Fixtures & Results

25 Вересень, 2019

This is an example Календар. As a new SportsPress user, you should go to your dashboard to delete this Календар and create new Calendars for your content. Have fun!

Fixtures & Results

ДатаМатчЧас/РезультатArticle
“Пламет” vs “Карбон”
МСК “Дніпро-2” vs “Вектра”
“ЮГ-2000” vs “Майфон-2”
МСК “Дніпро-1” vs “Служба порятунку”
“Служба порятунку” vs “Майфон-2”
“Зоря-Академія” vs ФК “Тальне”
“Урожай” vs УТК-2
“Родень” vs Шевченків край Г.
ФК “Дирдин” vs “Патріот”
“Базис-2” vs “Слобода”
“Олімп” vs УТК
“Базис” vs Златокрай-2017
“Росава” vs “Авангард”
“ЮГ-2000” vs МСК “Дніпро-1”
“Вектра” vs “Карбон”
МСК “Дніпро-2” vs “Пламет”
“Слобода” vs “Зоря-Академія”
“Патріот” vs “Базис-2”
Шевченків край Г. vs ФК “Дирдин”
УТК-2 vs “Родень”
ФК “Тальне” vs “Урожай”
Златокрай-2017 vs “Олімп”
УТК vs “Росава”
“Авангард” vs “Базис”
МСК “Дніпро” vs “Кривбас-2020”
ФК “Нікополь” vs “Балкани”
“Реал Фарма” vs “Металург” Зп.
“ЮГ-2000” vs “Вектра”
“Пламет” vs “Карбон”
МСК “Дніпро-1” vs “Служба порятунку”
“Майфон-2” vs МСК “Дніпро-2”
МФК “Миколаїв-2” vs “Яруд”
“ЮГ-2000” vs “Служба порятунку”
“Пламет” vs МСК “Дніпро-2”
“Родень” vs “Урожай”
ФК “Дирдин” vs УТК-2
“Базис-2” vs Шевченків край Г.
“Зоря-Академія” vs “Патріот”
“Слобода” vs ФК “Тальне”
УТК vs Златокрай-2017
“Олімп” vs “Авангард”
“Росава” vs “Базис”
“Металург” Зп. vs МСК “Дніпро”
“Балкани” vs “Реал Фарма”
“Енергія” vs ФК “Нікополь”
“Яруд” vs “Перемога”
“Таврія Сімф.” vs МФК “Миколаїв-2”
“Карбон” vs “Майфон-2”
“Вектра” vs “Пламет”
МСК “Дніпро-1” vs МСК “Дніпро-2”
“Патріот” vs “Слобода”
Шевченків край Г. vs “Зоря-Академія”
УТК-2 vs “Базис-2”
ФК “Тальне” vs “Родень”
“Перемога” vs “Таврія Сімф.”
“Єдність” К. vs АФ СК “Київ”
“Атлет” vs “Любомир”
МФК “Первомайськ” vs “Лівий берег”
“Кудрівка” vs “Вікторія”
“Олімпія” vs ФК “Біла Церква”
“Метал” vs “Кривбас-2020”
ФК “Нікополь” vs “Яруд”
“Реал Фарма” vs “Енергія”
МСК “Дніпро” vs “Балкани”
“Служба порятунку” vs “Вектра”
“Майфон-2” vs “Пламет”
“ЮГ-2000” vs МСК “Дніпро-2”
МСК “Дніпро-1” vs “Карбон”
ЛНЗ Лебедин vs “Єдність” К.
“Олімпія” vs “Кудрівка”
МФК “Миколаїв-2” vs “Перемога”
“Базис-2” vs “Урожай”
“Зоря-Академія” vs УТК-2
“Слобода” vs Шевченків край Г.
“Патріот” vs ФК “Тальне”
ФК “Дирдин” vs “Родень”
“Лівий берег” vs “Атлет”
АФ СК “Київ” vs МФК “Первомайськ”
“Любомир” vs ФК “Біла Церква”
“Таврія Сімф.” vs ФК “Нікополь”
“Металург” Зп. vs “Метал”
“Олімп” vs “Базис”
УТК vs “Авангард”
Златокрай-2017 vs “Росава”
“Енергія” vs МСК “Дніпро”
“Яруд” vs “Реал Фарма”
“ЮГ-2000” vs “Карбон”
“Майфон-2” vs “Вектра”
МСК “Дніпро-1” vs “Пламет”
МСК “Дніпро-2” vs “Служба порятунку”
УТК-2 vs Шевченків край Г.
МФК “Миколаїв-2” vs “Кривбас-2020”
ДЮСШ “Металург” vs “Чорноморець”
ДЮСШ Херсон vs “Дніпро” U-19
ДЮСШ-1-Кривбас-84 vs ДЮФК “Атлетик”
ДЮФК “Олімпік” vs “Гірник”
“Перемога” vs “Енергія”
МФК “Миколаїв-2” vs ФК “Нікополь”
“Реал Фарма” vs “Таврія Сімф.”
Шевченків край Г. vs “Патріот”
УТК-2 vs “Слобода”
“Урожай” vs “Зоря-Академія”
“Родень” vs “Базис-2”
ФК “Тальне” vs ФК “Дирдин”
“Метал” vs “Балкани”
“Кривбас-2020” vs “Металург” Зп.
