Fixtures & Results

25 Вересень, 2019

This is an example Календар. As a new SportsPress user, you should go to your dashboard to delete this Календар and create new Calendars for your content. Have fun!

Fixtures & Results

ДатаМатчЧас/РезультатArticle
“IMS-НУХТ” vs МСК “Дніпро”
МСК “Дніпро” vs “Фенікс”
“Громада Че” vs Черкаси-Дніпро-80
ФК “Дирдин” vs “Вектра”
“Холодний Яр” vs ФК “Мліїв”
“Авангард-АгроСтарт” vs “Рятівник”
“Майфон-2” vs “Яснозір’я”
“Арка-Вдала” vs “Шевченків край” Зв.
“Карбон” vs “Земельник-2”
“Цетус” vs “Черкасиобленерго”
“ЮГ-2000” vs “Майфон”
“Дніпро” U-19 vs “Служба порятунку”
“Будзона” vs “Карбон-2”
“Grenada” vs “Патріот”
ФК “Червона Слобода” vs МФК “Терикон”
МСК “Дніпро” U-17 vs “Інтерплит”
“Фенікс” vs “IMS-НУХТ”
“Майфон-2” vs “Рятівник”
“Будзона” vs Черкаси-Дніпро-80
“Інтерплит” vs “Grenada”
“Яснозір’я” vs МСК “Дніпро” U-17
“Дніпро” U-19 vs “Карбон”
“Черкасиобленерго” vs “ЮГ-2000”
“Майфон” vs “Цетус”
“Земельник-2” vs “Служба порятунку”
МФК “Терикон” vs “Майфон-2”
“Вектра” vs “Шевченків край” Зв.
“Арка-Вдала” vs “Холодний Яр”
ФК “Мліїв” vs “Будзона”
Черкаси-Дніпро-80 vs ФК “Дирдин”
“Патріот” vs “Авангард-АгроСтарт”
“Рятівник” vs ФК “Червона Слобода”
“Карбон-2” vs “Громада Че”
“Земельник-2” vs “Дніпро” U-19
“Служба порятунку” vs “Карбон”
“ЮГ-2000” vs “Цетус”
“Черкасиобленерго” vs “Майфон”
“Будзона” vs “Арка-Вдала”
Черкаси-Дніпро-80 vs “Вектра”
“Служба порятунку” vs “Майфон”
“Черкасиобленерго” vs “ЮГ-2000”
“Дніпро” U-19 vs “Карбон”
МСК “Дніпро” U-17 vs МФК “Терикон”
ФК “Дирдин” vs “Карбон-2”
“Цетус” vs “Земельник-2”
“Громада Че” vs ФК “Мліїв”
“Холодний Яр” vs “Шевченків край” Зв.
“Яснозір’я” vs “Інтерплит”
ФК “Червона Слобода” vs “Патріот”
“Авангард-АгроСтарт” vs “Grenada”
“Дніпро” U-19 vs “Карбон”
“Черкасиобленерго” vs “ЮГ-2000”
“Служба порятунку” vs “Земельник-2”
“Земельник-2” vs “Служба порятунку”
“Арка-Вдала” vs “Громада Че”
“Карбон-2” vs Черкаси-Дніпро-80
“Карбон” vs “Служба порятунку”
“Земельник-2” vs “Дніпро” U-19
“Майфон” vs “Черкасиобленерго”
“Майфон” vs “Черкасиобленерго”
“Цетус” vs “ЮГ-2000”
“Земельник-2” vs “Дніпро” U-19
“Рятівник” vs МСК “Дніпро” U-17
“Шевченків край” Зв. vs “Будзона”
“Карбон” vs “Служба порятунку”
“Вектра” vs “Холодний Яр”
ФК “Мліїв” vs ФК “Дирдин”
МФК “Терикон” vs “Яснозір’я”
“Grenada” vs ФК “Червона Слобода”
“Патріот” vs “Майфон-2”
“Інтерплит” vs “Авангард-АгроСтарт”
“Цетус” vs “ЮГ-2000”
“Карбон-2” vs “Вектра”
ФК “Червона Слобода” vs “Авангард-АгроСтарт”
“Цетус” vs “Майфон”
“Служба порятунку” vs “Дніпро” U-19
“Цетус” vs “Майфон”
“Черкасиобленерго” vs “Карбон”
“Служба порятунку” vs “Дніпро” U-19
“ЮГ-2000” vs “Земельник-2”
МСК “Дніпро” U-17 vs “Патріот”
“Будзона” vs “Холодний Яр”
ФК “Дирдин” vs “Арка-Вдала”
“Громада Че” vs “Шевченків край” Зв.
Черкаси-Дніпро-80 vs ФК “Мліїв”
“Майфон-2” vs “Grenada”
“Яснозір’я” vs “Рятівник”
МФК “Терикон” vs “Інтерплит”
“Фенікс” vs МСК “Дніпро”
“Grenada” vs МСК “Дніпро” U-17
“Карбон” vs “Цетус”
“Майфон” vs “ЮГ-2000”
“Майфон” vs “ЮГ-2000”
“Дніпро” U-19 vs “Черкасиобленерго”
“Авангард-АгроСтарт” vs “Майфон-2”
“Холодний Яр” vs “Громада Че”
ФК “Мліїв” vs “Карбон-2”
“Патріот” vs “Яснозір’я”
“Рятівник” vs МФК “Терикон”
“Шевченків край” Зв. vs ФК “Дирдин”
“Інтерплит” vs ФК “Червона Слобода”
“Вектра” vs “Будзона”
Черкаси-Дніпро-80 vs “Арка-Вдала”
МСК “Дніпро” vs “IMS-НУХТ”
“IMS-НУХТ” vs “Фенікс”
“Громада Че” vs “Будзона”
“Майфон-2” vs ФК “Червона Слобода”
“Земельник-2” vs “Майфон”
“ЮГ-2000” vs “Карбон”
“Черкасиобленерго” vs “Служба порятунку”
“Цетус” vs “Дніпро” U-19
ФК “Мліїв” vs “Вектра”
ФК “Дирдин” vs “Холодний Яр”
Черкаси-Дніпро-80 vs “Шевченків край” Зв.
