Михайлюк: «Постараюся приїхати в Україну, коли закінчиться карантин»

8 Квітня, 2020

Вихованець «Черкаських Мавп» та гравець «Детройта» Святослав Михайлюк, зізнався, що вимушена ізоляція через пандемію коронавiрусу далася йому нелегко.

“Тут заборонено збиратися в компанії більше 10 осіб. Два тижні тому я почав тренуватися. До цього божеволів. Грав у відеоігри. Зараз тут важко знайти зал для тренувань, тому що все закрито через карантин. Ми домовилися з одним із приватних спортзалів, але він не завжди відкритий. Якщо немає можливості тренуватися в приміщенні, то залишається тільки вулиця”, – розповів українець у прямому ефірі Instagram Максима Міхельсона.

Описав Михайлюк і ситуацію в “Пістонс”, де 15 березня центровий команди Крістіан Вуд здав позитивний тест на коронавірус.

“Зараз, коли не бачимося, ми всі перебуваємо в інтерактивному чаті і намагаємося спілкуватися. Коли стало відомо, що Вуд заразився, в його сторону не було жодної агресії. Всі його підтримували. І ми всі розуміли, що у молодих людей у віці від 20 до 30 років шанси легше перенести хворобу набагато більші”, – зазначив Свят.

Вихованець школи “Черкаських Мавп”, яку заснував Михайло Бродський, поділився секретом, як домогтися успіху в баскетболі.

“По-перше, має бути прагнення до успіху і любов до баскетболу. Тому що, якщо ти тренуєшся просто так, то краще знайти щось інше, що тобі цікавіше. По-друге, трошки таланту і розуміння тієї справи, якою ти плануєш займатися. По-третє, працьовитість. І важливе коло людей, з якими ти спілкуєшся, тому що вони тобі повинні говорити всю правду, якою б вона не була”, – заявив гравець збірної України.

За словами Михайлюка він дуже скучив за Батьківщиною.

“Постараюся приїхати в Україну, коли закінчиться карантин. Але зараз важко прогнозувати. Подивимося. Дуже сильно скучаю за Черкасами. Мені потрібно декiлька тижнів, щоб погуляти містом, зустрітися з друзями. Багато гарних спогадів про “Черкаськi Мавпи”… Тому намагаюся завжди приїжджати в Черкаси. Чув, що Михайла Бродського назвали меценатом року в Черкасах. Це абсолютно заслужено, і мало статися набагато раніше. Тому що те, що він робить для українського баскетболу, значить дуже багато. Це допомагає нашому баскетболу розвиватися – і як виду спорту, і як країні”, – підсумував баскетболіст.

Уже найближчого четверга (9-го квітня) Максим Міхельсон та Святослав Михайлюк проведуть наступний стрім в Instagram. Свої запитання можете залишити на сторінці Максима Міхельсона.

 

Джерело: сайт БК «Черкаські Мавпи»