“Росава” vs “Олімп”
“Авангард” vs Златокрай-2017
“Базис” vs УТК
МФК “Первомайськ” vs ЛНЗ Лебедин
“Вікторія” vs “Олімпія”
“Атлет” vs АФ СК “Київ”
ФК “Біла Церква” vs “Лівий берег”
“Кудрівка” vs “Любомир”
МСК “Дніпро” vs “Яруд”
“ЮГ-2000” vs “Пламет”
“Служба порятунку” vs “Карбон”
МСК “Дніпро-2” vs “Вектра”
МСК “Дніпро-1” vs “Майфон-2”
ДЮФК “Атлетик” vs ДЮСШ Херсон
“Дніпро” U-19 vs ДЮСШ “Металург”
“Чорноморець” vs ДЮФК “Олімпік”
“Гірник” vs ДЮСШ-1-Кривбас-84
“Таврія Сімф.” vs “Перемога”
Шевченків край Г. vs ФК “Тальне”
“Базис-2” vs ФК “Дирдин”
“Слобода” vs “Урожай”
“Патріот” vs “УТК-2”
“Зоря-Академія” vs “Родень”
УТК vs “Олімп”
Златокрай-2017 vs “Базис”
“Авангард” vs “Росава”
МФК “Миколаїв-2” vs “Реал Фарма”
“Балкани” vs “Кривбас-2020”
“Енергія” vs “Метал”
“Єдність” К. vs МФК “Первомайськ”
ЛНЗ Лебедин vs “Атлет”
АФ СК “Київ” vs ФК “Біла Церква”
“Лівий берег” vs “Кудрівка”
“Любомир” vs “Вікторія”
“Перемога” vs ФК “Нікополь”
“Таврія Сімф.” vs МСК “Дніпро”
“Гірник” vs “Чорноморець”
ДЮСШ “Металург” vs ДЮФК “Атлетик”
ДЮСШ-1-Кривбас-84 vs ДЮСШ Херсон
ДЮФК “Олімпік” vs “Дніпро” U-19
МФК “Первомайськ” vs “Олімпія”
“Перемога” vs “Яруд”
“Урожай” vs “Патріот”
“Родень” vs “Слобода”
ФК “Дирдин” vs “Зоря-Академія”
“Базис-2” vs ФК “Тальне”
“Кривбас-2020” vs “Енергія”
“Базис” vs “Авангард”
“Олімп” vs Златокрай-2017
“Росава” vs УТК
“Олімпія” vs “Любомир”
“Атлет” vs “Єдність” К.
“Вікторія” vs “Лівий берег”
“Кудрівка” vs АФ СК “Київ”
ФК “Біла Церква” vs ЛНЗ Лебедин
“Металург” Зп. vs “Балкани”
МСК “Дніпро” vs МФК “Миколаїв-2”
“Метал” vs “Яруд”
“Пламет” vs “Служба порятунку”
“Майфон-2” vs “ЮГ-2000”
“Вектра” vs МСК “Дніпро-1”
“Карбон” vs МСК “Дніпро-2”
“Служба порятунку” vs “Майфон-2”
ДЮСШ Херсон vs ДЮСШ “Металург”
ДЮФК “Атлетик” vs ДЮФК “Олімпік”
“Чорноморець” vs ДЮСШ-1-Кривбас-84
“Дніпро” U-19 vs “Гірник”
“Перемога” vs МСК “Дніпро”
“Слобода” vs ФК “Дирдин”
“Зоря-Академія” vs “Базис-2”
“Патріот” vs “Родень”
Шевченків край Г. vs “Урожай”
УТК-2 vs ФК “Тальне”
Златокрай-2017 vs УТК
ФК “Нікополь” vs “Реал Фарма”
“Таврія Сімф.” vs “Метал”
“Яруд” vs “Кривбас-2020”
ЛНЗ Лебедин vs “Кудрівка”
МФК “Первомайськ” vs “Атлет”
“Єдність” vs ФК “Біла Церква”
АФ СК “Київ” vs “Вікторія”
“Лівий берег” vs “Олімпія”
“Базис” vs “Росава”
“Авангард” vs “Олімп”
“Енергія” vs “Металург” Зп.
“Вектра” vs “Карбон”
“ЮГ-2000” vs МСК “Дніпро-1”
“Балкани” vs МСК “Дніпро”
“Кривбас-2020” vs ДЮСШ “Металург”
“Чорноморець” vs “Дніпро” U-19
ДЮФК “Олімпік” vs ДЮСШ Херсон
“Гірник” vs ДЮФК “Атлетик”
МСК “Дніпро” vs ФК “Нікополь”
“Метал” vs МФК “Миколаїв-2”
“Металург” Зп. vs “Яруд”
“Реал Фарма” vs “Перемога”
“Кривбас-2020” vs “Таврія Сімф.”
“Балкани” vs “Енергія”
“Вікторія” vs ЛНЗ Лебедин
“Олімпія” vs АФ СК “Київ”
“Любомир” vs “Лівий берег”
ФК “Біла Церква” vs МФК “Первомайськ”
“Кудрівка” vs “Єдність” К.
“Таврія Сімф.” vs “Металург” Зп.
“Перемога” vs “Метал”
“Яруд” vs “Балкани”
“Дніпро” U-19 vs ДЮСШ-1-Кривбас-84
ДЮСШ Херсон vs “Гірник”
ДЮФК “Атлетик” vs “Чорноморець”
ДЮСШ “Металург” vs ДЮФК “Олімпік”
“Реал Фарма” vs МСК “Дніпро”
“Атлет” vs ФК “Біла Церква”
“Єдність” К. vs “Вікторія”
АФ СК “Київ” vs “Любомир”
“Кривбас-2020” vs “Перемога”
ЛНЗ Лебедин vs “Олімпія”
МФК “Первомайськ” vs “Кудрівка”
“Метал” vs ФК “Нікополь”
“Енергія” vs “Яруд”
“Балкани” vs “Таврія Сімф.”