“Авангард-АгроСтарт” vs МСК “Дніпро” U-17
“Яснозір’я” vs “Grenada”
“Рятівник” vs “Інтерплит”
МФК “Терикон” vs “Патріот”
“Карбон-2” vs “Арка-Вдала”
ФК “Нікополь” vs “Таврія Сімф.”
ФК “Біла Церква” vs “Кудрівка”
“Єдність” К. vs “Любомир”
“Львів’янка” ЛДУФК-СКІФ vs “ПНУ-Університет”
“ФОГТЛАНД” vs “Прометей-2”-ДДТУ
“Черкащина” vs “Яруд”
ФК ім. Л.Яшина vs “Єдність” К.
“Grenada” vs МФК “Терикон”
“Будзона” vs ФК “Дирдин”
“Дніпро” U-19 vs “ЮГ-2000”
“Карбон” vs “Майфон”
“Служба порятунку” vs “Цетус”
“Земельник-2” vs “Черкасиобленерго”
“Авангард-АгроСтарт” vs “Яснозір’я”
“Арка-Вдала” vs ФК “Мліїв”
“Шевченків край” Зв. vs “Карбон-2”
“Холодний Яр” vs Черкаси-Дніпро-80
“Патріот” vs “Рятівник”
ФК “Червона Слобода” vs МСК “Дніпро” U-17
“Інтерплит” vs “Майфон-2”
“Вектра” vs “Громада Че”
МФК “Миколаїв-2” vs “Таврія Сімф.”
“Черкащина” vs “Кривбас-2020”
“Любомир” vs МФК “Первомайськ”
“Олімпія” vs “Атлет”
“Вікторія” vs ФК “Біла Церква”
МСК “Дніпро” vs “Металург” Зп.
“Реал Фарма” vs “Балкани”
“Арка-Вдала” vs “Вектра”
“Авангард-АгроСтарт” vs “Терікон”
“Карбон” vs “Земельник-2”
“Цетус” vs “Черкасиобленерго”
“Майфон” vs “Дніпро” U-19
“Юг-2000” vs “Служба порятунку”
“Кривбас-2020” vs “Метал”
“Карбон” vs “Земельник-2”
ФК “Мліїв” - "Шевченків край" Зв.
“Вікторія” vs “Кудрівка”
“Карбон-2” vs “Холодний Яр”
ФК “Дирдин” vs “Громада Че”
“Grenada” vs “Рятівник”
“Яснозір’я” vs ФК “Червона Слобода”
“Інтерпліт” vs “Патріот”
“Майфон-2” vs МСК “Дніпро” U-17
“Цетус” vs “Черкасиобленерго”
“Енергія” vs “Реал Фарма”
“Любомир” vs “Атлет”
ФК ім. Л.Яшина vs МФК “Первомайськ”
АФ СК “Київ” vs “Єдність” К.
ФК “Біла Церква” vs “Олімпія”
“Кривбас-2020” vs “Яруд”
“Кудрівка” vs “Олімпія”
“Атлет” vs ФК ім. Л.Яшина
“Перемога” vs МФК “Миколаїв-2”
“Єдність” К. vs ЛНЗ Лебедин
МФК “Первомайськ” vs АФ СК “Київ”
“Черкащина” vs “Балкани”
“Метал” vs “Металург” Зп.
“Реал Фарма” vs “Яруд”
ФК “Біла Церква” vs “Любомир”
ЛНЗ Лебедин vs МФК “Первомайськ”
ФК ім. Л.Яшина vs ФК “Біла Церква”
“Олімпія” vs “Вікторія”
АФ СК “Київ” vs “Атлет”
“Любомир” vs “Кудрівка”
“Металург” Зп. vs “Кривбас-2020”
“Яруд” vs МСК “Дніпро”
“Енергія” vs “Черкащина”
“Балкани” vs “Метал”
“Таврія Сімф.” vs “Реал Фарма”
ФК “Нікополь” vs МФК “Миколаїв-2”
ДЮСШ-1-Кривбас-84 vs “Гірник”
“Кудрівка” vs ФК ім. Л.Яшина
МФК “Первомайськ” vs “Єдність”
“Атлет” vs ЛНЗ Лебедин
ФК “Біла Церква” vs АФ СК “Київ”
“Вікторія” vs “Любомир”
“Кривбас-2020” vs “Балкани”
ФК “Нікополь” vs “Перемога”
“Реал Фарма” vs МФК “Миколаїв-2”
“Слобода” vs “Колос” В.
“Базис-2” vs УТК-2
Шевченків край Г. vs ФК “Сміла”
“Енергія” vs “Метал”
МСК “Дніпро” vs “Таврія Сімф.”
“Гірник” vs ДЮФК “Олімпік”
“Чорноморець” vs ДЮСШ “Металург”
ДЮФК “Атлетик” vs ДЮСШ-1-Кривбас-84
“Дніпро” U-19 vs ДЮСШ Херсон
“Балкани” vs “Металург” Зп.
“Перемога” vs “Реал Фарма”
“Єдність” К. vs “Атлет”
ФК “Сміла” vs “Слобода”
“Колос” В. vs “Урожай”
УТК-2 vs Шевченків край Г.
