Вхід на сайт


Першість Черкаської обл. з футболу 2017 р. І ліга (група А) 2017
Print
1 тур 07-05-2017 16:00 "Канів-Мир. пт.ф-ка" 2 : 1 ФК "Будище"
  07-05-2017 16:00 "Урожай" 4 : 2 "Шпола"
  07-05-2017 16:00 "Слобода" 1 : 0 ФК "Сміла"
  07-05-2017 16:00 ФК "Городище" 0 : 0 "Катеринопіль"

2 тур 14-05-2017 16:00 ФК "Сміла" 4 : 0 ФК "Городище"
  14-05-2017 16:00 "Шпола" 0 : 0 "Слобода"
  14-05-2017 16:00 ФК "Будище" 0 : 0 "Урожай"
  14-05-2017 16:00 "Колос" 2 : 0 "Канів-Мир. пт.ф-ка"

3 тур 21-05-2017 16:00 "Урожай" 2 : 0 "Колос"
  21-05-2017 16:00 "Слобода" 0 : 1 ФК "Будище"
  21-05-2017 16:00 ФК "Городище" 2 : 1 "Шпола"
  21-05-2017 16:00 "Катеринопіль" 0 : 1 ФК "Сміла"

4 тур 27-05-2017 16:00 "Шпола" 2 : 0 "Катеринопіль"
  28-05-2017 16:00 ФК "Будище" 2 : 0 ФК "Городище"
  28-05-2017 16:00 "Колос" 3 : 2 "Слобода"
  28-05-2017 16:00 "Канів-Мир. пт.ф-ка" 0 : 1 "Урожай"

5 тур 04-06-2017 17:00 "Слобода" 1 : 0 "Канів-Мир. пт.ф-ка"
  04-06-2017 17:00 ФК "Городище" 1 : 0 "Колос"
  04-06-2017 17:00 "Катеринопіль" 1 : 2 ФК "Будище"
  04-06-2017 17:00 ФК "Сміла" 1 : 0 "Шпола"

6 тур 11-06-2017 17:00 ФК "Будище" 3 : 3 ФК "Сміла"
  11-06-2017 17:00 "Колос" 5 : 1 "Катеринопіль"
  11-06-2017 17:00 "Канів-Мир. пт.ф-ка" 1 : 1 ФК "Городище"
  11-06-2017 17:00 "Урожай" 4 : 0 "Слобода"

7 тур 18-06-2017 17:00 ФК "Городище" 0 : 3 "Урожай"
  18-06-2017 17:00 "Катеринопіль" 4 : 1 "Канів-Мир. пт.ф-ка"
  18-06-2017 17:00 ФК "Сміла" 1 : 2 "Колос"
  18-06-2017 17:00 "Шпола" 2 : 2 ФК "Будище"

8 тур 25-06-2017 17:00 "Колос" 0 : 0 "Шпола"
  25-06-2017 17:00 "Канів-Мир. пт.ф-ка" 0 : 1 ФК "Сміла"
  25-06-2017 17:00 "Урожай" 3 : 1 "Катеринопіль"
  25-06-2017 17:00 "Слобода" 1 : 0 ФК "Городище"

9 тур 02-07-2017 17:00 ФК "Сміла" 1 : 0 "Урожай"
  02-07-2017 17:00 "Шпола" 2 : 1 "Канів-Мир. пт.ф-ка"
  02-07-2017 18:00 "Катеринопіль" 3 : 3 "Слобода"
  16-07-2017 17:00 ФК "Будище" 0 : 3 "Колос"

10 тур 13-08-2017 17:00 ФК "Будище" 4 : 2 "Канів-Мир. пт.ф-ка"
  13-08-2017 17:00 "Шпола" 0 : 1 "Урожай"
  13-08-2017 17:00 ФК "Сміла" 2 : 1 "Слобода"
  13-08-2017 17:00 "Катеринопіль" 3 : 1 ФК "Городище"

11 тур 20-08-2017 17:00 ФК "Городище" 1 : 2 ФК "Сміла"
  20-08-2017 17:00 "Слобода" 2 : 0 "Шпола"
  20-08-2017 17:00 "Урожай" 4 : 3 ФК "Будище"
  20-08-2017 17:00 "Канів-Мир. пт.ф-ка" 1 : 4 "Колос"

12 тур 24-08-2017 17:00 "Колос" - : - "Урожай"
  24-08-2017 17:00 ФК "Будище" - : - "Слобода"
  24-08-2017 17:00 "Шпола" - : - ФК "Городище"
  24-08-2017 17:00 ФК "Сміла" - : - "Катеринопіль"

13 тур 27-08-2017 17:00 "Катеринопіль" - : - "Шпола"
  27-08-2017 17:00 ФК "Городище" - : - ФК "Будище"
  27-08-2017 17:00 "Слобода" - : - "Колос"
  27-08-2017 17:00 "Урожай" - : - "Канів-Мир. пт.ф-ка"

14 тур 03-09-2017 17:00 "Канів-Мир. пт.ф-ка" - : - "Слобода"
  03-09-2017 17:00 "Колос" - : - ФК "Городище"
  03-09-2017 17:00 ФК "Будище" - : - "Катеринопіль"
  03-09-2017 17:00 "Шпола" - : - ФК "Сміла"

15 тур 10-09-2017 16:00 ФК "Сміла" - : - ФК "Будище"
  10-09-2017 16:00 "Катеринопіль" - : - "Колос"
  10-09-2017 16:00 ФК "Городище" - : - "Канів-Мир. пт.ф-ка"
  10-09-2017 16:00 "Слобода" - : - "Урожай"

16 тур 17-09-2017 16:00 "Урожай" - : - ФК "Городище"
  17-09-2017 16:00 "Канів-Мир. пт.ф-ка" - : - "Катеринопіль"
  17-09-2017 16:00 "Колос" - : - ФК "Сміла"
  17-09-2017 16:00 ФК "Будище" - : - "Шпола"

17 тур 24-09-2017 16:00 "Шпола" - : - "Колос"
  24-09-2017 16:00 ФК "Сміла" - : - "Канів-Мир. пт.ф-ка"
  24-09-2017 16:00 "Катеринопіль" - : - "Урожай"
  24-09-2017 16:00 ФК "Городище" - : - "Слобода"

18 тур 01-10-2017 16:00 "Слобода" - : - "Катеринопіль"
  01-10-2017 16:00 "Урожай" - : - ФК "Сміла"
  01-10-2017 16:00 "Канів-Мир. пт.ф-ка" - : - "Шпола"
  01-10-2017 16:00 "Колос" - : - ФК "Будище"

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"