“Металург” Зп. vs МФК “Миколаїв-2”
ЛНЗ Лебедин vs “Лівий берег”
ДЮСШ-1-Кривбас-84 vs ДЮФК “Олімпік”
“Гірник” vs ДЮСШ “Металург”
“Чорноморець” vs ДЮСШ Херсон
“Дніпро” U-19 vs ДЮФК “Атлетик”
“Перемога” vs “Металург” Зп.
МФК “Миколаїв-2” vs “Балкани”
“Таврія Сімф.” vs “Енергія”
ФК “Нікополь” vs “Кривбас-2020”
“Любомир” vs ЛНЗ Лебедин
“Олімпія” vs “Єдність” К.
“Лівий берег” vs АФ СК “Київ”
“Вікторія” vs МФК “Первомайськ”
“Кудрівка” vs “Атлет”
“Реал Фарма” vs “Метал”
“Металург” Зп. vs ФК “Нікополь”
“Яруд” vs “Таврія Сімф.”
“Метал” vs МСК “Дніпро”
“Атлет” vs “Вікторія”
АФ СК “Київ” vs ЛНЗ Лебедин
“Кривбас-2020” vs “Реал Фарма”
“Енергія” vs МФК “Миколаїв-2”
“Балкани” vs “Перемога”
“Таврія Сімф.” vs “Кривбас-2020”
МСК “Дніпро” vs “Енергія”
“Яруд” vs ФК “Нікополь”
“Кривбас-2020” vs МСК “Дніпро”
“Енергія” vs “Перемога”
“Металург” Зп. vs “Реал Фарма”
“Балкани” vs ФК “Нікополь”
“Яруд” vs МФК “Миколаїв-2”
ФК “Нікополь” vs “Енергія”
“IMS-НУХТ” vs МСК “Дніпро”
МСК “Дніпро” vs “Фенікс”
“Громада Че” vs Черкаси-Дніпро-80
ФК “Дирдин” vs “Вектра”
“Холодний Яр” vs ФК “Мліїв”
“Авангард-АгроСтарт” vs “Рятівник”
“Майфон-2” vs “Яснозір’я”
“Арка-Вдала” vs “Шевченків край” Зв.
“Карбон” vs “Земельник-2”
“Цетус” vs “Черкасиобленерго”
“ЮГ-2000” vs “Майфон”
“Дніпро” U-19 vs “Служба порятунку”
“Будзона” vs “Карбон-2”
“Grenada” vs “Патріот”
ФК “Червона Слобода” vs МФК “Терикон”
МСК “Дніпро” U-17 vs “Інтерплит”
“Фенікс” vs “IMS-НУХТ”
“Майфон-2” vs “Рятівник”
“Будзона” vs Черкаси-Дніпро-80
“Інтерплит” vs “Grenada”
“Яснозір’я” vs МСК “Дніпро” U-17
“Дніпро” U-19 vs “Карбон”
“Черкасиобленерго” vs “ЮГ-2000”
“Майфон” vs “Цетус”
“Земельник-2” vs “Служба порятунку”
МФК “Терикон” vs “Майфон-2”
“Вектра” vs “Шевченків край” Зв.
“Арка-Вдала” vs “Холодний Яр”
ФК “Мліїв” vs “Будзона”
Черкаси-Дніпро-80 vs ФК “Дирдин”
“Патріот” vs “Авангард-АгроСтарт”
“Рятівник” vs ФК “Червона Слобода”
“Карбон-2” vs “Громада Че”
“Земельник-2” vs “Дніпро” U-19
“Служба порятунку” vs “Карбон”
“ЮГ-2000” vs “Цетус”
“Черкасиобленерго” vs “Майфон”
“Будзона” vs “Арка-Вдала”
Черкаси-Дніпро-80 vs “Вектра”
“Служба порятунку” vs “Майфон”
“Черкасиобленерго” vs “ЮГ-2000”
“Дніпро” U-19 vs “Карбон”
МСК “Дніпро” U-17 vs МФК “Терикон”
ФК “Дирдин” vs “Карбон-2”
“Цетус” vs “Земельник-2”
“Громада Че” vs ФК “Мліїв”
“Холодний Яр” vs “Шевченків край” Зв.
“Яснозір’я” vs “Інтерплит”
ФК “Червона Слобода” vs “Патріот”
“Авангард-АгроСтарт” vs “Grenada”
“Дніпро” U-19 vs “Карбон”
“Черкасиобленерго” vs “ЮГ-2000”
“Служба порятунку” vs “Земельник-2”
“Земельник-2” vs “Служба порятунку”
“Арка-Вдала” vs “Громада Че”
“Карбон-2” vs Черкаси-Дніпро-80
“Карбон” vs “Служба порятунку”
“Земельник-2” vs “Дніпро” U-19
“Майфон” vs “Черкасиобленерго”
“Майфон” vs “Черкасиобленерго”
“Цетус” vs “ЮГ-2000”
“Земельник-2” vs “Дніпро” U-19
“Рятівник” vs МСК “Дніпро” U-17
“Шевченків край” Зв. vs “Будзона”
“Карбон” vs “Служба порятунку”
“Вектра” vs “Холодний Яр”
ФК “Мліїв” vs ФК “Дирдин”
МФК “Терикон” vs “Яснозір’я”
“Grenada” vs ФК “Червона Слобода”
“Патріот” vs “Майфон-2”
“Інтерплит” vs “Авангард-АгроСтарт”
“Цетус” vs “ЮГ-2000”
“Карбон-2” vs “Вектра”
ФК “Червона Слобода” vs “Авангард-АгроСтарт”
“Цетус” vs “Майфон”
“Служба порятунку” vs “Дніпро” U-19
“Цетус” vs “Майфон”
“Черкасиобленерго” vs “Карбон”
“Служба порятунку” vs “Дніпро” U-19
“ЮГ-2000” vs “Земельник-2”
МСК “Дніпро” U-17 vs “Патріот”
“Будзона” vs “Холодний Яр”
ФК “Дирдин” vs “Арка-Вдала”
“Громада Че” vs “Шевченків край” Зв.