ФК “Тальне” vs “Базис-2”
“Енергія” vs “Кривбас-2020”
МФК “Миколаїв-2” vs МСК “Дніпро”
УТК vs Златокрай-2017
“Олімп” vs “Авангард”
“Родень” vs “Базис”
“Росава” vs “Альтаїр”
АФ СК “Київ” vs “Любомир”
ФК ім. Л.Яшина vs “Вікторія”
“Любомир” vs “Олімпія”
ЛНЗ Лебедин vs ФК “Біла Церква”
“Таврія Сімф.” vs “Черкащина”
“Яруд” vs “Метал”
УТК-2 vs “Урожай”
ФК “Сміла” vs ФК “Тальне”
ДЮСШ “Металург” vs “Дніпро” U-19
“Олімпік” vs “Чорноморець”
ДЮСШ Херсон vs ДЮФК “Атлетик”
“Кудрівка” vs “ЛНЗ-Лебедин”
ФК “Тальне” vs “Колос” В.
“Урожай” vs ФК “Сміла”
“Слобода” vs УТК-2
“Базис” vs Шевченків край Г.
“Атлет” vs МФК “Первомайськ”
ФК “Біла Церква” vs “Єдність”
АФ СК “Київ”
“Олімпія” vs ФК ім. Л.Яшина
“Металург” Зп. vs “Енергія”
“Реал Фарма” vs ФК “Нікополь”
“Альтаїр” vs “Родень”
“Базис” vs “Олімп”
“Авангард” vs УТК
Златокрай-2017 vs “Росава”
МСК “Дніпро” vs “Перемога”
“Черкащина” vs МФК “Миколаїв-2”
“Метал” vs “Таврія Сімф.”
ДЮСШ Херсон vs ДЮСШ-1-Кривбас-84
“Чорноморець” vs “Гірник”
“Дніпро” U-19 vs ДЮФК “Олімпік”
ДЮФК “Атлетик” vs ДЮСШ “Металург”
“Єдність” К. vs “Кудрівка”
Шевченків край Г. vs “Слобода”
“Перемога” vs “Черкащина”
“Колос” В. vs “Базис-2”
ФК “Нікополь” vs МСК “Дніпро”
“ЛНЗ-Лебедин” vs “Вікторія”
“Урожай” vs ФК “Тальне”
“Авангард” vs “Родень”
АФ СК “Київ” vs “Олімпія”
“Яруд” vs “Металург” Зп.
ФК ім. Л.Яшина vs “Любомир”
МФК “Первомайськ” vs ФК “Біла Церква”
“Енергія” vs “Балкани”
МФК “Миколаїв-2” vs “Метал”
ДЮСШ “Металург” vs ДЮСШ Херсон
ДЮСШ-1-Кривбас-84 vs “Чорноморець”
ДЮФК “Олімпік” vs ДЮФК “Атлетик”
“Гірник” vs “Дніпро” U-19
“Кудрівка” vs МФК “Первомайськ”
“Кривбас-2020” vs МФК “Миколаїв-2”
ФК “Тальне” vs УТК-2
“Колос” В. vs ФК “Сміла”
“Урожай” vs Шевченків край Г.
МСК “Дніпро” vs “Реал Фарма”
“Базис-2” vs “Слобода”
ЧІПБ Черкаси vs “Ассоль” Сміла
“Трансгаз” Черкаси vs КДЮСШ №1 Черкаси
“Трансгаз” Черкаси vs ЧІПБ Черкаси
“Україна Єдина” Черкаси vs КДЮСШ №1 Черкаси
“Азот” Черкаси vs “Олімп” Черкаси
“Металург” Зп. vs “Таврія Сімф.”
“Балкани” vs “Яруд”
“Черкащина” vs ФК “Нікополь”
Златокрай-2017 vs “Авангард”
“Олімп” vs “Родень”
УТК vs “Базис”
“Росава” vs “Родень”
ФК “Біла Церква” vs “Атлет”
“Олімпія” vs “ЛНЗ-Лебедин”
“Любомир” vs АФ СК “Київ”
“Вікторія” vs “Єдність” К.
“Метал” vs “Перемога”
“Дніпро” U-19 vs “Чорноморець”
ДЮФК “Атлетик” vs “Гірник”
ДЮСШ Херсон vs ДЮФК “Олімпік”
ДЮСШ “Металург” vs ДЮСШ-1-Кривбас-84
МФК “Миколаїв-2” vs “Металург” Зп.
“Таврія Сімф.” vs “Балкани”
“Слобода” vs “Урожай”
Шевченків край Г. vs ФК “Тальне”
УТК-2 vs “Колос” В.
ФК “Сміла” vs “Базис-2”
“Яруд” vs “Енергія”
“Перемога” vs “Кривбас-2020”
“Реал Фарма” vs “Черкащина”
АФ СК “Київ” vs ФК ім. Л.Яшина
МФК “Первомайськ” vs “Вікторія”
ФК “Нікополь” vs “Метал”
“ЛНЗ-Лебедин” vs “Любомир”
“Базис” vs Златокрай-2017
“Авангард” vs “Росава”
“Атлет” vs “Кудрівка”
“Єдність” К. vs “Олімпія”
“Родень” vs “Олімп”
“Альтаїр” vs УТК
ДЮФК “Олімпік” vs ДЮСШ “Металург”
“Гірник” vs ДЮСШ Херсон
“Чорноморець” vs ДЮФК “Атлетик”
ДЮСШ-1-Кривбас-84 vs “Дніпро” U-19
“Металург” Зп. vs “Перемога”
“Олімпія” vs МФК “Первомайськ”
ФК “Сміла” vs УТК-2
“Колос” В. vs Шевченків край Г.
ФК “Тальне” vs “Слобода”
“Базис-2” vs “Урожай”
“Кудрівка” vs ФК “Біла Церква”
“Черкащина” vs МСК “Дніпро”
“Вікторія” vs “Атлет”
“Енергія” vs “Таврія Сімф.”
“Любомир” vs “Єдність” К.
