«Черкаські Мавпи» перед стартом сезону провели відкрите тренування й пресконференцію

23 Вересня, 2021

23 вересня у ПС “Будівельник” відбулося відкрите тренування “Черкаських Мавп” та пресконференція, де місцеві журналісти побачили оновлену команду, поспілкувалися з гравцями, тренерами й адміністрацією.

Перед журналістами постав новий капітан команди, вихованець клубу Іван Ткаченко. 24-річний баскетболіст розповів з яким настроєм колектив підійшов до старту та пообіцяв, що всі віддаватимуться на 100 відсотків.

“Настрій дуже хороший, хочемо якнайшвидше почати сезон. Хочемо стартувати з перемоги, виграти вже перший матч. Ми віддамо всі сили у матчі з “Будівельником”. Атмосфера в команді дуже хороша. Всі жартують, підтримують один одного і разом з тим всі налаштовані показувати результат і боротися з кожного матчу”, – говорить Ткаченко.

За словами головного тренера, Максима Міхельсона, комплектація команди практично завершена. Вже сьогодні на тренуванні був новачок Айзек Хемілтон, хоча він поки не почав працювати, очікуючи ще на кілька медичних оглядів. Керманич заявив, що клуб підпише ще одного легіонера, з кандидатом уже йдуть перемовини. Вакансія п’ятого іноземця поки відкрита. Не виключено, що протягом сезону “Черкаські Мавпи” підпишуть ще одного легіонера.

Максим Міхельсон, головний тренер “Черкаських Мавп”:

“Ставимо перед собою максимальні завдання – перемагати, боротися за перемогу у кожному матчі, боротися за медалі у цьому сезоні. Незважаючи на те, що наш клуб – не з найбільшим бюджетом у лізі, ми хочемо доєднатися до гонки за медалі.

У нас завершується комплектація. Приїхав Айзек Хемілтон, він сьогодні ще не тренувався, але, сподіваюся, що вже завтра він почне роботу. На завершальній стадії підписання ще одного новачка, четвертого легіонера, все, як ми і планували. Залишаємо за собоюб позицію п’ятого легіонера відкритою. Можливо подивимося протягом сезону, побачимо по перших турах, які є дірки, можливо закриємо їх українськими гравцями. Позиція четвертого новачка? Давайте ми його підпишемо і тоді вже скажемо його позицію”.

Директор клубу Юлія Погостінська запевнила усіх черкасців, що на відкритті сезону у ПС “Будівельник” буде гаряче. “Мавпи” мають переможні традиції, тому цьогоріч був обраний і відповідний стиль і слоган сезону.

“Клуб готовий до сезону. Ми завжди намагаємося підготувати все, щоб нашим уболівальникам було цікаво, була яскрава гра. Я вважаю, що команда у нас підібралася досить професійна, є українські гравці, є молодь, є непогані іноземці. Скоро має прибути ще один гравець, поки не говоримо хто і звідки, думаю, будете здивовані і задоволені водночас. Очікуємо перемог, вважаю, що команда здатна забезпечити їх. Тому обрали відповідний слоган сезону “Інстинкт переможця”. Ми віримо у нашу команду, що вона може боротися з усіма. Ми завжди граємо яскраво і сильно на власному паркеті, тому запрошую всіх уболівальників цієї неділі на відкриття сезону. Однозначно буде цікавий матч”, – говорить Юлія Погостінська, директорка БК “Черкаські Мавпи”.

Поспілкувалися із журналістами й легіонери Родні Первіс і Дювон Максвелл. Обидва американці вже освоїлися у Черкасах і готові брати на себе важливі ролі у побудові командної гри.

Родні Первіс, гравець “Черкаських Мавп”:

“Команда зібралася достатньо універсальна, є хороша група досвідчених гравців і енергійних новачків. Ми щодня краще зігруємося. До нас додався Айзек, ще очікуємо на одного гравця. Вивчаємо комбінації і стаємо сильнішими. Моя головна мета в Черкасах – перемагати. Обіцяю, що докладемо максимум зусиль у кожному матчі”.

“Наша найсильніша риса – наш характер і самовідданість у роботі. Всі заряджені однією метою. Мене дуже добре прийняла команда, я схоплюю все на льоту. Хочу тішити уболівальників своєю грою, я універсальний гравець, тому постараюся показати свої найкращі якості. Слем-данки? Звісно будуть слем-данки! І блок-шоти!”, – говорить Дювон Максвелл.

Оновлені “Черкаські Мавпи” стартують у сезоні 26 вересня. О 14:30 стартує урочисте відкриття, а сама гра почнеться о 15:00.

Джерело: сайт БК Черкаські Мавпи