Вхід на сайт


Футбол. Першість Черкащини. I ліга
Вівторок, 02 травня 2017, 09:27

020517 5

До Вашої уваги пропонується календар змагань І кола першості Черкаської області серед команд І ліги

 

Група «А» (перше коло)

1. «Слобода» Червона Слобода

2. «Урожай» Корсунь-Шевченківський

3. «Канів-Миронівська птахофабрика» Канів

4. ФК «Городище» Городище

5. «Колос» Вільшана

6. ФК «Будище» Будище

7. ФК «Сміла» Сміла

8. «Шпола» Шпола

9. «Катеринопіль» Катеринопіль

 

1 тур 7 травня (неділя)

«Канів-Миронівська птахофабрика» – ФК «Будище»

«Урожай» – «Шпола»

«Слобода» – ФК «Сміла» 

ФК «Городище» – «Катеринопіль»

 

2 тур 14 травня (неділя)

ФК «Сміла» – ФК «Городище»

«Шпола» – «Слобода»

ФК «Будище» – «Урожай» 

«Колос» – «Канів-Миронівська птахофабрика»

 

3 тур 21 травня (неділя)

«Урожай» – «Колос»

«Слобода» – ФК «Будище»

ФК «Городище» – «Шпола»

«Катеринопіль» – ФК «Сміла»   

 

4 тур 28 травня (неділя)

«Шпола» – «Катеринопіль»

ФК «Будище» – ФК «Городище»

«Колос» – «Слобода»

«Канів-Миронівська птахофабрика» – «Урожай»

 

5 тур 4 червня (неділя)

«Слобода» – «Канів-Миронівська птахофабрика»

ФК «Городище» – «Колос»

«Катеринопіль» – ФК «Будище»

ФК «Сміла» – «Шпола»

 

6 тур 11 червня (неділя)

ФК «Будище» – ФК «Сміла»

«Колос» – «Катеринопіль»

«Канів-Миронівська птахофабрика» – ФК «Городище»

«Урожай» – «Слобода»

 

7 тур 18 червня (неділя)

ФК «Городище» – «Урожай»

«Катеринопіль» – «Канів-Миронівська птахофабрика»

ФК «Сміла» – «Колос»

«Шпола» – ФК «Будище»

 

8 тур 25 червня (неділя)

«Колос» – «Шпола»

«Канів-Миронівська птахофабрика» – ФК «Сміла»

«Урожай» – «Катеринопіль»

«Слобода» – ФК «Городище»

 

9 тур 2 липня (неділя)

«Катеринопіль» – «Слобода»

ФК «Сміла» – «Урожай»

«Шпола» – «Канів-Миронівська птахофабрика»

ФК «Будище» – «Колос»

 

Група «Б» (перше коло)

1. «Шевченків край» Звенигородський р-н

2. «Центр-Монтаж-Енерго» Умань

3. «Наша Ряба» Катеринопіль

4. МФК «Христинівка» Христинівка

5. ФК «Тальне» Тальне

6. УТК-2 Уманський р-н

7. ФК «Жашків» Жашків

8. СК «Базис-2» Кочубіївка

9. «Нива» Монастирище   

                  

1 тур 7 травня (неділя)

«Центр-Монтаж-Енерго» – «Наша Ряба»

МФК «Христинівка» – «Шевченків край»

ФК «Тальне» – УТК-2 

«Нива» – СК «Базис-2»

 

2 тур 14 травня (неділя)

УТК-2 – «Нива»

«Шевченків край» – ФК «Тальне»

«Наша Ряба» – МФК «Христинівка» 

ФК «Жашків» – «Центр-Монтаж-Енерго»

 

3 тур 21 травня (неділя)

МФК «Христинівка» – ФК «Жашків»

ФК «Тальне» – «Наша Ряба»

«Нива» – «Шевченків край»

СК «Базис-2» – УТК-2

 

4 тур 28 травня (неділя)

«Шевченків край» – СК «Базис-2»

«Наша Ряба» – «Нива»

ФК «Жашків» – ФК «Тальне»

«Центр-Монтаж-Енерго» – МФК «Христинівка»

 

5 тур 4 червня (неділя)

ФК «Тальне» – «Центр-Монтаж-Енерго»

«Нива» – ФК «Жашків»

СК «Базис-2» – «Наша Ряба»

УТК-2 – «Шевченків край»

 

6 тур 11 червня (неділя)

«Наша Ряба» – УТК-2

ФК «Жашків» – СК «Базис-2»

«Центр-Монтаж-Енерго» – «Нива»

МФК «Христинівка» – ФК «Тальне»

 

7 тур 18 червня (неділя)

«Нива» – МФК «Христинівка»

СК «Базис-2» – «Центр-Монтаж-Енерго»

УТК-2 – ФК «Жашків»

«Шевченків край» – «Наша Ряба»

 

8 тур 25 червня (неділя)

ФК «Жашків» – «Шевченків край»

«Центр-Монтаж-Енерго» – УТК-2

МФК «Христинівка» – СК «Базис-2»

ФК «Тальне» – «Нива»

 

9 тур 2 липня (неділя)

СК «Базис-2» – ФК «Тальне»

УТК-2 – МФК «Христинівка»

«Шевченків край» – «Центр-Монтаж-Енерго»

«Наша Ряба» – ФК «Жашків»

 

Початок матчів:

1, 2, 3, 4  тури – о 16-00 год.

5, 6, 7, 8, 9  тури – о 17-00 год.

 

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"