Вхід на сайт


Календар матчів II кола чемпіонату Черкащини з футболу (перша ліга)
Неділя, 29 липня 2018, 13:01

2907 фут

Друге кола чемпіонату триватиме з 5 серпня по 16 вересня. Далі – II етап змагань

До II етапу чемпіонату виходять команди, які у першому раунді турніру зайняли 1-3 місця в групі, із заліковими між собою результатами (очки, м’ячі) першого етапу змагань.

Далі перші три команди однієї групи проводять матчі з командами іншої групи згідно з календарем змагань у два кола на своєму полі та полі суперника.

Для загального ознайомлення до уваги пункт №10 (ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ) із Р Е Г Л А М Е Н ТУ чемпіонату, Першості та Кубку Черкаської області з футболу 2018 року:

Х. ВИЗНАЧЕННЯ  ПЕРЕМОЖЦІВ

3.      При рівній кількості очок, місця визначаються:

а) по найбільшій кількості перемог;

 б) по результатах ігор між претендентами (очки, м’ячі);

-         за більшої різниці забитих і пропущених м’ячів в усіх матчах;

-         за більшої кількості забитих м’ячів в усіх матчах.

      4.                  Команда вищої ліги, яка зайняла 12 місце, переходить до першої ліги.

5.      Команда першої ліги, яка зайняла 1 місце, переходить до вищої ліги.

6.      У випадку відмови клубу (команди) першої ліги від включення до складу учасників вищої ліги, право на це отримує клуб(команда), яка посіла у підсумковій турнірній таблиці змагань першої ліги наступне місце (але не нижче четвертого місця) після команди, що відмовилася від переходу до вищої ліги.

К А Л Е Н Д А Р

другого кола чемпіонату Черкаської області з футболу

2018 року серед команд першої ліги

 

Група «А» 

Команди
Матчі Премоги Нічиї Поразки Різниця мячів Очки
1 "Слобода" 14 8 5 1 29 - 8 29
2 "Колос" 14 8 4 2 35 - 21 28
3 ФК "Будище" 14 8 2 4 34 - 22 26
4 "Урожай" 13 8 1 4 39 - 22 25
5 "ЛНЗ-Лебедин-2" 13 7 0 6 26 - 17 21
6 "Родень" 14 4 3 7 20 - 27 15
7 ФК "Сміла" 14 2 3 9 18 - 36 9
8 "Спартак-2" 14 0 2 12 17 - 65 2

8 тур 5 серпня (неділя)

“Урожай” – ФК “Спартак-2”

ФК “Родень” – “Колос”

ФК “Сміла” – “ЛНЗ-Лебедин-2”

ФК “Будище” – “Слобода”      

9 тур 12 серпня (неділя)

ФК “Будище” – “Урожай”

“Слобода” – ФК “Сміла”

“ЛНЗ-Лебедин-2” – ФК “Родень”

“Колос” – ФК “Спартак-2”

                  

10 тур 19 серпня (неділя)

“Урожай” – “Колос”

ФК “Спартак-2” – “ЛНЗ-Лебедин-2”

ФК “Родень” – “Слобода”

ФК “Сміла” – ФК “Будище”                

 

 

11 тур 26 серпня (неділя)      

ФК “Сміла” – “Урожай”

ФК “Будище” – ФК “Родень”

“Слобода” – ФК “Спартак-2”

“ЛНЗ-Лебедин-2” – “Колос”            

                    

12 тур 2 вересня (неділя)

“Урожай” – “ЛНЗ-Лебедин-2”

“Колос” – “Слобода”

ФК “Спартак-2” – ФК “Будище”

ФК “Родень” – ФК “Сміла”      

                  

13 тур 9 вересня (неділя)

ФК “Родень” – “Урожай”

ФК “Сміла” – ФК “Спартак-2”

ФК “Будище” – “Колос”

“Слобода” – “ЛНЗ-Лебедин-2”      

                    

14 тур 16 вересня (неділя)

“Урожай” – “Слобода”

“ЛНЗ-Лебедин-2” – ФК “Будище”

“Колос” – ФК “Сміла”

ФК “Спартак-2” – ФК “Родень”                

                                  

Група «Б» 

Команди
Матчі Премоги Нічиї Поразки Різниця мячів Очки
1 "Шевченків край" 12 11 0 1 35 - 12 33
2 УТК-2 12 9 1 2 45 - 17 28
3 "Наша Ряба" 12 5 1 6 27 - 25 16
4 ФК "Тальне" 12 3 5 4 13 - 15 14
5 "Базис-2" 12 4 2 6 20 - 25 14
6 "Нива" 12 2 2 8 9 - 33 8
7 ФК "Жашків" 12 1 3 8 13 - 35 6

8 тур 5 серпня (неділя)

ФК “УТК-2” – ФК “Жашків”

ФК “Тальне” – СК “Базис-2”

“Нива” – “Наша Ряба”

“Шевченків край” – вихідна      

 

9 тур 12 серпня (неділя)

“Наша Ряба” – ФК “Тальне”

СК “Базис-2” – ФК “УТК-2”

ФК “Жашків” – “Шевченків край”

“Нива” – вихідна

                  

10 тур 19 серпня (неділя)

“Шевченків край” – СК “Базис-2”

ФК “УТК-2” – “Наша Ряба”

ФК “Тальне” – “Нива”

     ФК “Жашків” – вихідна                

 

11 тур 26 серпня (неділя)      

“Нива” – ФК “УТК-2”

“Наша Ряба” – “Шевченків край”

СК “Базис-2” – ФК “Жашків”

     ФК “Тальне” – вихідна

 

12 тур 2 вересня (неділя)

ФК “Жашків” – “Наша Ряба”

“Шевченків край” – “Нива”

ФК “УТК-2” – ФК “Тальне”

     СК “Базис-2” – вихідна

 

13 тур 9 вересня (неділя)

ФК “Тальне” – “Шевченків край”

“Нива” – ФК “Жашків”

“Наша Ряба” – СК “Базис-2”

     ФК “УТК-2” – вихідна

 

14 тур 16 вересня (неділя)

СК “Базис-2” – “Нива”

ФК “Жашків” – ФК “Тальне”

“Шевченків край” – ФК “УТК-2”

     “Наша Ряба” – вихідна

 

Початок матчів:

8, 9, 10, 11, 12, тури – о 17-00 год.

13, 14 тури – о 16-00 год.

 
Афіша

ФК Днипро 2

0ГОЛОШУЄТЬСЯ

прийом заявок на участь

у наступних змаганнях:

Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу

у трьох лігах – екстра-ліга, вища ліга, І ліга

(місце проведення:

Черкаси, СК«Будівельник»)

Кубок Черкаської області з футзалу.

Змагання проходитимуть у кілька етапів з

формуванням груп затериторіальним принципом

«Бізнес-ліга» з футзалу у двох лігах:

«Корпоративна ліга» і «Бренд-ліга»

(місце проведення: Черкаси, СК «Сокіл»

(знаходиться на КП «Центральний стадіон»).   

Детальніша інформація у

організаторів змагань:

093-519-35-45, 063-134-44-21

плакат

 

черкаський-спорт

макс5

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

freya

 

ОГОЛОШЕННЯ

«Черкаський спорт» запрошує на роботу менеджера з реклами. Офіційне працевлаштування. Резюме надсилати на електронну адресу: cherkassy-sport@ukr.net

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"