Fixtures & Results

25 Вересень, 2019

This is an example Календар. As a new SportsPress user, you should go to your dashboard to delete this Календар and create new Calendars for your content. Have fun!

Fixtures & Results

ДатаМатчЧас/РезультатArticle
ФК “Тростянець” vs ФК “Чернігів-ЮСБ”
Шевченків край Г. vs “Колос” В.
“Урожай” vs “Базис-2”
УТК-2 vs ФК “Сміла”
“Слобода” vs ФК “Тальне”
“Олімпік” vs “Агродім”
“Атлет” vs “Рубікон”
ФК “Чернігів-Авангард” К. vs “ЛНЗ-Лебедин”
“Олімп” vs “Росава”
“Вікторія” vs МСК “Дніпро”
“Базис” vs “Авангард”
“Родень” vs УТК
“Альтаїр” vs “Златокрай-2017”
ФК “Біла Церква” vs МФК “Первомайськ
МСК “Дніпро” vs ФК “Біла Церква”
ФК “Чернігів-ЮСБ” vs “Атлет”
“ЛНЗ-Лебедин” vs “Вікторія”
“Златокрай-2017” vs “Родень”
“Росава” vs “Базис”
“Альтаїр” vs “Авангард”
УТК vs “Олімп”
“Агродім” vs ФК “Чернігів-Авангард” К.
МФК “Первомайськ vs ФК “Тростянець”
“Рубікон” vs “Олімпік”
ФК “Чернігів-ЮСБ” vs “Рубікон”
ФК “Біла Церква” vs “ЛНЗ-Лебедин”
ФК “Тростянець” vs МСК “Дніпро”
“Атлет” vs МФК “Первомайськ
“Олімпік” vs ФК “Чернігів-Авангард” К.
“Вікторія” vs “Агродім”
“Агродім” vs ФК “Біла Церква”
МФК “Первомайськ vs “Рубікон”
ФК “Чернігів-ЮСБ” vs “Олімпік”
МСК “Дніпро” vs “Атлет”
ФК “Чернігів-Авангард” К. vs “Вікторія”
“Олімп” vs “Златокрай-2017”
“Альтаїр” vs “Базис”
УТК vs “Росава”
НУЧК vs ВК “ДЮІ-Академія”
СК “Лиман” vs “Южанка-2” МВУФК-ДЮСШ №5
СК “Радіус”-СДЮСШОР №2 vs НУФВСУ
ВК “ДЮІ-Академія” vs МСК “Дніпро”
“Южанка-2” МВУФК-ДЮСШ №5 vs НУЧК
“ФОГТЛАНД” vs НУФВСУ
МСК “Дніпро” vs “Южанка-2” МВУФК-ДЮСШ №5
СК “Радіус”-СДЮСШОР №2 vs “ФОГТЛАНД”
ВК “ДЮІ-Академія” vs СК “Лиман”
ВК “ДЮІ-Академія” vs “Южанка-2” МВУФК-ДЮСШ №5
ЧІПБ Черкаси vs КДЮСШ №1 Черкаси
“Астра-ЧПТ” Черкаси vs КДЮСШ №1 Черкаси
“Астра-ЧПТ” Черкаси vs “Еврика-ЧНУ” Черкаси
“Україна Єдина” Черкаси vs “Ассоль” Сміла
ЧІПБ Черкаси vs “Азот” Черкаси
“Рувер” vs “Карбон”
“Громада-СУЕМ” vs “Яснозір’я”
“Черкасиобленерго” vs “Рятівник”
“Черкасиенергозбут” vs “Арка-Вдала”
“Карбон-2” vs “Гермес”
“Grenada” vs “Служба порятунку”
ЧФК vs МСК “Дніпро”
“Патріот” vs “Єдність”
Шполянська ОТГ vs “Дніпро” U-19
“Авангард” vs “Агро-старт”
НФК “Черкаси-Вергуни” vs ФК “Червона Слобода”
ФК “Мліїв” vs “Смілянщина”
“Ассоль” Сміла vs КДЮСШ №1 Черкаси
“Златогор” Золотоноша vs “Олімп” Черкаси
“Україна Єдина” Черкаси vs “Олімп” Черкаси
“Україна Єдина” Черкаси vs “Златогор” Золотоноша
ЧІПБ Черкаси vs “Азот” Черкаси
“Ладомир-2-5G” vs “КНУБ і А”
МСК “Дніпро” vs “Олімп КДЮСШ”
“Ладомир-2-5G” vs “Олімп КДЮСШ”
МСК “Дніпро” vs “КНУБ і А”