Черкаси-Дніпро-80 vs ФК “Мліїв”
“Майфон-2” vs “Grenada”
“Яснозір’я” vs “Рятівник”
МФК “Терикон” vs “Інтерплит”
“Фенікс” vs МСК “Дніпро”
“Grenada” vs МСК “Дніпро” U-17
“Карбон” vs “Цетус”
“Майфон” vs “ЮГ-2000”
“Майфон” vs “ЮГ-2000”
“Дніпро” U-19 vs “Черкасиобленерго”
“Авангард-АгроСтарт” vs “Майфон-2”
“Холодний Яр” vs “Громада Че”
ФК “Мліїв” vs “Карбон-2”
“Патріот” vs “Яснозір’я”
“Рятівник” vs МФК “Терикон”
“Шевченків край” Зв. vs ФК “Дирдин”
“Інтерплит” vs ФК “Червона Слобода”
“Вектра” vs “Будзона”
Черкаси-Дніпро-80 vs “Арка-Вдала”
МСК “Дніпро” vs “IMS-НУХТ”
“IMS-НУХТ” vs “Фенікс”
“Громада Че” vs “Будзона”
“Майфон-2” vs ФК “Червона Слобода”
“Земельник-2” vs “Майфон”
“ЮГ-2000” vs “Карбон”
“Черкасиобленерго” vs “Служба порятунку”
“Цетус” vs “Дніпро” U-19
ФК “Мліїв” vs “Вектра”
ФК “Дирдин” vs “Холодний Яр”
Черкаси-Дніпро-80 vs “Шевченків край” Зв.
“Авангард-АгроСтарт” vs МСК “Дніпро” U-17
“Яснозір’я” vs “Grenada”
“Рятівник” vs “Інтерплит”
МФК “Терикон” vs “Патріот”
“Карбон-2” vs “Арка-Вдала”
ФК “Нікополь” vs “Таврія Сімф.”
ФК “Біла Церква” vs “Кудрівка”
“Єдність” К. vs “Любомир”
“Львів’янка” ЛДУФК-СКІФ vs “ПНУ-Університет”
“ФОГТЛАНД” vs “Прометей-2”-ДДТУ
ФК ім. Л.Яшина vs “Єдність” К.
“Grenada” vs МФК “Терикон”
“Будзона” vs ФК “Дирдин”
“Дніпро” U-19 vs “ЮГ-2000”
“Карбон” vs “Майфон”
“Служба порятунку” vs “Цетус”
“Земельник-2” vs “Черкасиобленерго”
“Авангард-АгроСтарт” vs “Яснозір’я”
“Арка-Вдала” vs ФК “Мліїв”
“Шевченків край” Зв. vs “Карбон-2”
“Холодний Яр” vs Черкаси-Дніпро-80
“Патріот” vs “Рятівник”
ФК “Червона Слобода” vs МСК “Дніпро” U-17
“Інтерплит” vs “Майфон-2”
“Вектра” vs “Громада Че”
МФК “Миколаїв-2” vs “Таврія Сімф.”
“Любомир” vs МФК “Первомайськ”
“Олімпія” vs “Атлет”
“Вікторія” vs ФК “Біла Церква”
МСК “Дніпро” vs “Металург” Зп.
“Реал Фарма” vs “Балкани”
“Арка-Вдала” vs “Вектра”
“Авангард-АгроСтарт” vs “Терікон”
“Карбон” vs “Земельник-2”
“Цетус” vs “Черкасиобленерго”
“Майфон” vs “Дніпро” U-19
“Юг-2000” vs “Служба порятунку”
“Кривбас-2020” vs “Метал”
“Карбон” vs “Земельник-2”
ФК “Мліїв” - "Шевченків край" Зв.
“Вікторія” vs “Кудрівка”
“Карбон-2” vs “Холодний Яр”
ФК “Дирдин” vs “Громада Че”
“Grenada” vs “Рятівник”
“Яснозір’я” vs ФК “Червона Слобода”
“Інтерпліт” vs “Патріот”
“Майфон-2” vs МСК “Дніпро” U-17
“Цетус” vs “Черкасиобленерго”
“Енергія” vs “Реал Фарма”
“Любомир” vs “Атлет”
ФК ім. Л.Яшина vs МФК “Первомайськ”
АФ СК “Київ” vs “Єдність” К.
ФК “Біла Церква” vs “Олімпія”
“Кривбас-2020” vs “Яруд”
“Кудрівка” vs “Олімпія”
“Атлет” vs ФК ім. Л.Яшина
“Перемога” vs МФК “Миколаїв-2”
“Єдність” К. vs ЛНЗ Лебедин
МФК “Первомайськ” vs АФ СК “Київ”
“Метал” vs “Металург” Зп.
“Реал Фарма” vs “Яруд”
ФК “Біла Церква” vs “Любомир”
ЛНЗ Лебедин vs МФК “Первомайськ”
ФК ім. Л.Яшина vs ФК “Біла Церква”
“Олімпія” vs “Вікторія”
АФ СК “Київ” vs “Атлет”
“Любомир” vs “Кудрівка”
“Металург” Зп. vs “Кривбас-2020”
“Яруд” vs МСК “Дніпро”
“Балкани” vs “Метал”
“Таврія Сімф.” vs “Реал Фарма”
ФК “Нікополь” vs МФК “Миколаїв-2”
ДЮСШ-1-Кривбас-84 vs “Гірник”
“Кудрівка” vs ФК ім. Л.Яшина
МФК “Первомайськ” vs “Єдність”
“Атлет” vs ЛНЗ Лебедин
ФК “Біла Церква” vs АФ СК “Київ”
“Вікторія” vs “Любомир”
“Кривбас-2020” vs “Балкани”
ФК “Нікополь” vs “Перемога”
“Реал Фарма” vs МФК “Миколаїв-2”
“Слобода” vs “Колос” В.
