 38 - 9 28
2 МСК "Дніпро" 12 19 - 13 23
3 МФК "Кремінь" 12 24 - 16 19
4 "Маолдіс" 12 22 - 19 17
5 ДЮФК "Олімпік" 12 25 - 29 14
6 "Голкіпер" 12 14 - 23 13
7 ФК "Нікополь" 12 11 - 44 6
Чемпіонат області з футболу
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 "Альтаїр" 4 24 - 0 12
2 УТК 4 18 - 1 12
3 "Златокрай-2017" 4 14 - 4 12
4 СК "Базис" 4 13 - 3 9
5 "Наша Ряба" 3 10 - 12 3
6 "Олімп" 3 8 - 10 3
7 "Росава" 4 3 - 9 3
8 МСК Дніпро 3 1 - 8 0
9 "Авангард" 3 2 - 24 0
10 "Родень" 4 2 - 24 0
Літня Бізнес-ліга
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Азот» 2 20 - 2 6
2 "Майфон" 1 10 - 6 3
3 «Юрія-Фарм» 2 3 - 14 3
4 «Черкасигаз» 1 1 - 1 1
5 «Патріоти» 2 2 - 3 1
6 "Служба порятунку" 0 0 - 0 0
7 ДФС 2 7 - 17 0
Чемпіонат Черкас 8х8
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 Олімп 2 13 - 3 6
2 "Карбон" 2 6 - 1 6
3 "Патріот" 3 8 - 7 6
4 МСК"Дніпро" 2 6 - 4 3
5 "Черкаські козаки" 2 5 - 5 3
6 "Альянс" 2 2 - 8 0
7 "MOBILE Store" 3 4 - 16 0
IMG-546ce2feea1ffb760c4eb9a0cf231b83-V
Реклама n

freya

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

020419 1

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"