МСК “Дніпро” vs “Ладомир-2-5G”
“Олімп КДЮСШ” vs “КНУБ і А”
“Україна Єдина” Черкаси vs ЧІПБ Черкаси
“Азот” Черкаси vs “Ассоль” Сміла
“Трансгаз” Черкаси vs “Ассоль” Сміла
“Трансгаз” Черкаси vs “Олімп” Черкаси
“Олімп” Черкаси vs КДЮСШ №1 Черкаси
СК “Радіус”-СДЮСШОР №2 vs НУЧК
НУФВСУ vs СК “Лиман”
МСК “Дніпро” vs “ФОГТЛАНД”
НУФВСУ vs МСК “Дніпро”
НУЧК vs “ФОГТЛАНД”
СК “Лиман” vs СК “Радіус”-СДЮСШОР №2
МСК “Дніпро” vs СК “Радіус”-СДЮСШОР №2
“ФОГТЛАНД” vs СК “Лиман”
НУЧК vs НУФВСУ
ЧІПБ Черкаси vs “Еврика-ЧНУ” Черкаси
“Астра-ЧПТ” Черкаси vs МСК “Дніпро”
“Гермес” vs “Grenada”
“Дніпро” U-19 vs “Патріот”
“Цетус” vs ЧФК
МСК “Дніпро” vs “Рувер”
“Єдність” vs Шполянська ОТГ
“Рятівник” vs “Арка-Вдала”
“Яснозір’я” vs “Черкасиобленерго”
“Олімп” Черкаси vs “Азот” Черкаси
“Україна Єдина” Черкаси vs “Олімп” Черкаси
“Черкасиенергозбут” vs “Громада-СУЕМ”
“Агро-старт” vs “Косарі”
“Служба порятунку” vs “Карбон-2”
ФК “Червона Слобода” vs ФК “Мліїв”
“Смілянщина” vs НФК “Черкаси-Вергуни”
ФК “Червона Слобода” vs “Смілянщина”
“Цетус” vs МСК “Дніпро”
“Косарі” vs “Авангард” Ч.
ЧФК vs “Карбон”
“Яснозір’я” vs “Черкасиенергозбут”
“Єдність” vs “Дніпро” U-19
“Україна Єдина” Черкаси vs “Азот” Черкаси
“Златогор” Золотоноша vs “Ассоль” Сміла
“Трансгаз” Черкаси vs “Ассоль” Сміла
“Трансгаз” Черкаси vs “Златогор” Золотоноша
ЧІПБ Черкаси vs КДЮСШ №1 Черкаси
“Громада-СУЕМ” vs “Рятівник”
“Черкасиобленерго” vs “Арка-Вдала”
Шполянська ОТГ vs “Патріот”
ФК “Мліїв” vs НФК “Черкаси-Вергуни”
“Гермес” vs “Служба порятунку”
“Grenada” vs “Карбон-2”
“Цетус” vs “Карбон”
“Карбон-2” vs “Патріот”
“Дніпро” U-19 vs НФК “Черкаси-Вергуни”
“Карбон” vs МСК “Дніпро”
“Цетус” vs “Рувер”
“Черкасиенергозбут” vs “Черкасиобленерго”
“Рятівник” vs “Яснозір’я”
“Арка-Вдала” vs “Громада-СУЕМ”
ФК “Мліїв” vs “Єдність”
“Косарі” vs “Смілянщина”
“Служба порятунку” vs “Авангард” Ч.
Шполянська ОТГ vs ФК “Червона Слобода”
“Grenada” vs “Гермес”
“Азот” Черкаси vs КДЮСШ №1 Черкаси
“Україна Єдина” Черкаси vs КДЮСШ №1 Черкаси
“Агро-старт” vs “Єдність”
НФК “Черкаси-Вергуни” vs “Карбон-2”
“Рувер” vs ЧФК
“Черкасиенергозбут” vs “Рятівник”
“Дніпро” U-19 vs “Смілянщина”
“Черкасиобленерго” vs “Громада-СУЕМ”
“Яснозір’я” vs “Арка-Вдала”
“Авангард” Ч. vs “Косарі”
ФК “Червона Слобода” vs ФК “Мліїв”
“Гермес” vs Шполянська ОТГ
“Патріот” vs “Служба порятунку”
“Рятівник” vs “Черкасиобленерго”
“Дніпро” U-19 vs “Косарі”
“Яснозір’я” vs “Громада-СУЕМ”
“Карбон” vs “Рувер”
МСК “Дніпро” vs ЧФК
“Grenada” vs “Єдність”
“Черкасиенергозбут” vs “Арка-Вдала”
ФК “Мліїв” vs Шполянська ОТГ
“Патріот” vs “Авангард” Ч.