УТК vs “Родень”
“Росава” vs “Олімп”
“Авангард” vs “Базис”
Златокрай-2017 vs “Альтаїр”
ФК ім. Л.Яшина vs “ЛНЗ-Лебедин”
“ЛНЗ-Лебедин” vs АФ СК “Київ”
“Єдність” К. vs ФК ім. Л.Яшина
“Кривбас-2020” vs ФК “Нікополь”
“Метал” vs “Реал Фарма”
“Балкани” vs МФК “Миколаїв-2”
ДЮФК “Атлетик” vs “Дніпро” U-19
ДЮСШ Херсон vs “Чорноморець”
ДЮСШ “Металург” vs “Гірник”
ДЮФК “Олімпік” vs ДЮСШ-1-Кривбас-84
“Таврія Сімф.” vs “Яруд”
“Перемога” vs “Балкани”
МФК “Первомайськ” vs “Любомир”
МФК “Миколаїв-2” vs “Енергія”
МСК “Дніпро” vs “Метал”
“Реал Фарма” vs “Кривбас-2020”
ФК “Нікополь” vs “Металург” Зп.
“Атлет” vs “Олімпія”
ФК “Біла Церква” vs “Вікторія”
“Олімп” vs УТК
“Авангард” vs “Альтаїр”
“Базис” vs “Росава”
“Родень” vs Златокрай-2017
Златокрай-2017 vs “Олімп”
“Росава” vs УТК
“Базис” vs “Альтаїр”
ФК “Тальне” vs “Урожай”
“Колос” В. vs “Слобода”
ФК “Сміла” vs Шевченків край Г.
УТК-2 vs “Базис-2”
Шевченків край Г. vs УТК-2
“Слобода” vs ФК “Сміла”
“Урожай” vs “Колос” В.
“Базис-2” vs ФК “Тальне”
ФК “Сміла” vs “Урожай”
“Колос” В. vs ФК “Тальне”
Шевченків край Г. vs “Базис-2”
УТК-2 vs “Слобода”
“Авангард” vs “Олімп”
“Базис” vs “Родень”
Златокрай-2017 vs УТК
“Альтаїр” vs “Росава”
ФК “Біла Церква” vs ФК “Тростянець”
“Родень” vs “Авангард”
ФК “Чернігів-Авангард” К. vs “Рубікон”
“Вікторія” vs “Атлет”
“Олімпік” vs МСК “Дніпро”
“ЛНЗ-Лебедин” vs МФК “Первомайськ”
“Агродім” vs ФК “Чернігів-ЮСБ”
МСК “Дніпро” vs “ЛНЗ-Лебедин”
“Базис-2” vs “Колос” В.
ФК “Тальне” vs ФК “Сміла”
“Урожай” vs УТК-2
“Слобода” vs Шевченків край Г.
“Атлет” vs ФК “Біла Церква”
“Рубікон” vs “Вікторія”
“Олімп” vs “Базис”
ФК “Чернігів-ЮСБ” vs ФК “Чернігів-Авангард” К.
“Росава” vs “Златокрай-2017”
УТК vs “Авангард”
“Родень” vs “Альтаїр”
ФК “Тростянець” vs “Олімпік”
МФК “Первомайськ vs “Агродім”
“ЛНЗ-Лебедин” vs ФК “Тростянець”
МСК “Дніпро” vs ФК “Чернігів-Авангард” К.
ФК “Тростянець” vs “Атлет”
Шевченків край Г. vs “Урожай”
УТК-2 vs ФК “Тальне”
ФК “Сміла” vs “Колос” В.
“Слобода” vs “Базис-2”
“Вікторія” vs ФК “Чернігів-ЮСБ”
“Альтаїр” vs “Олімп”
“Базис” vs УТК
“Авангард” vs “Златокрай-2017”
“Родень” vs “Росава”
ФК “Біла Церква” vs “Рубікон”
ФК “Чернігів-Авангард” К. vs МФК “Первомайськ
“Агродім” vs МСК “Дніпро”
“Олімпік” vs “ЛНЗ-Лебедин”
“Рубікон” vs ФК “Тростянець”
“Базис-2” vs ФК “Сміла”
“Урожай” vs “Слобода”
ФК “Тальне” vs Шевченків край Г.
“Колос” В. vs УТК-2
ФК “Чернігів-ЮСБ” vs ФК “Біла Церква”
“Златокрай-2017” vs “Базис”
“Олімп” vs “Родень”
“Росава” vs “Авангард”
УТК vs “Альтаїр”
“Атлет” vs “Олімпік”
“ЛНЗ-Лебедин” vs “Агродім”
МФК “Первомайськ vs “Вікторія”
ФК “Тростянець” vs ФК “Чернігів-ЮСБ”
Шевченків край Г. vs “Колос” В.
“Урожай” vs “Базис-2”
УТК-2 vs ФК “Сміла”
“Слобода” vs ФК “Тальне”
“Олімпік” vs “Агродім”
“Атлет” vs “Рубікон”
ФК “Чернігів-Авангард” К. vs “ЛНЗ-Лебедин”
“Олімп” vs “Росава”
“Вікторія” vs МСК “Дніпро”
“Базис” vs “Авангард”
“Родень” vs УТК
“Альтаїр” vs “Златокрай-2017”
ФК “Біла Церква” vs МФК “Первомайськ
МСК “Дніпро” vs ФК “Біла Церква”
ФК “Чернігів-ЮСБ” vs “Атлет”
“ЛНЗ-Лебедин” vs “Вікторія”
“Златокрай-2017” vs “Родень”
“Росава” vs “Базис”
“Альтаїр” vs “Авангард”
УТК vs “Олімп”
“Агродім” vs ФК “Чернігів-Авангард” К.
МФК “Первомайськ vs ФК “Тростянець”
“Рубікон” vs “Олімпік”
ФК “Чернігів-ЮСБ” vs “Рубікон”
ФК “Біла Церква” vs “ЛНЗ-Лебедин”
ФК “Тростянець” vs МСК “Дніпро”
“Атлет” vs МФК “Первомайськ
“Олімпік” vs ФК “Чернігів-Авангард” К.