“Базис-2” vs УТК-2
Шевченків край Г. vs ФК “Сміла”
“Енергія” vs “Метал”
МСК “Дніпро” vs “Таврія Сімф.”
“Гірник” vs ДЮФК “Олімпік”
“Чорноморець” vs ДЮСШ “Металург”
ДЮФК “Атлетик” vs ДЮСШ-1-Кривбас-84
“Дніпро” U-19 vs ДЮСШ Херсон
“Балкани” vs “Металург” Зп.
“Перемога” vs “Реал Фарма”
“Єдність” К. vs “Атлет”
ФК “Сміла” vs “Слобода”
“Колос” В. vs “Урожай”
УТК-2 vs Шевченків край Г.
ФК “Тальне” vs “Базис-2”
“Енергія” vs “Кривбас-2020”
МФК “Миколаїв-2” vs МСК “Дніпро”
УТК vs Златокрай-2017
“Олімп” vs “Авангард”
“Родень” vs “Базис”
“Росава” vs “Альтаїр”
АФ СК “Київ” vs “Любомир”
ФК ім. Л.Яшина vs “Вікторія”
“Любомир” vs “Олімпія”
ЛНЗ Лебедин vs ФК “Біла Церква”
“Яруд” vs “Метал”
УТК-2 vs “Урожай”
ФК “Сміла” vs ФК “Тальне”
ДЮСШ “Металург” vs “Дніпро” U-19
“Олімпік” vs “Чорноморець”
ДЮСШ Херсон vs ДЮФК “Атлетик”
“Кудрівка” vs “ЛНЗ-Лебедин”
ФК “Тальне” vs “Колос” В.
“Урожай” vs ФК “Сміла”
“Слобода” vs УТК-2
“Базис” vs Шевченків край Г.
“Атлет” vs МФК “Первомайськ”
ФК “Біла Церква” vs “Єдність”
АФ СК “Київ”
“Олімпія” vs ФК ім. Л.Яшина
“Металург” Зп. vs “Енергія”
“Реал Фарма” vs ФК “Нікополь”
“Альтаїр” vs “Родень”
“Базис” vs “Олімп”
“Авангард” vs УТК
Златокрай-2017 vs “Росава”
МСК “Дніпро” vs “Перемога”
“Метал” vs “Таврія Сімф.”
ДЮСШ Херсон vs ДЮСШ-1-Кривбас-84
“Чорноморець” vs “Гірник”
“Дніпро” U-19 vs ДЮФК “Олімпік”
ДЮФК “Атлетик” vs ДЮСШ “Металург”
“Єдність” К. vs “Кудрівка”
Шевченків край Г. vs “Слобода”
“Колос” В. vs “Базис-2”
ФК “Нікополь” vs МСК “Дніпро”
“ЛНЗ-Лебедин” vs “Вікторія”
“Урожай” vs ФК “Тальне”
“Авангард” vs “Родень”
АФ СК “Київ” vs “Олімпія”
“Яруд” vs “Металург” Зп.
ФК ім. Л.Яшина vs “Любомир”
МФК “Первомайськ” vs ФК “Біла Церква”
“Енергія” vs “Балкани”
МФК “Миколаїв-2” vs “Метал”
ДЮСШ “Металург” vs ДЮСШ Херсон
ДЮСШ-1-Кривбас-84 vs “Чорноморець”
ДЮФК “Олімпік” vs ДЮФК “Атлетик”
“Гірник” vs “Дніпро” U-19
“Кудрівка” vs МФК “Первомайськ”
“Кривбас-2020” vs МФК “Миколаїв-2”
ФК “Тальне” vs УТК-2
“Колос” В. vs ФК “Сміла”
“Урожай” vs Шевченків край Г.
МСК “Дніпро” vs “Реал Фарма”
“Базис-2” vs “Слобода”
ЧІПБ Черкаси vs “Ассоль” Сміла
“Трансгаз” Черкаси vs КДЮСШ №1 Черкаси
“Трансгаз” Черкаси vs ЧІПБ Черкаси
“Україна Єдина” Черкаси vs КДЮСШ №1 Черкаси
“Азот” Черкаси vs “Олімп” Черкаси
“Металург” Зп. vs “Таврія Сімф.”
“Балкани” vs “Яруд”
Златокрай-2017 vs “Авангард”
“Олімп” vs “Родень”
УТК vs “Базис”
“Росава” vs “Родень”
ФК “Біла Церква” vs “Атлет”
“Олімпія” vs “ЛНЗ-Лебедин”
“Любомир” vs АФ СК “Київ”
“Вікторія” vs “Єдність” К.
“Метал” vs “Перемога”
“Дніпро” U-19 vs “Чорноморець”
ДЮФК “Атлетик” vs “Гірник”
ДЮСШ Херсон vs ДЮФК “Олімпік”
ДЮСШ “Металург” vs ДЮСШ-1-Кривбас-84
МФК “Миколаїв-2” vs “Металург” Зп.
“Таврія Сімф.” vs “Балкани”
“Слобода” vs “Урожай”
Шевченків край Г. vs ФК “Тальне”
УТК-2 vs “Колос” В.