“Карбон-2” vs “Смілянщина”
“Агро-старт” vs ФК “Червона Слобода”
“Служба порятунку” vs НФК “Черкаси-Вергуни”
“Смілянщина” vs “Служба порятунку”
“Авангард” Ч. vs “Дніпро” U-19
НФК “Черкаси-Вергуни” vs “Патріот”
“Рувер” vs МСК “Дніпро”
ЧФК vs “Цетус”
“Арка-Вдала” vs “Рятівник”
“Громада-СУЕМ” vs “Черкасиенергозбут”
“Черкасиобленерго” vs “Яснозір’я”
“Карбон-2” vs “Косарі”
Шполянська ОТГ vs “Агро-старт”
“Гермес” vs ФК “Мліїв”
ФК “Червона Слобода” vs “Grenada”
“Дніпро” U-19 vs “Служба порятунку”
ФК “Червона Слобода” vs “Єдність”
“Гермес” vs “Агро-старт”
“Смілянщина” vs “Патріот”
“Цетус” vs МСК “Дніпро”
“Карбон” vs ЧФК
“Карбон-2” vs “Дніпро” U-19
“Черкасиенергозбут” vs “Яснозір’я”
“Ассоль” Сміла vs “Олімп” Черкаси
“Трансгаз” Черкаси vs КДЮСШ №1 Черкаси
“Златогор” Золотоноша vs “Азот” Черкаси
“Трансгаз” Черкаси vs ЧІПБ Черкаси
“Златогор” Золотоноша vs “Україна Єдина” Черкаси
“Рятівник” vs “Громада-СУЕМ”
“Арка-Вдала” vs “Черкасиобленерго”
“Служба порятунку” vs “Косарі”
“Grenada” vs Шполянська ОТГ
“Агро-старт” vs ФК “Мліїв”
“Гермес” vs “Єдність”
НФК “Черкаси-Вергуни” vs “Авангард” Ч.
МСК “Дніпро” vs КДЮСШ №1 Черкаси
МСК “Дніпро” vs “Еврика-ЧНУ” Черкаси
“Астра-ЧПТ” Черкаси vs ЧІПБ Черкаси
“Еврика-ЧНУ” Черкаси vs КДЮСШ №1 Черкаси
МСК “Дніпро” vs “Карбон”
“Рувер” vs “Цетус”
“Косарі” vs “Патріот”
“Черкасиобленерго” vs “Черкасиенергозбут”
ЧІПБ Черкаси vs “Олімп” Черкаси
“Ассоль” Сміла vs КДЮСШ №1 Черкаси
ЧІПБ Черкаси vs “Ассоль” Сміла
“Трансгаз” Черкаси vs “Олімп” Черкаси
“Трансгаз” Черкаси vs “Україна Єдина” Черкаси
ФК “Мліїв” vs “Grenada”
“Яснозір’я” vs “Рятівник”
“Громада-СУЕМ” vs “Арка-Вдала”
“Смілянщина” vs НФК “Черкаси-Вергуни”
“Авангард” Ч. vs “Карбон-2”
МСК “Дніпро” vs ЧІПБ Черкаси
КДЮСШ №1 Черкаси vs “Астра-ЧПТ” Черкаси
“Астра-ЧПТ” Черкаси vs “Еврика-ЧНУ” Черкаси
“Азот” Черкаси vs “Ассоль” Сміла
“Україна Єдина” Черкаси vs “Ассоль” Сміла
“Азот” Черкаси vs КДЮСШ №1 Черкаси
“Златогор” Золотоноша vs “Олімп” Черкаси
“Златогор” Золотоноша vs ЧІПБ Черкаси
“Патріот” vs МСК “Дніпро” U-19
“Служба порятунку” vs “Карбон-2”
ЧФК vs “Рувер”
“Смілянщина” vs “Авангард” Ч.