“Вікторія” vs “Агродім”
“Агродім” vs ФК “Біла Церква”
МФК “Первомайськ vs “Рубікон”
ФК “Чернігів-ЮСБ” vs “Олімпік”
МСК “Дніпро” vs “Атлет”
ФК “Чернігів-Авангард” К. vs “Вікторія”
“Олімп” vs “Златокрай-2017”
“Альтаїр” vs “Базис”
УТК vs “Росава”
НУЧК vs ВК “ДЮІ-Академія”
СК “Лиман” vs “Южанка-2” МВУФК-ДЮСШ №5
СК “Радіус”-СДЮСШОР №2 vs НУФВСУ
ВК “ДЮІ-Академія” vs МСК “Дніпро”
“Южанка-2” МВУФК-ДЮСШ №5 vs НУЧК
“ФОГТЛАНД” vs НУФВСУ
МСК “Дніпро” vs “Южанка-2” МВУФК-ДЮСШ №5
СК “Радіус”-СДЮСШОР №2 vs “ФОГТЛАНД”
ВК “ДЮІ-Академія” vs СК “Лиман”
ВК “ДЮІ-Академія” vs “Южанка-2” МВУФК-ДЮСШ №5
ЧІПБ Черкаси vs КДЮСШ №1 Черкаси
“Астра-ЧПТ” Черкаси vs КДЮСШ №1 Черкаси
“Астра-ЧПТ” Черкаси vs “Еврика-ЧНУ” Черкаси
“Україна Єдина” Черкаси vs “Ассоль” Сміла
ЧІПБ Черкаси vs “Азот” Черкаси
“Рувер” vs “Карбон”
“Громада-СУЕМ” vs “Яснозір’я”
“Черкасиобленерго” vs “Рятівник”
“Черкасиенергозбут” vs “Арка-Вдала”
“Карбон-2” vs “Гермес”
“Grenada” vs “Служба порятунку”
ЧФК vs МСК “Дніпро”
“Патріот” vs “Єдність”
Шполянська ОТГ vs “Дніпро” U-19
“Авангард” vs “Агро-старт”
НФК “Черкаси-Вергуни” vs ФК “Червона Слобода”
ФК “Мліїв” vs “Смілянщина”
“Ассоль” Сміла vs КДЮСШ №1 Черкаси
“Златогор” Золотоноша vs “Олімп” Черкаси
“Україна Єдина” Черкаси vs “Олімп” Черкаси
“Україна Єдина” Черкаси vs “Златогор” Золотоноша
ЧІПБ Черкаси vs “Азот” Черкаси
“Ладомир-2-5G” vs “КНУБ і А”
МСК “Дніпро” vs “Олімп КДЮСШ”
“Ладомир-2-5G” vs “Олімп КДЮСШ”
МСК “Дніпро” vs “КНУБ і А”
МСК “Дніпро” vs “Ладомир-2-5G”
“Олімп КДЮСШ” vs “КНУБ і А”
“Україна Єдина” Черкаси vs ЧІПБ Черкаси
“Азот” Черкаси vs “Ассоль” Сміла
“Трансгаз” Черкаси vs “Ассоль” Сміла
“Трансгаз” Черкаси vs “Олімп” Черкаси
“Олімп” Черкаси vs КДЮСШ №1 Черкаси
СК “Радіус”-СДЮСШОР №2 vs НУЧК
НУФВСУ vs СК “Лиман”
МСК “Дніпро” vs “ФОГТЛАНД”
НУФВСУ vs МСК “Дніпро”
НУЧК vs “ФОГТЛАНД”
СК “Лиман” vs СК “Радіус”-СДЮСШОР №2
МСК “Дніпро” vs СК “Радіус”-СДЮСШОР №2
“ФОГТЛАНД” vs СК “Лиман”
НУЧК vs НУФВСУ
ЧІПБ Черкаси vs “Еврика-ЧНУ” Черкаси
“Астра-ЧПТ” Черкаси vs МСК “Дніпро”
“Гермес” vs “Grenada”
“Дніпро” U-19 vs “Патріот”
“Цетус” vs ЧФК
МСК “Дніпро” vs “Рувер”
“Єдність” vs Шполянська ОТГ
“Рятівник” vs “Арка-Вдала”
“Яснозір’я” vs “Черкасиобленерго”
“Олімп” Черкаси vs “Азот” Черкаси
“Україна Єдина” Черкаси vs “Олімп” Черкаси
“Черкасиенергозбут” vs “Громада-СУЕМ”
“Агро-старт” vs “Косарі”
“Служба порятунку” vs “Карбон-2”
ФК “Червона Слобода” vs ФК “Мліїв”
“Смілянщина” vs НФК “Черкаси-Вергуни”
ФК “Червона Слобода” vs “Смілянщина”
“Цетус” vs МСК “Дніпро”
“Косарі” vs “Авангард” Ч.
ЧФК vs “Карбон”
“Яснозір’я” vs “Черкасиенергозбут”
“Єдність” vs “Дніпро” U-19
“Україна Єдина” Черкаси vs “Азот” Черкаси
“Златогор” Золотоноша vs “Ассоль” Сміла
“Трансгаз” Черкаси vs “Ассоль” Сміла
“Трансгаз” Черкаси vs “Златогор” Золотоноша
ЧІПБ Черкаси vs КДЮСШ №1 Черкаси
“Громада-СУЕМ” vs “Рятівник”
“Черкасиобленерго” vs “Арка-Вдала”
Шполянська ОТГ vs “Патріот”
ФК “Мліїв” vs НФК “Черкаси-Вергуни”
“Гермес” vs “Служба порятунку”
“Grenada” vs “Карбон-2”
“Цетус” vs “Карбон”
“Карбон-2” vs “Патріот”
“Дніпро” U-19 vs НФК “Черкаси-Вергуни”
“Карбон” vs МСК “Дніпро”
“Цетус” vs “Рувер”
“Черкасиенергозбут” vs “Черкасиобленерго”
“Рятівник” vs “Яснозір’я”
“Арка-Вдала” vs “Громада-СУЕМ”
ФК “Мліїв” vs “Єдність”
“Косарі” vs “Смілянщина”
“Служба порятунку” vs “Авангард” Ч.