ФК “Сміла” vs “Базис-2”
“Яруд” vs “Енергія”
“Перемога” vs “Кривбас-2020”
АФ СК “Київ” vs ФК ім. Л.Яшина
МФК “Первомайськ” vs “Вікторія”
ФК “Нікополь” vs “Метал”
“ЛНЗ-Лебедин” vs “Любомир”
“Базис” vs Златокрай-2017
“Авангард” vs “Росава”
“Атлет” vs “Кудрівка”
“Єдність” К. vs “Олімпія”
“Родень” vs “Олімп”
“Альтаїр” vs УТК
ДЮФК “Олімпік” vs ДЮСШ “Металург”
“Гірник” vs ДЮСШ Херсон
“Чорноморець” vs ДЮФК “Атлетик”
ДЮСШ-1-Кривбас-84 vs “Дніпро” U-19
“Металург” Зп. vs “Перемога”
“Олімпія” vs МФК “Первомайськ”
ФК “Сміла” vs УТК-2
“Колос” В. vs Шевченків край Г.
ФК “Тальне” vs “Слобода”
“Базис-2” vs “Урожай”
“Кудрівка” vs ФК “Біла Церква”
“Вікторія” vs “Атлет”
“Енергія” vs “Таврія Сімф.”
“Любомир” vs “Єдність” К.
УТК vs “Родень”
“Росава” vs “Олімп”
“Авангард” vs “Базис”
Златокрай-2017 vs “Альтаїр”
ФК ім. Л.Яшина vs “ЛНЗ-Лебедин”
“ЛНЗ-Лебедин” vs АФ СК “Київ”
“Єдність” К. vs ФК ім. Л.Яшина
“Кривбас-2020” vs ФК “Нікополь”
“Метал” vs “Реал Фарма”
“Балкани” vs МФК “Миколаїв-2”
ДЮФК “Атлетик” vs “Дніпро” U-19
ДЮСШ Херсон vs “Чорноморець”
ДЮСШ “Металург” vs “Гірник”
ДЮФК “Олімпік” vs ДЮСШ-1-Кривбас-84
“Таврія Сімф.” vs “Яруд”
“Перемога” vs “Балкани”
МФК “Первомайськ” vs “Любомир”
МФК “Миколаїв-2” vs “Енергія”
МСК “Дніпро” vs “Метал”
“Реал Фарма” vs “Кривбас-2020”
ФК “Нікополь” vs “Металург” Зп.
“Атлет” vs “Олімпія”
ФК “Біла Церква” vs “Вікторія”
“Олімп” vs УТК
“Авангард” vs “Альтаїр”
“Базис” vs “Росава”
“Родень” vs Златокрай-2017
Златокрай-2017 vs “Олімп”
“Росава” vs УТК
“Базис” vs “Альтаїр”
ФК “Тальне” vs “Урожай”
“Колос” В. vs “Слобода”
ФК “Сміла” vs Шевченків край Г.
УТК-2 vs “Базис-2”
Шевченків край Г. vs УТК-2
“Слобода” vs ФК “Сміла”
“Урожай” vs “Колос” В.
“Базис-2” vs ФК “Тальне”
ФК “Сміла” vs “Урожай”
“Колос” В. vs ФК “Тальне”
Шевченків край Г. vs “Базис-2”
УТК-2 vs “Слобода”
“Авангард” vs “Олімп”
“Базис” vs “Родень”
Златокрай-2017 vs УТК
“Альтаїр” vs “Росава”
ФК “Біла Церква” vs ФК “Тростянець”
“Родень” vs “Авангард”
ФК “Чернігів-Авангард” К. vs “Рубікон”
“Вікторія” vs “Атлет”
“Олімпік” vs МСК “Дніпро”
“ЛНЗ-Лебедин” vs МФК “Первомайськ”
“Агродім” vs ФК “Чернігів-ЮСБ”
МСК “Дніпро” vs “ЛНЗ-Лебедин”
“Базис-2” vs “Колос” В.
ФК “Тальне” vs ФК “Сміла”
“Урожай” vs УТК-2
“Слобода” vs Шевченків край Г.
“Атлет” vs ФК “Біла Церква”
“Рубікон” vs “Вікторія”
“Олімп” vs “Базис”
ФК “Чернігів-ЮСБ” vs ФК “Чернігів-Авангард” К.
“Росава” vs “Златокрай-2017”
УТК vs “Авангард”
“Родень” vs “Альтаїр”
ФК “Тростянець” vs “Олімпік”
МФК “Первомайськ vs “Агродім”
“ЛНЗ-Лебедин” vs ФК “Тростянець”
МСК “Дніпро” vs ФК “Чернігів-Авангард” К.
ФК “Тростянець” vs “Атлет”
Шевченків край Г. vs “Урожай”
УТК-2 vs ФК “Тальне”
ФК “Сміла” vs “Колос” В.
“Слобода” vs “Базис-2”
“Вікторія” vs ФК “Чернігів-ЮСБ”
“Альтаїр” vs “Олімп”
“Базис” vs УТК
“Авангард” vs “Златокрай-2017”
“Родень” vs “Росава”
ФК “Біла Церква” vs “Рубікон”
ФК “Чернігів-Авангард” К. vs МФК “Первомайськ
“Агродім” vs МСК “Дніпро”
“Олімпік” vs “ЛНЗ-Лебедин”
“Рубікон” vs ФК “Тростянець”
“Базис-2” vs ФК “Сміла”
“Урожай” vs “Слобода”
ФК “Тальне” vs Шевченків край Г.
“Колос” В. vs УТК-2
ФК “Чернігів-ЮСБ” vs ФК “Біла Церква”
“Златокрай-2017” vs “Базис”
“Олімп” vs “Родень”
“Росава” vs “Авангард”
УТК vs “Альтаїр”
“Атлет” vs “Олімпік”
“ЛНЗ-Лебедин” vs “Агродім”
МФК “Первомайськ vs “Вікторія”
ФК “Тростянець” vs ФК “Чернігів-ЮСБ”
Шевченків край Г. vs “Колос” В.