“Карбон” vs “Цетус”
НФК “Черкаси-Вергуни” vs “Косарі”
“Єдність” vs Шполянська ОТГ
“Арка-Вдала” vs “Яснозір’я”
ФК “Червона Слобода” vs “Гермес”
“Рятівник” vs “Черкасиенергозбут”
“Grenada” vs “Агро-старт”
“Громада-СУЕМ” vs “Черкасиобленерго”
МСК “Дніпро” vs “Астра-ЧПТ” Черкаси
“Ладомир-2-5G” vs “КНУБ і А”
МСК “Дніпро” vs “Олімп КДЮСШ”
ЧІПБ Черкаси vs КДЮСШ №1 Черкаси
ЧІПБ Черкаси vs “Еврика-ЧНУ” Черкаси
“Олімп КДЮСШ” vs “Ладомир-2-5G”
МСК “Дніпро” vs “КНУБ і А”
“КНУБ і А” vs “Олімп КДЮСШ”
МСК “Дніпро” vs “Ладомир-2-5G”
ДЮФК “Атлетик” vs МСК “Дніпро” U-19
“Лідер” vs СК “Дніпро-1-Борисфен”
ФК “Нікополь” vs “Маолдіс”
ДЮФК “Олімпік” vs “Зоря-Миронівщини”
“Гірник” vs СДЮСШОР “Металург”
“Олімп” Черкаси vs КДЮСШ №1 Черкаси
“Трансгаз” Черкаси vs “Азот” Черкаси
КДЮСШ №1 Черкаси vs “Златогор” Золотоноша
“Трансгаз” Черкаси vs “Златогор” Золотоноша
ЧІПБ Черкаси vs “Україна Єдина” Черкаси
“Атлет” vs “ЛНЗ-Лебедин”
ВК “ДЮІ-Академія” vs СК “Радіус”-СДЮСШОР №2
НУЧК vs СК “Лиман”
“Южанка-2” МВУФК-ДЮСШ №5 vs “ФОГТЛАНД”
ФК “Біла Церква” vs “Авангард” К.
“Олімпік” vs “Вікторія”
“Тростянець-2” vs “Агродім”
ФК “Чернігів” vs МФК “Первомайськ
“Рубікон-Вишневе” vs МСК “Дніпро”
СДЮСШОР “Металург” vs ФК “Нікополь”
СК “Лиман” vs МСК “Дніпро”
“Южанка-2” МВУФК-ДЮСШ №5 vs НУФВСУ
“ФОГТЛАНД” vs ВК “ДЮІ-Академія”
“Альтаїр” vs “Златокрай-2017”
“Росава” vs “Базис”
УТК vs “Росава”
“Альтаїр” vs “Златокрай-2017”
“Росава” vs “Базис”
УТК vs “Родень”
МСК “Дніпро” U-19 vs “Наша Ряба”
НУФВСУ vs ВК “ДЮІ-Академія”
СК “Радіус”-СДЮСШОР №2 vs “Южанка-2” МВУФК-ДЮСШ №5
НУЧК vs МСК “Дніпро”
СК “Дніпро-1-Борисфен” vs ДЮФК “Атлетик”
МСК “Дніпро” U-19 vs ДЮФК “Олімпік”
“Зоря-Миронівщини” vs “Гірник”
“Маолдіс” vs “Лідер”
МСК “Дніпро” vs ФК “Чернігів”
“Авангард” К. vs “Тростянець-2”
“Атлет” vs “Агродім”
МФК “Первомайськ vs “Олімпік”
“Вікторія” vs ФК “Біла Церква”
“ЛНЗ-Лебедин” vs “Рубікон-Вишневе”
“Родень” vs “Олімп”
“Златокрай-2017” vs УТК
“Базис” vs “Альтаїр”
“Наша Ряба” vs “Росава”
МСК “Дніпро” vs “Авангард”
МСК “Дніпро” U-19 vs “Зоря-Миронівщини”
“Олімпік” vs СК “Дніпро-1-Борисфен”
ДЮФК “Атлетик” vs “Маолдіс”
“Лідер” vs СДЮСШОР “Металург”
ФК “Нікополь” vs “Гірник”
МФК “Первомайськ vs МСК “Дніпро”
“Тростянець-2” vs “Вікторія”
“Атлет” vs “Авангард” К.
