«Черкаси» фінішували у трійці призерів Всеукраїнської Гімназіади з баскетболу 3х3

29 Травня, 2023

В столичному спортивному комплексі «Венето-Спорт» відбулась Всеукраїнська Гімназіада з баскетболу 3х3, яка була організована Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти України спільно з Федерацією баскетболу України.

Змагання зібрали найкращі команди в категоріях юнаків та дівчат з різних куточків країни, серед них і команда «Черкаси».

«Черкаси» представляли вихованці баскетбольної школи «Черкаські Мавпи»: Чемерис Богдан, Васьковський Святослав, Волошун Владислав, Виноградов Роман. Тренер Василь Івлєв.

Так склалася турнірна боротьба, що черкаській команді у зустрічі з непростим суперником потрібно було вигравати, щоб фінішувати на третьому місці. Із поставленим завданням наша команда впоралася і, здолавши «ОКДЮСШ Чернігів 2008» з рахунком 12:7, виборола «бронзові» медалі.