“Урожай” vs “Базис-2”
УТК-2 vs ФК “Сміла”
“Слобода” vs ФК “Тальне”
“Олімпік” vs “Агродім”
“Атлет” vs “Рубікон”
ФК “Чернігів-Авангард” К. vs “ЛНЗ-Лебедин”
“Олімп” vs “Росава”
“Вікторія” vs МСК “Дніпро”
“Базис” vs “Авангард”
“Родень” vs УТК
“Альтаїр” vs “Златокрай-2017”
ФК “Біла Церква” vs МФК “Первомайськ
МСК “Дніпро” vs ФК “Біла Церква”
ФК “Чернігів-ЮСБ” vs “Атлет”
“ЛНЗ-Лебедин” vs “Вікторія”
“Златокрай-2017” vs “Родень”
“Росава” vs “Базис”
“Альтаїр” vs “Авангард”
УТК vs “Олімп”
“Агродім” vs ФК “Чернігів-Авангард” К.
МФК “Первомайськ vs ФК “Тростянець”
“Рубікон” vs “Олімпік”
ФК “Чернігів-ЮСБ” vs “Рубікон”
ФК “Біла Церква” vs “ЛНЗ-Лебедин”
ФК “Тростянець” vs МСК “Дніпро”
“Атлет” vs МФК “Первомайськ
“Олімпік” vs ФК “Чернігів-Авангард” К.
“Вікторія” vs “Агродім”
“Агродім” vs ФК “Біла Церква”
МФК “Первомайськ vs “Рубікон”
ФК “Чернігів-ЮСБ” vs “Олімпік”
МСК “Дніпро” vs “Атлет”
ФК “Чернігів-Авангард” К. vs “Вікторія”
“Олімп” vs “Златокрай-2017”
“Альтаїр” vs “Базис”
УТК vs “Росава”
НУЧК vs ВК “ДЮІ-Академія”
СК “Лиман” vs “Южанка-2” МВУФК-ДЮСШ №5
СК “Радіус”-СДЮСШОР №2 vs НУФВСУ
ВК “ДЮІ-Академія” vs МСК “Дніпро”
“Южанка-2” МВУФК-ДЮСШ №5 vs НУЧК
“ФОГТЛАНД” vs НУФВСУ
МСК “Дніпро” vs “Южанка-2” МВУФК-ДЮСШ №5
СК “Радіус”-СДЮСШОР №2 vs “ФОГТЛАНД”
ВК “ДЮІ-Академія” vs СК “Лиман”
ВК “ДЮІ-Академія” vs “Южанка-2” МВУФК-ДЮСШ №5
ЧІПБ Черкаси vs КДЮСШ №1 Черкаси
“Астра-ЧПТ” Черкаси vs КДЮСШ №1 Черкаси
“Астра-ЧПТ” Черкаси vs “Еврика-ЧНУ” Черкаси
“Україна Єдина” Черкаси vs “Ассоль” Сміла
ЧІПБ Черкаси vs “Азот” Черкаси
“Рувер” vs “Карбон”
“Громада-СУЕМ” vs “Яснозір’я”
“Черкасиобленерго” vs “Рятівник”
“Черкасиенергозбут” vs “Арка-Вдала”
“Карбон-2” vs “Гермес”
“Grenada” vs “Служба порятунку”
ЧФК vs МСК “Дніпро”
“Патріот” vs “Єдність”
Шполянська ОТГ vs “Дніпро” U-19
“Авангард” vs “Агро-старт”
НФК “Черкаси-Вергуни” vs ФК “Червона Слобода”
ФК “Мліїв” vs “Смілянщина”
“Ассоль” Сміла vs КДЮСШ №1 Черкаси
“Златогор” Золотоноша vs “Олімп” Черкаси
“Україна Єдина” Черкаси vs “Олімп” Черкаси
“Україна Єдина” Черкаси vs “Златогор” Золотоноша
ЧІПБ Черкаси vs “Азот” Черкаси
“Ладомир-2-5G” vs “КНУБ і А”
МСК “Дніпро” vs “Олімп КДЮСШ”
“Ладомир-2-5G” vs “Олімп КДЮСШ”
МСК “Дніпро” vs “КНУБ і А”
МСК “Дніпро” vs “Ладомир-2-5G”
“Олімп КДЮСШ” vs “КНУБ і А”
“Україна Єдина” Черкаси vs ЧІПБ Черкаси
“Азот” Черкаси vs “Ассоль” Сміла
“Трансгаз” Черкаси vs “Ассоль” Сміла
“Трансгаз” Черкаси vs “Олімп” Черкаси
“Олімп” Черкаси vs КДЮСШ №1 Черкаси
СК “Радіус”-СДЮСШОР №2 vs НУЧК
НУФВСУ vs СК “Лиман”
МСК “Дніпро” vs “ФОГТЛАНД”
НУФВСУ vs МСК “Дніпро”
НУЧК vs “ФОГТЛАНД”
СК “Лиман” vs СК “Радіус”-СДЮСШОР №2
МСК “Дніпро” vs СК “Радіус”-СДЮСШОР №2
“ФОГТЛАНД” vs СК “Лиман”
НУЧК vs НУФВСУ
ЧІПБ Черкаси vs “Еврика-ЧНУ” Черкаси
“Астра-ЧПТ” Черкаси vs МСК “Дніпро”
“Гермес” vs “Grenada”
“Дніпро” U-19 vs “Патріот”
“Цетус” vs ЧФК
МСК “Дніпро” vs “Рувер”
“Єдність” vs Шполянська ОТГ
“Рятівник” vs “Арка-Вдала”
“Яснозір’я” vs “Черкасиобленерго”
“Олімп” Черкаси vs “Азот” Черкаси
“Україна Єдина” Черкаси vs “Олімп” Черкаси
“Черкасиенергозбут” vs “Громада-СУЕМ”
“Агро-старт” vs “Косарі”
“Служба порятунку” vs “Карбон-2”
ФК “Червона Слобода” vs ФК “Мліїв”
“Смілянщина” vs НФК “Черкаси-Вергуни”
ФК “Червона Слобода” vs “Смілянщина”
“Цетус” vs МСК “Дніпро”
“Косарі” vs “Авангард” Ч.