ФК “Чернігів” vs “ЛНЗ-Лебедин”
“Агродім” vs “Рубікон-Вишневе”
“Олімпік” vs ФК “Біла Церква”
“Авангард” vs “Олімп”
“Базис” vs “Златокрай-2017”
“Гірник” vs “Лідер”
“Маолдіс” vs ДЮФК “Олімпік”
СК “Дніпро-1-Борисфен” vs МСК “Дніпро” U-19
“Зоря-Миронівщини” vs ФК “Нікополь”
СДЮСШОР “Металург” vs ДЮФК “Атлетик”
МСК “Дніпро” vs “Вікторія”
ФК “Чернігів” vs “Тростянець-2”
“Тростянець-2” vs ФК “Біла Церква”
МСК “Дніпро” vs “Олімпік”
“Атлет” vs “Вікторія”
“Авангард” vs “Родень”
“Росава” vs МСК “Дніпро”
“Альтаїр” vs “Наша Ряба”
УТК vs “Базис”
“Олімп” vs “Златокрай-2017”
МФК “Первомайськ vs “ЛНЗ-Лебедин”
ФК “Чернігів” vs “Агродім”
“Рубікон-Вишневе” vs “Авангард” К.
СК “Дніпро-1-Борисфен” vs “Зоря-Миронівщини”
МСК “Дніпро” U-19 vs “Маолдіс”
ДЮФК “Олімпік” vs СДЮСШОР “Металург”
ДЮФК “Атлетик” vs “Гірник”
“Лідер” vs ФК “Нікополь”
“Олімпік” vs “Тростянець-2”
“ЛНЗ-Лебедин” vs МСК “Дніпро”
“Агродім” vs МФК “Первомайськ
“Авангард” К. vs ФК “Чернігів”
“Вікторія” vs “Рубікон-Вишневе”
ФК “Біла Церква” vs “Атлет”
“Росава” vs “Авангард”
“Златокрай-2017” vs “Родень”
“Базис” vs “Олімп”
“Наша Ряба” vs УТК
МСК “Дніпро” vs “Альтаїр”
“Маолдіс” vs СК “Дніпро-1-Борисфен”
СДЮСШОР “Металург” vs МСК “Дніпро” U-19
“Гірник” vs ДЮФК “Олімпік”
ФК “Нікополь” vs ДЮФК “Атлетик”
“Зоря-Миронівщини” vs “Лідер”
“Атлет” vs “Тростянець-2”
“ЛНЗ-Лебедин” vs “Олімпік”
“Рубікон-Вишневе” vs ФК “Біла Церква”
ФК “Чернігів” vs “Вікторія”
МФК “Первомайськ vs “Авангард” К.
“Олімп” vs “Наша Ряба”
“Альтаїр” vs “Росава”
“Авангард” vs “Златокрай-2017”
“Родень” vs “Базис”
УТК vs МСК “Дніпро”
МСК “Дніпро” vs “Агродім”
МСК “Дніпро” U-19 vs “Гірник”
ДЮФК “Атлетик” vs “Лідер”
ДЮФК “Олімпік” vs ФК “Нікополь”
СК “Дніпро-1-Борисфен” vs СДЮСШОР “Металург”
“Маолдіс” vs “Зоря-Миронівщини”
“Тростянець-2” vs “Рубікон-Вишневе”
“Росава” vs УТК
“Авангард” vs “Альтаїр”
“Наша Ряба” vs “Родень”
“Агродім” vs “ЛНЗ-Лебедин”
“Авангард” К. vs МСК “Дніпро”
“Вікторія” vs МФК “Первомайськ
ФК “Біла Церква” vs ФК “Чернігів”
“Олімпік” vs “Атлет”
МСК “Дніпро” vs “Олімп”
“Лідер” vs ДЮФК “Олімпік”
СДЮСШОР “Металург” vs “Маолдіс”
“Гірник” vs СК “Дніпро-1-Борисфен”
ФК “Нікополь” vs МСК “Дніпро” U-19
“Зоря-Миронівщини” vs ДЮФК “Атлетик”
“Златокрай-2017” vs “Наша Ряба”
“Олімп” vs “Росава”
УТК vs “Альтаїр”
“ЛНЗ-Лебедин” vs “Авангард” К.