Шполянська ОТГ vs ФК “Червона Слобода”
“Grenada” vs “Гермес”
“Азот” Черкаси vs КДЮСШ №1 Черкаси
“Україна Єдина” Черкаси vs КДЮСШ №1 Черкаси
“Агро-старт” vs “Єдність”
НФК “Черкаси-Вергуни” vs “Карбон-2”
“Рувер” vs ЧФК
“Черкасиенергозбут” vs “Рятівник”
“Дніпро” U-19 vs “Смілянщина”
“Черкасиобленерго” vs “Громада-СУЕМ”
“Яснозір’я” vs “Арка-Вдала”
“Авангард” Ч. vs “Косарі”
ФК “Червона Слобода” vs ФК “Мліїв”
“Гермес” vs Шполянська ОТГ
“Патріот” vs “Служба порятунку”
“Рятівник” vs “Черкасиобленерго”
“Дніпро” U-19 vs “Косарі”
“Яснозір’я” vs “Громада-СУЕМ”
“Карбон” vs “Рувер”
МСК “Дніпро” vs ЧФК
“Grenada” vs “Єдність”
“Черкасиенергозбут” vs “Арка-Вдала”
ФК “Мліїв” vs Шполянська ОТГ
“Патріот” vs “Авангард” Ч.
“Карбон-2” vs “Смілянщина”
“Агро-старт” vs ФК “Червона Слобода”
“Служба порятунку” vs НФК “Черкаси-Вергуни”
“Смілянщина” vs “Служба порятунку”
“Авангард” Ч. vs “Дніпро” U-19
НФК “Черкаси-Вергуни” vs “Патріот”
“Рувер” vs МСК “Дніпро”
ЧФК vs “Цетус”
“Арка-Вдала” vs “Рятівник”
“Громада-СУЕМ” vs “Черкасиенергозбут”
“Черкасиобленерго” vs “Яснозір’я”
“Карбон-2” vs “Косарі”
Шполянська ОТГ vs “Агро-старт”
“Гермес” vs ФК “Мліїв”
ФК “Червона Слобода” vs “Grenada”
“Дніпро” U-19 vs “Служба порятунку”
ФК “Червона Слобода” vs “Єдність”
“Гермес” vs “Агро-старт”
“Смілянщина” vs “Патріот”
“Цетус” vs МСК “Дніпро”
“Карбон” vs ЧФК
“Карбон-2” vs “Дніпро” U-19
“Черкасиенергозбут” vs “Яснозір’я”
“Ассоль” Сміла vs “Олімп” Черкаси
“Трансгаз” Черкаси vs КДЮСШ №1 Черкаси
“Златогор” Золотоноша vs “Азот” Черкаси
“Трансгаз” Черкаси vs ЧІПБ Черкаси
“Златогор” Золотоноша vs “Україна Єдина” Черкаси
“Рятівник” vs “Громада-СУЕМ”
“Арка-Вдала” vs “Черкасиобленерго”
“Служба порятунку” vs “Косарі”
“Grenada” vs Шполянська ОТГ
“Агро-старт” vs ФК “Мліїв”
“Гермес” vs “Єдність”
НФК “Черкаси-Вергуни” vs “Авангард” Ч.
МСК “Дніпро” vs КДЮСШ №1 Черкаси
МСК “Дніпро” vs “Еврика-ЧНУ” Черкаси
“Астра-ЧПТ” Черкаси vs ЧІПБ Черкаси
“Еврика-ЧНУ” Черкаси vs КДЮСШ №1 Черкаси
МСК “Дніпро” vs “Карбон”
“Рувер” vs “Цетус”
“Косарі” vs “Патріот”
“Черкасиобленерго” vs “Черкасиенергозбут”
ЧІПБ Черкаси vs “Олімп” Черкаси
“Ассоль” Сміла vs КДЮСШ №1 Черкаси
ЧІПБ Черкаси vs “Ассоль” Сміла
“Трансгаз” Черкаси vs “Олімп” Черкаси
“Трансгаз” Черкаси vs “Україна Єдина” Черкаси
ФК “Мліїв” vs “Grenada”
“Яснозір’я” vs “Рятівник”
“Громада-СУЕМ” vs “Арка-Вдала”
“Смілянщина” vs НФК “Черкаси-Вергуни”
“Авангард” Ч. vs “Карбон-2”
МСК “Дніпро” vs ЧІПБ Черкаси
КДЮСШ №1 Черкаси vs “Астра-ЧПТ” Черкаси
“Астра-ЧПТ” Черкаси vs “Еврика-ЧНУ” Черкаси
“Азот” Черкаси vs “Ассоль” Сміла
“Україна Єдина” Черкаси vs “Ассоль” Сміла
“Азот” Черкаси vs КДЮСШ №1 Черкаси
“Златогор” Золотоноша vs “Олімп” Черкаси
“Златогор” Золотоноша vs ЧІПБ Черкаси
“Патріот” vs МСК “Дніпро” U-19
“Служба порятунку” vs “Карбон-2”
ЧФК vs “Рувер”
“Смілянщина” vs “Авангард” Ч.