ЧФК vs “Карбон”
“Яснозір’я” vs “Черкасиенергозбут”
“Єдність” vs “Дніпро” U-19
“Україна Єдина” Черкаси vs “Азот” Черкаси
“Златогор” Золотоноша vs “Ассоль” Сміла
“Трансгаз” Черкаси vs “Ассоль” Сміла
“Трансгаз” Черкаси vs “Златогор” Золотоноша
ЧІПБ Черкаси vs КДЮСШ №1 Черкаси
“Громада-СУЕМ” vs “Рятівник”
“Черкасиобленерго” vs “Арка-Вдала”
Шполянська ОТГ vs “Патріот”
ФК “Мліїв” vs НФК “Черкаси-Вергуни”
“Гермес” vs “Служба порятунку”
“Grenada” vs “Карбон-2”
“Цетус” vs “Карбон”
“Карбон-2” vs “Патріот”
“Дніпро” U-19 vs НФК “Черкаси-Вергуни”
“Карбон” vs МСК “Дніпро”
“Цетус” vs “Рувер”
“Черкасиенергозбут” vs “Черкасиобленерго”
“Рятівник” vs “Яснозір’я”
“Арка-Вдала” vs “Громада-СУЕМ”
ФК “Мліїв” vs “Єдність”
“Косарі” vs “Смілянщина”
“Служба порятунку” vs “Авангард” Ч.
Шполянська ОТГ vs ФК “Червона Слобода”
“Grenada” vs “Гермес”
“Азот” Черкаси vs КДЮСШ №1 Черкаси
“Україна Єдина” Черкаси vs КДЮСШ №1 Черкаси
“Агро-старт” vs “Єдність”
НФК “Черкаси-Вергуни” vs “Карбон-2”
“Рувер” vs ЧФК
“Черкасиенергозбут” vs “Рятівник”
“Дніпро” U-19 vs “Смілянщина”
“Черкасиобленерго” vs “Громада-СУЕМ”
“Яснозір’я” vs “Арка-Вдала”
“Авангард” Ч. vs “Косарі”
ФК “Червона Слобода” vs ФК “Мліїв”
“Гермес” vs Шполянська ОТГ
“Патріот” vs “Служба порятунку”
“Рятівник” vs “Черкасиобленерго”
“Дніпро” U-19 vs “Косарі”
“Яснозір’я” vs “Громада-СУЕМ”
“Карбон” vs “Рувер”
МСК “Дніпро” vs ЧФК
“Grenada” vs “Єдність”
“Черкасиенергозбут” vs “Арка-Вдала”
ФК “Мліїв” vs Шполянська ОТГ
“Патріот” vs “Авангард” Ч.
“Карбон-2” vs “Смілянщина”
“Агро-старт” vs ФК “Червона Слобода”
“Служба порятунку” vs НФК “Черкаси-Вергуни”
“Смілянщина” vs “Служба порятунку”
“Авангард” Ч. vs “Дніпро” U-19
НФК “Черкаси-Вергуни” vs “Патріот”
“Рувер” vs МСК “Дніпро”
ЧФК vs “Цетус”
“Арка-Вдала” vs “Рятівник”
“Громада-СУЕМ” vs “Черкасиенергозбут”
“Черкасиобленерго” vs “Яснозір’я”
“Карбон-2” vs “Косарі”
Шполянська ОТГ vs “Агро-старт”
“Гермес” vs ФК “Мліїв”
ФК “Червона Слобода” vs “Grenada”
“Дніпро” U-19 vs “Служба порятунку”
ФК “Червона Слобода” vs “Єдність”
“Гермес” vs “Агро-старт”
“Смілянщина” vs “Патріот”
“Цетус” vs МСК “Дніпро”
“Карбон” vs ЧФК
“Карбон-2” vs “Дніпро” U-19
“Черкасиенергозбут” vs “Яснозір’я”
“Ассоль” Сміла vs “Олімп” Черкаси
“Трансгаз” Черкаси vs КДЮСШ №1 Черкаси
“Златогор” Золотоноша vs “Азот” Черкаси
“Трансгаз” Черкаси vs ЧІПБ Черкаси
“Златогор” Золотоноша vs “Україна Єдина” Черкаси
“Рятівник” vs “Громада-СУЕМ”
“Арка-Вдала” vs “Черкасиобленерго”
“Служба порятунку” vs “Косарі”
“Grenada” vs Шполянська ОТГ
“Агро-старт” vs ФК “Мліїв”
“Гермес” vs “Єдність”
НФК “Черкаси-Вергуни” vs “Авангард” Ч.
МСК “Дніпро” vs КДЮСШ №1 Черкаси
МСК “Дніпро” vs “Еврика-ЧНУ” Черкаси
“Астра-ЧПТ” Черкаси vs ЧІПБ Черкаси
“Еврика-ЧНУ” Черкаси vs КДЮСШ №1 Черкаси
МСК “Дніпро” vs “Карбон”
“Рувер” vs “Цетус”
“Косарі” vs “Патріот”
“Черкасиобленерго” vs “Черкасиенергозбут”