Вхід на сайт


Першість Черкаської обл. з футболу 2018 р. І ліга (група А) 2018
Print
1 тур 13-05-2018 16:00 "Спартак-2" 3 : 4 "Урожай"
  13-05-2018 16:00 "ЛНЗ-Лебедин-2" 2 : 0 ФК "Сміла"
  13-05-2018 16:00 "Слобода" 0 : 0 ФК "Будище"
  13-05-2018 16:00 "Колос" 3 : 3 "Родень"

2 тур 20-05-2018 16:00 "Урожай" 2 : 1 ФК "Будище"
  20-05-2018 16:00 ФК "Сміла" 2 : 2 "Слобода"
  20-05-2018 16:00 "Спартак-2" 3 : 5 "Колос"
  23-05-2018 16:00 "Родень" 0 : 4 "ЛНЗ-Лебедин-2"

3 тур 27-05-2018 16:00 "Колос" 1 : 1 "Урожай"
  27-05-2018 16:00 "ЛНЗ-Лебедин-2" 4 : 0 "Спартак-2"
  27-05-2018 16:00 "Слобода" 0 : 0 "Родень"
  27-05-2018 16:00 ФК "Будище" 4 : 2 ФК "Сміла"

4 тур 03-06-2018 12:00 "Родень" 0 : 1 ФК "Будище"
  03-06-2018 17:00 "Урожай" 7 : 0 ФК "Сміла"
  03-06-2018 17:00 "Спартак-2" 0 : 6 "Слобода"
  03-06-2018 17:00 "Колос" 3 : 0 "ЛНЗ-Лебедин-2"

5 тур 10-06-2018 11:00 "ЛНЗ-Лебедин-2" - : - "Урожай"
  10-06-2018 17:00 "Слобода" 2 : 1 "Колос"
  10-06-2018 17:00 ФК "Будище" 5 : 0 "Спартак-2"
  10-06-2018 17:00 ФК "Сміла" 2 : 1 "Родень"

6 тур 17-06-2018 17:00 "Урожай" 2 : 0 "Родень"
  17-06-2018 17:00 "Спартак-2" 1 : 1 ФК "Сміла"
  17-06-2018 17:00 "Колос" 3 : 1 ФК "Будище"
  17-06-2018 17:00 "ЛНЗ-Лебедин-2" 0 : 1 "Слобода"

7 тур 24-06-2018 17:00 "Слобода" 0 : 1 "Урожай"
  24-06-2018 17:00 ФК "Будище" 3 : 2 "ЛНЗ-Лебедин-2"
  24-06-2018 17:00 ФК "Сміла" 2 : 4 "Колос"
  24-06-2018 17:00 "Родень" 4 : 2 "Спартак-2"

8 тур 05-08-2018 17:00 "Урожай" 11 : 2 "Спартак-2"
  05-08-2018 17:00 "Родень" 3 : 1 "Колос"
  05-08-2018 17:00 ФК "Сміла" 1 : 2 "ЛНЗ-Лебедин-2"
  05-08-2018 17:00 ФК "Будище" 0 : 3 "Слобода"

9 тур 12-08-2018 17:00 ФК "Будище" 3 : 2 "Урожай"
  12-08-2018 17:00 "Слобода" 2 : 2 ФК "Сміла"
  12-08-2018 17:00 "ЛНЗ-Лебедин-2" 2 : 1 "Родень"
  12-08-2018 17:00 "Колос" 4 : 0 "Спартак-2"

10 тур 19-08-2018 17:00 "Урожай" 2 : 3 "Колос"
  19-08-2018 17:00 "Спартак-2" 2 : 6 "ЛНЗ-Лебедин-2"
  19-08-2018 17:00 "Родень" 0 : 3 "Слобода"
  19-08-2018 17:00 ФК "Сміла" 1 : 2 ФК "Будище"

11 тур 26-08-2018 17:00 ФК "Сміла" 0 : 2 "Урожай"
  26-08-2018 17:00 ФК "Будище" 3 : 1 "Родень"
  26-08-2018 17:00 "Слобода" 3 : 0 "Спартак-2"
  26-08-2018 17:00 "ЛНЗ-Лебедин-2" 0 : 1 "Колос"

12 тур 02-09-2018 17:00 "Урожай" 2 : 1 "ЛНЗ-Лебедин-2"
  02-09-2018 17:00 "Колос" 1 : 1 "Слобода"
  02-09-2018 17:00 "Спартак-2" 1 : 8 ФК "Будище"
  02-09-2018 17:00 "Родень" 2 : 1 ФК "Сміла"

13 тур 09-09-2018 16:00 "Родень" 4 : 2 "Урожай"
  09-09-2018 16:00 ФК "Сміла" 3 : 2 "Спартак-2"
  09-09-2018 16:00 ФК "Будище" 2 : 2 "Колос"
  09-09-2018 16:00 "Слобода" 2 : 0 "ЛНЗ-Лебедин-2"

14 тур 16-09-2018 16:00 "Урожай" 1 : 4 "Слобода"
  16-09-2018 16:00 "ЛНЗ-Лебедин-2" 3 : 1 ФК "Будище"
  16-09-2018 16:00 "Колос" 3 : 1 ФК "Сміла"
  16-09-2018 16:00 "Спартак-2" 1 : 1 "Родень"
Футзал. Чемпіонат обл. І ліга
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Патріот» 12 51 - 24 27
2 «Вектра» 11 40 - 12 26
3 «Гермес» 12 41 - 25 25
4 «Слобода» 12 35 - 25 23
5 Єрківська ОТГ 11 33 - 26 23
6 «Сміла» 12 40 - 26 22
7 «Granada-Makros» 12 43 - 43 22
8 «Альянс» 12 27 - 29 16
9 «Служба порятунку» 12 40 - 45 12
10 «Юнайтед» 12 30 - 45 10
11 «Старий город» 12 17 - 37 8
12 «Агро-старт» 12 25 - 47 5
13 «Юніт» 12 16 - 54 4
плакат

Реклама n

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

freya

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"