“Карбон” vs “Цетус”
НФК “Черкаси-Вергуни” vs “Косарі”
“Єдність” vs Шполянська ОТГ
“Арка-Вдала” vs “Яснозір’я”
ФК “Червона Слобода” vs “Гермес”
“Рятівник” vs “Черкасиенергозбут”
“Grenada” vs “Агро-старт”
“Громада-СУЕМ” vs “Черкасиобленерго”
МСК “Дніпро” vs “Астра-ЧПТ” Черкаси
“Ладомир-2-5G” vs “КНУБ і А”
МСК “Дніпро” vs “Олімп КДЮСШ”
ЧІПБ Черкаси vs КДЮСШ №1 Черкаси
ЧІПБ Черкаси vs “Еврика-ЧНУ” Черкаси
“Олімп КДЮСШ” vs “Ладомир-2-5G”
МСК “Дніпро” vs “КНУБ і А”
“КНУБ і А” vs “Олімп КДЮСШ”
МСК “Дніпро” vs “Ладомир-2-5G”
ДЮФК “Атлетик” vs МСК “Дніпро” U-19
“Лідер” vs СК “Дніпро-1-Борисфен”
ФК “Нікополь” vs “Маолдіс”
ДЮФК “Олімпік” vs “Зоря-Миронівщини”
“Гірник” vs СДЮСШОР “Металург”
“Олімп” Черкаси vs КДЮСШ №1 Черкаси
“Трансгаз” Черкаси vs “Азот” Черкаси
КДЮСШ №1 Черкаси vs “Златогор” Золотоноша
“Трансгаз” Черкаси vs “Златогор” Золотоноша
ЧІПБ Черкаси vs “Україна Єдина” Черкаси
“Атлет” vs “ЛНЗ-Лебедин”
ВК “ДЮІ-Академія” vs СК “Радіус”-СДЮСШОР №2
НУЧК vs СК “Лиман”
“Южанка-2” МВУФК-ДЮСШ №5 vs “ФОГТЛАНД”
ФК “Біла Церква” vs “Авангард” К.
“Олімпік” vs “Вікторія”
“Тростянець-2” vs “Агродім”
ФК “Чернігів” vs МФК “Первомайськ
“Рубікон-Вишневе” vs МСК “Дніпро”
СДЮСШОР “Металург” vs ФК “Нікополь”
СК “Лиман” vs МСК “Дніпро”
“Южанка-2” МВУФК-ДЮСШ №5 vs НУФВСУ
“ФОГТЛАНД” vs ВК “ДЮІ-Академія”
“Альтаїр” vs “Златокрай-2017”
“Росава” vs “Базис”
УТК vs “Росава”
“Альтаїр” vs “Златокрай-2017”
“Росава” vs “Базис”
УТК vs “Родень”
МСК “Дніпро” U-19 vs “Наша Ряба”
НУФВСУ vs ВК “ДЮІ-Академія”
СК “Радіус”-СДЮСШОР №2 vs “Южанка-2” МВУФК-ДЮСШ №5
НУЧК vs МСК “Дніпро”
СК “Дніпро-1-Борисфен” vs ДЮФК “Атлетик”
МСК “Дніпро” U-19 vs ДЮФК “Олімпік”
“Зоря-Миронівщини” vs “Гірник”
“Маолдіс” vs “Лідер”
МСК “Дніпро” vs ФК “Чернігів”
“Авангард” К. vs “Тростянець-2”
“Атлет” vs “Агродім”
МФК “Первомайськ vs “Олімпік”
“Вікторія” vs ФК “Біла Церква”
“ЛНЗ-Лебедин” vs “Рубікон-Вишневе”
“Родень” vs “Олімп”
“Златокрай-2017” vs УТК
“Базис” vs “Альтаїр”
“Наша Ряба” vs “Росава”
МСК “Дніпро” vs “Авангард”
МСК “Дніпро” U-19 vs “Зоря-Миронівщини”
“Олімпік” vs СК “Дніпро-1-Борисфен”
ДЮФК “Атлетик” vs “Маолдіс”
“Лідер” vs СДЮСШОР “Металург”
ФК “Нікополь” vs “Гірник”
МФК “Первомайськ vs МСК “Дніпро”
“Тростянець-2” vs “Вікторія”
“Атлет” vs “Авангард” К.
ФК “Чернігів” vs “ЛНЗ-Лебедин”
“Агродім” vs “Рубікон-Вишневе”
“Олімпік” vs ФК “Біла Церква”
“Авангард” vs “Олімп”
“Базис” vs “Златокрай-2017”
“Гірник” vs “Лідер”
“Маолдіс” vs ДЮФК “Олімпік”
СК “Дніпро-1-Борисфен” vs МСК “Дніпро” U-19
“Зоря-Миронівщини” vs ФК “Нікополь”
СДЮСШОР “Металург” vs ДЮФК “Атлетик”
МСК “Дніпро” vs “Вікторія”
ФК “Чернігів” vs “Тростянець-2”
“Тростянець-2” vs ФК “Біла Церква”
МСК “Дніпро” vs “Олімпік”
“Атлет” vs “Вікторія”
“Авангард” vs “Родень”
“Росава” vs МСК “Дніпро”
“Альтаїр” vs “Наша Ряба”
УТК vs “Базис”
“Олімп” vs “Златокрай-2017”
МФК “Первомайськ vs “ЛНЗ-Лебедин”
ФК “Чернігів” vs “Агродім”
“Рубікон-Вишневе” vs “Авангард” К.
СК “Дніпро-1-Борисфен” vs “Зоря-Миронівщини”
МСК “Дніпро” U-19 vs “Маолдіс”
ДЮФК “Олімпік” vs СДЮСШОР “Металург”
ДЮФК “Атлетик” vs “Гірник”
“Лідер” vs ФК “Нікополь”
“Олімпік” vs “Тростянець-2”
“ЛНЗ-Лебедин” vs МСК “Дніпро”
“Агродім” vs МФК “Первомайськ
“Авангард” К. vs ФК “Чернігів”
“Вікторія” vs “Рубікон-Вишневе”
ФК “Біла Церква” vs “Атлет”
“Росава” vs “Авангард”
“Златокрай-2017” vs “Родень”
“Базис” vs “Олімп”
“Наша Ряба” vs УТК
МСК “Дніпро” vs “Альтаїр”
“Маолдіс” vs СК “Дніпро-1-Борисфен”
СДЮСШОР “Металург” vs МСК “Дніпро” U-19
“Гірник” vs ДЮФК “Олімпік”
ФК “Нікополь” vs ДЮФК “Атлетик”
“Зоря-Миронівщини” vs “Лідер”
“Атлет” vs “Тростянець-2”
“ЛНЗ-Лебедин” vs “Олімпік”
“Рубікон-Вишневе” vs ФК “Біла Церква”
ФК “Чернігів” vs “Вікторія”
МФК “Первомайськ vs “Авангард” К.