“Рубікон-Вишневе” vs “Атлет”
МФК “Первомайськ vs ФК “Біла Церква”
“Агродім” vs “Олімпік”
“Авангард” vs “Базис”
“Родень” vs МСК “Дніпро”
ДЮФК “Олімпік” vs ДЮФК “Атлетик”
МСК “Дніпро” U-19 vs “Лідер”
СК “Дніпро-1-Борисфен” vs ФК “Нікополь”
“Маолдіс” vs “Гірник”
СДЮСШОР “Металург” vs “Зоря-Миронівщини”
“Тростянець-2” vs МФК “Первомайськ
“Альтаїр” vs “Олімп”
“Наша Ряба” vs “Базис”
“Росава” vs “Родень”
УТК vs “Авангард”
“Авангард” К. vs “Агродім”
“Вікторія” vs “ЛНЗ-Лебедин”
ФК “Біла Церква” vs МСК “Дніпро”
“Атлет” vs ФК “Чернігів”
“Олімпік” vs “Рубікон-Вишневе”
МСК “Дніпро” vs “Златокрай-2017”
МСК “Дніпро” vs “Тростянець-2”
“Златокрай-2017” vs “Росава”
“Авангард” vs “Наша Ряба”
“Родень” vs “Альтаїр”
“ЛНЗ-Лебедин” vs ФК “Біла Церква”
ФК “Чернігів” vs “Рубікон-Вишневе”
МФК “Первомайськ vs “Атлет”
“Агродім” vs “Вікторія”
“Авангард” К. vs “Олімпік”
“Базис” vs МСК “Дніпро”
“Олімп” vs УТК
“ЛНЗ-Лебедин” vs “Тростянець-2”
“Вікторія” vs “Авангард” К.
ФК “Біла Церква” vs “Агродім”
“Атлет” vs МСК “Дніпро”
“Рубікон-Вишневе” vs МФК “Первомайськ
“Олімпік” vs ФК “Чернігів”
МСК “Дніпро” vs “Рубікон-Вишневе”
“ЛНЗ-Лебедин” vs “Атлет”
МФК “Первомайськ vs ФК “Чернігів”
“Авангард” К. vs ФК “Біла Церква”
“Вікторія” vs “Олімпік”
“Агродім” vs “Тростянець-2”
“Тростянець-2” vs “Авангард” К.
ФК “Біла Церква” vs “Вікторія”
“Агродім” vs “Атлет”
“Рубікон-Вишневе” vs “ЛНЗ-Лебедин”
МСК “Дніпро” vs ФК “Чернігів”
ДЮФК “Олімпік” vs МФК “Первомайськ
МСК “Дніпро” vs МФК “Первомайськ
“ЛНЗ-Лебедин” vs ФК “Чернігів”
“Вікторія” vs “Тростянець-2”
“Рубікон-Вишневе” vs “Агродім”
“Авангард” К. vs “Атлет”
ФК “Біла Церква” vs “Олімпік”
“Наша Ряба” vs “Златокрай-2017”
“Альтаїр” vs УТК
“Базис” vs “Росава”
“Родень” vs УТК
“Златокрай-2017” vs “Альтаїр”
“Наша Ряба” vs МСК “Дніпро”
“Олімп” vs “Авангард”
“Альтаїр” vs “Базис”
УТК vs “Златокрай-2017”
“Росава” vs “Наша Ряба”
“Авангард” vs МСК “Дніпро”
“Олімп” vs “Родень”
“Олімп” vs МСК “Дніпро”
МСК “Дніпро” vs “Росава”
“Златокрай-2017” vs “Олімп”
“Наша Ряба” vs “Альтаїр”
“Базис” vs УТК
“Родень” vs “Авангард”
“Олімп” vs “Базис”
“Альтаїр” vs МСК “Дніпро”
“Родень” vs “Златокрай-2017”
УТК vs “Наша Ряба”
“Авангард” vs “Росава”
“Наша Ряба” vs “Авангард”
“Базис” vs “Авангард”
МСК “Дніпро” vs “Родень”
“Росава” vs “Олімп”
УТК vs “Росава”
“Альтаїр” vs “Авангард”
“Родень” vs “Наша Ряба”
“Златокрай-2017” vs “Базис”
“Росава” vs “Альтаїр”
“Наша Ряба” vs “Олімп”
“Базис” vs “Родень”
МСК “Дніпро” vs УТК
“Златокрай-2017” vs “Авангард”
“Шевченків край” Г. vs “Яснозір’я”
ФК “Сміла” vs “Чигирин”
“Спартак” vs “Косарі”
“Олімп” vs “Альтаїр”
“Базис” vs “Наша Ряба”
“Авангард” vs УТК
“Златокрай-2017” vs МСК “Дніпро”
“Родень” vs “Росава”
“Росава” vs “Златокрай-2017”
МСК “Дніпро” vs “Базис”
УТК vs “Олімп”
“Альтаїр” vs “Родень”

http://sportlandia.net.ua/