“Олімп” vs “Наша Ряба”
“Альтаїр” vs “Росава”
“Авангард” vs “Златокрай-2017”
“Родень” vs “Базис”
УТК vs МСК “Дніпро”
МСК “Дніпро” vs “Агродім”
МСК “Дніпро” U-19 vs “Гірник”
ДЮФК “Атлетик” vs “Лідер”
ДЮФК “Олімпік” vs ФК “Нікополь”
СК “Дніпро-1-Борисфен” vs СДЮСШОР “Металург”
“Маолдіс” vs “Зоря-Миронівщини”
“Тростянець-2” vs “Рубікон-Вишневе”
“Росава” vs УТК
“Авангард” vs “Альтаїр”
“Наша Ряба” vs “Родень”
“Агродім” vs “ЛНЗ-Лебедин”
“Авангард” К. vs МСК “Дніпро”
“Вікторія” vs МФК “Первомайськ
ФК “Біла Церква” vs ФК “Чернігів”
“Олімпік” vs “Атлет”
МСК “Дніпро” vs “Олімп”
“Лідер” vs ДЮФК “Олімпік”
СДЮСШОР “Металург” vs “Маолдіс”
“Гірник” vs СК “Дніпро-1-Борисфен”
ФК “Нікополь” vs МСК “Дніпро” U-19
“Зоря-Миронівщини” vs ДЮФК “Атлетик”
“Златокрай-2017” vs “Наша Ряба”
“Олімп” vs “Росава”
УТК vs “Альтаїр”
“ЛНЗ-Лебедин” vs “Авангард” К.
“Рубікон-Вишневе” vs “Атлет”
МФК “Первомайськ vs ФК “Біла Церква”
“Агродім” vs “Олімпік”
“Авангард” vs “Базис”
“Родень” vs МСК “Дніпро”
ДЮФК “Олімпік” vs ДЮФК “Атлетик”
МСК “Дніпро” U-19 vs “Лідер”
СК “Дніпро-1-Борисфен” vs ФК “Нікополь”
“Маолдіс” vs “Гірник”
СДЮСШОР “Металург” vs “Зоря-Миронівщини”
“Тростянець-2” vs МФК “Первомайськ
“Альтаїр” vs “Олімп”
“Наша Ряба” vs “Базис”
“Росава” vs “Родень”
УТК vs “Авангард”
“Авангард” К. vs “Агродім”
“Вікторія” vs “ЛНЗ-Лебедин”
ФК “Біла Церква” vs МСК “Дніпро”
“Атлет” vs ФК “Чернігів”
“Олімпік” vs “Рубікон-Вишневе”
МСК “Дніпро” vs “Златокрай-2017”
МСК “Дніпро” vs “Тростянець-2”
“Златокрай-2017” vs “Росава”
“Авангард” vs “Наша Ряба”
“Родень” vs “Альтаїр”
“ЛНЗ-Лебедин” vs ФК “Біла Церква”
ФК “Чернігів” vs “Рубікон-Вишневе”
МФК “Первомайськ vs “Атлет”
“Агродім” vs “Вікторія”
“Авангард” К. vs “Олімпік”
“Базис” vs МСК “Дніпро”
“Олімп” vs УТК
“ЛНЗ-Лебедин” vs “Тростянець-2”
“Вікторія” vs “Авангард” К.
ФК “Біла Церква” vs “Агродім”
“Атлет” vs МСК “Дніпро”
“Рубікон-Вишневе” vs МФК “Первомайськ
“Олімпік” vs ФК “Чернігів”
МСК “Дніпро” vs “Рубікон-Вишневе”
“ЛНЗ-Лебедин” vs “Атлет”
МФК “Первомайськ vs ФК “Чернігів”
“Авангард” К. vs ФК “Біла Церква”
“Вікторія” vs “Олімпік”
“Агродім” vs “Тростянець-2”
“Тростянець-2” vs “Авангард” К.
ФК “Біла Церква” vs “Вікторія”
“Агродім” vs “Атлет”
“Рубікон-Вишневе” vs “ЛНЗ-Лебедин”
МСК “Дніпро” vs ФК “Чернігів”
ДЮФК “Олімпік” vs МФК “Первомайськ
МСК “Дніпро” vs МФК “Первомайськ
“ЛНЗ-Лебедин” vs ФК “Чернігів”
“Вікторія” vs “Тростянець-2”
“Рубікон-Вишневе” vs “Агродім”
“Авангард” К. vs “Атлет”
ФК “Біла Церква” vs “Олімпік”
“Наша Ряба” vs “Златокрай-2017”
“Альтаїр” vs УТК
“Базис” vs “Росава”
“Родень” vs УТК
“Златокрай-2017” vs “Альтаїр”
“Наша Ряба” vs МСК “Дніпро”
“Олімп” vs “Авангард”
“Альтаїр” vs “Базис”
УТК vs “Златокрай-2017”
“Росава” vs “Наша Ряба”
“Авангард” vs МСК “Дніпро”
“Олімп” vs “Родень”
“Олімп” vs МСК “Дніпро”
МСК “Дніпро” vs “Росава”
“Златокрай-2017” vs “Олімп”
“Наша Ряба” vs “Альтаїр”
“Базис” vs УТК
“Родень” vs “Авангард”
“Олімп” vs “Базис”
“Альтаїр” vs МСК “Дніпро”